Свеж
Prime Wire & Cable EC880633 80-FOT 16/3 SJTW тревник и градинарски кабел за продолжување на отворено, зелена

Prime Wire & Cable EC880633 80-FOT 16/3 SJTW тревник и градинарски кабел за продолжување на отворено, зелена

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

Водоотпорен Ретардант на пламен. Ултра флексибилен. Отпорен на абразија. Месинг со никел обложени со месинг се спротивставуваат на корозијата. Ретардант на пламен. Ултра флексибилен. Отпорен на абразија. Месинг со никел обложени со месинг се спротивставуваат на корозијата. Главната жица и кабелот од 80 метри 16/3 SJTW тревник и градинарски продолжен кабел е отпорен на вода, ретардант на пламен и ултра флексибилен. Месинг со никел обложени со месинг се спротивставуваат на отпорни на корозија и абразија. Вкупни места за напојување : 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

УЛ1077 Признати Супериорен 10 ка прекин капацитет Индикатор за визуелно патување 300% Фабрика тестирана на �

Мотор за колман РВ печка AC Замена за брендови и броеви FASCO D1092, 71840156, 71840432, Колман, 1468306, 14683069, 7855 MVAA11 U (сериј

Н / о контакт со пролетта стегач Шнајдер Електрик ЗБЕ1015 Количина на пакетот : 4 Н / о контакт со пролетта

Вдлабнато осветлување е направено од целиот метал Компатибилен Со хало H99 и H470 серија вдлабнати лесни л�

Име на производот : Прекинувач За Истекување На Земјата;Модел : DZ47 LE;Номинален Напон : AC 400 V 50 Hz Номинална �

Применуваат на оптичко влакно : SM (единечен режим), MM (мултимод), DS (влакна со дисперзија, Shift, NZDS (ненула ди�

Краток вовед во производот 260,000 боја, 2 COM (RS232, RS422, RS485) и една порта за преземање на USB (USBуред) Спецификациј

Име на производот : клип на батерија Алигатор; Оценета струја : 32а Оценет напон : 1000 V; Материјал : пластика

ГЛАВАТА НА ПРИКЛУЧОКОТ СО ПРАВ АГОЛПоместете го вашиот опсег уште поблиску до ѕидотбез да се грижите за

Прво безбедност : willе испрати повеќе аларми преку звук и светлина Кога ќе се открие напонот, врвот ќе исп

Најдобра резолуција 1μΩ 5А (120 МΩ) Макс.000 податоци за мерење Комуницирајте со компјутер преку кабел RS232 C (�

Брзина : 50rpmor Прилагодена бројка на каналот : 6 Channel Оценет напон : 220 VAC / DC Оценета струја : 10 A Оперативна те

Карактеристики на приклучокот на Siemens Neutral, за едноставна брза инсталација, што е пространа со над 4 внат�

Продолжен Кабел со Повеќе Приклучоци Продолжување на должината на постоечкиот кабел за напојување; мак

Пакетите Со Мала Вредност содржат комплетен асортиман на оем осигурувачи Пакетите со вредност ви ги да�

Струја на наизменична струја : 4 V / 40 V / 400 V / 600 V Напон на наизменична струја : 4 V / 40 V / 400 V / 600 V Опсег на мерењ

Дизајн на светлина дибн : Висококвалитетен алуминиумски радијатор, кој е дизајниран со интегриран алум�

1 Пол, 50 Засилувач Тип Ч за употреба во центри За оптоварување Со Чекан За Катлер Потребен е еден 3 / 4инчен

Ова е 60 Засилувач, 3 Пол, 600 V, НеСпоени Рецепт SW, Тип 12 Работен механизам за брза изработка, брз прекин кој �

Мултифункција : Паметниот дигитален USB мерач може да се користи за тестирање на напон, ампер, капацитет, �

1200 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА NCG31200 F Прекинувач За Заземјување; Тип Електронска Цврста Состојба, Обликуван�

Име на производот : Калапен Прекинувач На Куќиштето;Број На Модел : DZ4763 C10;Номинален Капацитет на Кршење �

Високо квалитетен издржлив кабел 3 заземјен кабел за напојување Погоден за уреди за кои е потребен коне�

Електрично оптеретување, регулирање на брзината на брзина, погон на менувачот Компактна структура и ст�

Прецизна мерка : филтер со низок премин, кој може да се користи за точно мерење на сигналите на погонот н�

Име на производот : Прекинувач За Истекување На Земјата;Модел : DZ47 LE;Номинален Напон : AC 400 V 50 Hz Номинална �

Power MoreСвртете две продажни места во шест со адаптерот за чешма на Филипс 6излез за да го напојувате вашио

Единечен сет на преклопни wallидни панели4,5 x 2,75 ВО, вклучувајќи 2 механички завртки со насликани завршни о

2 USB пристаништа со 3,4 A за брзо полнење на вашите уреди 3 места за наизменична струја со оптоварени со пол�

Брзина (ВРТЕЖИ во МИНУТА) : 20К 24В 1800 ВРТЕЖИ во МИНУТА Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : CCC Брзина (ВРТЕЖ

Тоа е вистинскиот паметен UV мерач на енергија со голем LCD за директно прикажување на кривата на температ

СОСЕМА НОВ ОЕМ Надграден Мотор На Вентилаторот на Кондензаторот ОЕМ Жици Боја Код И Жици Дијаграм Прави

48 А капацитет за полнење, тип Ц и тип А два USB уреди истовремено без адаптери USB типот Ц не може да наплати

Продавниците од 3почна 30 A 1430 R најчесто се наоѓаат во домовите изградени пред 2000 година за кабел за фен з�

DC / AC напон Капацитивност и отпорност Циклус на фреквенција и должност Неконтакт напон и жица во живо...

Име на производот : 0603 СМД Осигурувач; Тип На Осигурувач : Едно Време; Карактеристика На Спојување : Брзо �

Пупка нуди петнаесет големини на кутии, секоја со прирабнички капак прицврстен на газдите во телото со �

Оваа wallидна плоча на четката му овозможува на кабелот за хаос брзо и лесно преку кој било wallид за да ги з�

Инструмент за преносни, професионални мерни инструменти, со LCD дигитален дисплеј и има осветлување, чис�

1инчен шестоаголен клуч за крцкање овозможува употреба и со 3 / 8инчни (9,5 мм) и со 3 / 4инчни (19,1 мм) нацртајт�

100% сосема нови и висококвалитетни 5х20мм И 6х30мм БрзоУдар Стакло Осигурувачи Брзо + 252 Парчиња Автомобил С

1 Уникатно дизајнирано Паметно и лесно, удобно движење, костум за разни прилики LCD истовремено прикажува

Scroll