Свеж
АМЕТРИК 42B26 ISO 08B-1 SPROCKET 26 Заби 111 mm O.D. , 70 mm Hub Dia, 30 mm вкупна ширина, 026 заби, челик 35 mm H8 Bore, 10x3.3 Keyway M8 завртки, 42B26.35 Ametric Дел бр., 345167 SKU No.

АМЕТРИК 42B26 ISO 08B-1 SPROCKET 26 Заби 111 mm O.D. , 70 mm Hub Dia, 30 mm вкупна ширина, 026 заби, челик 35 mm H8 Bore, 10x3.3 Keyway

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 182.40

1-011-42 B2635 Број на дел од америк. 42 B26 ISO 08 B-1 SPROCKET 26 заби ISO бр. 08 B-1 челичен центар за челик. Ширина на единечен заб од 7 мм (Б1). 111 мм надворешен дијаметар (приближен) (ДЕ).35 Амеметриски дел број 345167 SKU број Ние ги користиме објавените стапки на испорака на e Bay/ Ние не ги обележуваме овие обвиненија. Ве молиме, потврдете ги таксите за испорака пред да нарачате. Ова е оригинален неискористен америчен производ директно од производителот Американска метричка корпорација. Прикажаните фотографии се само општа претстава на списокот на производи. Контактирајте го Америк за детали. Ако не ја видите големината на вашата потреба, прашајте. Ние опфаќаме над 730.000 компоненти на машини. 35 mm Bore 42 B26 ISO 08 B-1 SPROCKET 26 TEETH ISO NO. 08 B-1 SPROCKET STEEL HUB за америчен број 42 SINETRAND CANNER со 12,7 mm Pitch 7.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

12пински јас / О кабел За Сојузничките AVT Gig E, Sony DXC, Panasonic, Hitachi, JAI, Basler Тркач Gig E И Тркач, Dalsa Genie, Teli, Toshiba Камер

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

Сијалиците СО ЛЕДфарови H4 прифаќаат 12 ПАРЧИЊА високо светол Врв чипови ЗА АВТОМОБИЛСКИ ЗЕС, излез НА св

Отворите на копчињатапрстени не се вклучени 100% рамен жито килибар дрво рамка Висок сјај печатени фиока

Покажете го вашиот тим на Тимот на Индијана онс : Крадците, насекаде каде што одите земете го вашиот фуд�

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

Моментен тип : Притиснете и задржете вклучено, објавување исклучен; пред жичен дизајн : лесен за инстал�

Дрво, панделка Држач на Scrunchie : 【Голем капацитет за складирање】 Овој организатор што виси wallид има дово�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Нараквицата е направена од легура на бакарникел и сребрен позлатен материјал што е на оксидација и оцрн

Четки за шминка за патувања : Козметички сет на четки, четка за лилјаци, латекс во прав Четки за шминка : у

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 11 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 25мм Должина На Спојување : 90...

Што добивате : 20 картички за покани со 20 бели коверти Големина : Овие картички за покани за роденден се ме

Екопријателски материјал : обновлив материјал, нема да биде штетен за околината Применливи прилики : пи�

Овој раствор за миење без плакнење беше дизајниран да чисти добро и да остави зад себе неверојатна масн�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

【Искусете PCIE 40 NVME високи перформанси】 pcie gen 4*4 NVME 1.4 : интерфејс за брзина на хиг подигнете го вашиот комп

Стабилни работи : Работниот напон е 30 V AC или 60 V DC, а максималната струја е 19 A, само вметнете во приклучок �

FR 100% памук Направени во САД или увезени Еластично затворање Материјал и градежништво на машината : Обви�

Длабоко, обликувани жлебови помагаат во стапици на остатоци, снег и вода за лесно отстранување и чистењ�

СОВРШЕНИ ВЕШТАЧКИ ЛОЗИ за СПАЛНА СОБА Вештачки Бршлен Висечки Нишки 24 Нишки По 81 Лисја 168' Вкупно Зеле�

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба П�

Getе добиете еден пакет за декорација на забави на Галентинс за забави, вклучува балони со букви со фолиј�

ДОБРО НАПРАВЕНО : Секое пакување содржи само 1 парче валанс за затемнување Секој валанс за затемнување м

适合 你 的 爱车 , 让 你 的 爱车 看上去 更 Лесна инсталација Абсорберот на шок од задна суспензија, погоден за вел

ПАКЕТ од 12 : Добијте го најдобриот тресок за вашиот долар додека ги насмевнувате малите Со 12 сјај во темн

Сите Нови И Компатибилни со € Samsung Galaxy Tab A8 2022 10,5 инчен Таблет € Модел SMX200 SMX205 SMX207 (Не е компатибилен со би

Тип на производ : Компложена компонента Димензии на пакетот : 9,8 см L x5,8 cm W x0 Земја на потекло : Италија Теж

★ Еден клик е лесен и модерен Откако ќе се поправи отскокнувањето, затворете го капакот и нежно притисн�

[Батерија Компатибилна] Замена На Батеријата за Бош 22612, 23612, 32612, 3360, 3360К, 3455, Точно 12, Точно 700, Точно 8, ГДР 12

Црна или бела, 0,031 внатре (0,8 мм) носач на полиетиленска пена со затворена ќелија Висока крајна адхезија н

Супер одделение дисипативна антистатичка матрица на четки за чистење ESD, лабораториска четка е особено

● САМО КАПАЧИЊА за ТАСТАТУРА вклучени Се само капачињата за тастатура, а не тастатурата ●ANSI & ISO РАСПОР�

Индија се среќава со дела во Индија со голем број славни и национално доделени уметници на Папиер Маче о

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Се продава само во САД Се продава само во САД Според водата од Ајурведа, складирана во бакарен сад, има м�

Обезбедено Со Сертификат За Автентичност и Доживотна Гаранција За Автентичност од светски познатата а�

Име на производот : Секач за дијаманти за пила; Материјал : Метал Дијаметар : 100мм / 4 "; Внатрешен дијаметар

Може да се користи како перница за спиење, можете да ја спуштите главата на телото, да ви обезбеди дополн

1 : 100 скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 4,52 инчи во должина? 4

Ова е сосема нов мотор на OEM поттикнувач Дел за замена на OEM со врвен квалитет! 3030 вртежи во минута...

Scroll