Свеж
Mega Case of Crayons, назад во училишни материјали, 4 основни бои, 90 пакувања

Mega Case of Crayons, назад во училишни материјали, 4 основни бои, 90 пакувања

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

90 пакувања од 4-броеви кутии Случајот за големината на училиштето е совршен за училници, расадници и ресторани. Четири пакувања со креда вклучуваат црвена, жолта, зелена и сина боја. Вредност : Квалитет, удобни креони за деца + мали деца! Уживајте во часови на забава за боење по најголема цена. Пакетите за мега -кутии „Артскил“ се испорачуваат! Мега-кутијата Artskills вклучуваат 90 индивидуални кутии пакувања од 4 нетоксични квалитетни креони во задолжителните јадро на бои-црвена, жолта, зелена и сина боја за вкупно 360 креони. Нашите креони се среќаваат со ASTM-стандард D4236. Погодност : Вашиот мега-случајна креда пакет е боксер во удобен носечки случај со рачка за лесна преносливост. Ослободете ја вашата имагинација : Креоните се забавни и никогаш не можете да имате премногу! Зошто родителите се свртуваат кон креони? Бидејќи уметноста обезбедува богатство на придобивки, вклучувајќи креативност и самодоверба. Промовирајте фини моторни вештини и сензорна обработка : Боењето им овозможува на децата да истражуваат прибор за пишување што е забавно и креативно. За разлика од маркер, децата можат да се обојат лесно или многу темно со тоа што вршат поголем притисок. Боењето со маркери едноставно не ги обезбедува тој отпорен повратна информација што го прави боењето со креда. Одлична корист алтернатива на бонбони : без разлика дали е награда, забавна корист или трик за Ноќта на вештерките или третирајте ја опцијата, креони поттикнуваат среќа. Со 90 пакувања на располагање, имате многу да дадете. Квалитет, удобни креони за деца + мали деца! Уживајте во часови на забава за боење по најголема цена. Пакетите за мега -кутии „Артскил“ се испорачуваат! Мега-кутијата Artskills вклучуваат 90 индивидуални кутии пакувања од 4 нетоксични квалитетни креони во задолжителните јадро на бои-црвена, жолта, зелена, сина за вкупно 360 креони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Добро запечатување, не е лесно за протекување, доказ за истекување, лесен и удобен за употреба Висококва

? Прашината и косата лесно се мијат од гумените влакна Главата на метла е отпорност на вода и брзо сушење

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

【Компатибилни модели】 bcockood најлон ленти за јамка компатибилни со Fitbit Sense 2 / Fitbit Sense / Fitbit Versa 4 / Fitbit Versa 3 з�

【Параметри】 Дупка Дија : 4мм / 0,16инч, дијаметар : 36мм / 1,42inch; Пич : 52мм / 205 "; Број на лопати : 2; боја : злато; CCW

Тип : Дрво од општа намена, иверица, иверица Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалите�

Компатибилна батерија за замена за : GP GP60 AAK3 BMS, GP60 AAS3 BMX, GP80 AAS3 BMX Phillips SJB1142 Radio Shack 23895 Димензии : 2 x 1,67 x 0,56 инч

Памук Бесплатно прилагодување : Има прилагодлива перница за половината, која е посоодветна за половина�

Во суштина невидлива за таблетот HP Stream 7 100% без меур со високи технолошки лепи 4 H анти гребење и отпорна н

ДОГОВОР ДИА : 1 3 / 16 внатре со клуч / без клуч : Без клуч Материјал спојки : челик Систем на мерење : Метрик�

【Лесно за носење】 Големина : 4 x 4 x 2 инчи Оваа кутија за накит е само со големина на дланката на вашата ра�

Материјали и големина : Површината е изработена од микрофибер кожа, која е отпорна на абразија и лесен з�

【Најпопуларната декорација на DIY】 Дијамантски сликарство е начин да се вратите повторно да ги прерабо�

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

{Повод} : Се Користи за јога, Пилатес, вежбање на подот Чувствувајте се сигурни и стабилни во вашите пози,

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Удобно и дишење : Дизајнот на комбинирање на висококвалитетна неткаена ткаенина и PE филм, по професиона�

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 3 / 8 "инч Номинална должина на пинот : 3 / 4" инч...

[Димензија] Боре : 10мм / 0,39inch, надворешен дијаметар : 16мм / 0,63inch, должина : 12мм / 0,47инч [Материјал] Тинбакар л�

Овој производ е само за Apple, оригиналниот полнач 20 W / 18 W Дизајн на целосен завиткување на силиконот, ефек

Нераспрскувачки, немагнетски фабрички меѓусебно одобрено, направено во САД, Берилиум бесплатно Нерасп�

Висок 3,5 инчи широк x 2 инчи Безбедно држи јајце со големина на пилешко / гуска Рачно изработено...

Покажете ја вашата празничност : Вие и вашите соседи ќе се зачудувате на овој божиќен пингвин на надувув

Поставете температура : Овој дигитален термостат на допир може да ја контролира температурата со поста�

Топол оброк подготвен за јадење, само додадете вода Тенки тестенини и пилешко со зеленчук во зачинет кр�

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

ВИСОК СЕКАЧ ЗА ДУПКИ за ОБРАБОТКА на ДРВО : Изработен од висококвалитетен материјал, цврст и издржлив за

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

Квалитетна глетка за употреба на распоредот на железничката пруга или дијамарите Модели на скала Може �

Материјал со висок квалитет изработен од крпа, крпа од ткаенина во Оксфорд, наредена со сунѓер Издржлив

Пакет од 32 сини тематски рачни крпи за кујна, вклучена или како пешкир за еднократна употреба за гости з�

Челична конструкција Тркало за лежишта на топката Прилагодливо куќиште Лесна инсталација...

【Одлична вредност】 Прагматични алатки за домаќинство, можете да ги избришете капените сосови, изгорен

Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓ�

100% метал Поради проблеми со светлината, бојата може да биде малку поинаква, ве молиме проверете дали не �

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини...

Дел бр Fit Model Metabo BS 18 Quick 602217840, BS 18 брз сет 6022178880, BS 18 Set 602207880, BS18 LT, BS18 LTX, BSA 14 Детали за батеријата Волти : 18.0

Име на производот : адаптер DB9; Тип : DB9 9 PIN машки адаптер до 6 позиција Терминална табла за прекин Дизајн : �

Оваа роденденска картичка ви овозможува да изразите колку се посебни вашите најблиски и колку ги сакат�

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

Шарена керамичка плочка ноќна светлина Мерки 6x4x3 инчи Направено во САД од нашите уметнички дела Нашите �

Scroll