Свеж
USB3.0 до SFP 1000Mbps Gigabit Ethernet адаптер

USB3.0 до SFP 1000Mbps Gigabit Ethernet адаптер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 607.84

USB30 интерфејс тип-А. Порта за влакна : SFP 10/1 100/1000 Mbps, интегриран транссевер 1000 Base-SX/LX. Со REALTEK RTL8153 CONTROLLER CHIP, поддржува IEEE802. Што е карактеристики USB3.0 за да се обезбеди поголема ширина на опсег и подобрени протоколи за размена на податоци помеѓу домаќинот и уредот. Поддржува CDC-ECM, LPM, SWAP на пар, поларитет, корекција на корекција и хардвер CRC (проверка на циклична вишок). Компатибилен со Linux, Mac OS10.13, Windows XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10 32bit или 64 битни. Поддржува 1000base-sx/ 1000base-lx примопредавач. Пренесете/примајте поддршка за тампон за чип. Поддржува хардвер CRC (циклична проверка на вишок). Поддржува заштеда на електрична енергија од моќност/врска. Поддржува Linux, Mac OS10.13, Windows XP/ Vista/ Win7/ Win8/ Win8.1/ Win10 32bit или 64 битни.1, CDC-ECM, LPM (управување со моќност на врската), корекција на разменување на пар/ поларитет/ корекција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

Рачни табли за избришени бели табли ќе добиете 4 парчиња рачни бели табли со рачка, тие можат да ве поддр�

€Компатибилни Модели Q Дизајнирани исклучиво за 6" Сите Нови Поттикне (10 Та Генерација2019 Порака) Не одго

【Намалете го бучавата】 Намалете го триењето помеѓу приемникот и куката, избегнувајте насилно триење, �

Убави и елегантни додатоци за совршена роденденска забава содржи : Една сребрена декорација на 50 ти род

BZBYCZH Компатибилен за Delta ASB0912 M 12 V 020 A 90 X90 X25 MM 9 CM 2 PIN FAIN FAN Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладење..

Модел : 20 серии Материјал : Јаглероден челик Лесен за замена Погодно е за рамка за екструзија на алуминиу

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1 / 4 D градежна оценка Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпечат�

ГОЛЕМИНА 3 3 "€ 4"(W_ L), 4"×6", 67"x9"(Мерено од отворање до дното) ЛЕСНОТИЈА на КОРИСТЕЊЕ Изработени Од Мек Сатен

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

? ТЕШКА КВАДРАТНА ТОРБА : 10 кеси за подароци"x10" x10 " се изработени од Цврста Уметничка Картичка За Мат Лами

Хоризонтална 350 ° Вертикална ротација на навалување од 90 ° со 4x оптички зум опфаќа многу поголем опсег н�

Компатибилност : i Pod 4 G, 5 G, 55 G, 6 G; i Pod mini; i Pod shuffle 1 G, 2 G; i Pod NANO 1 G, 2 G, 3 G Наполнете го вашиот i Pod од стандардни е

Доставено преку епошта; регистрирајте се и поднесете побарувања преку интернет или по телефон Ние ќе го

€●Квадратна Дизајнерска Футрола Que Изработена со висококвалитетна издржлива Велур Ретро СТП кожа и ме

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Дијаметар на жица : 0,5мм Надворешен дија�

Ладно Валани Челик Ја Инхибира ' Рѓата Нема Да Привлече Прашина Ажурирајте ги и модернизирајте ги вашит�

Квалитетен Слој За Сублимација : стаклото замрзнато од лименки за пиво е подготвено за сублимација,со к�

Оригинално капаче од не'рѓосувачки челик, приклучок и завртка нема да 'рѓа или кородира дури и во околин

◆ ● ◆ Почитувани клиенти, ако не сте во можност да ја примите стоката или да имате какви било прашања, в�

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 случајот со визиткартичката е изработен од пол

Производител : Шиблер, тип : лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Модел : Американска убавина...

ХРОМИРАН ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ : Има женски конектор СО навој НПТ за безбедни врски без истекување БЕЗБЕДНОСНА

КОШНИЦА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЖИЦА со ДРЖАЧ за ЕТИКЕТА : Создава инстант организација во секоја просторија окол

★ Бипер е доволно гласен и силен : да се слуша акустично во внатрешноста на возилото (2 нивоа на волумен) �

Тип на заптивка : масло За тип на движење : Ротари движење За запечатување : шахти Максимална брзина :...

Оваа 4Насочна, 2Позиција Опасна Локација Електромагнетниот Вентил За Контрола на Воздухот е дизајниран

8 x 4 x 15 " 2 Mil Gusseted Reclosable Poly Caghs 8 x 4 x 15" 2 милји собрани поли поли торби 8 x 4 x 15 " 2 Mil Gusseted Reclosable Poly Caghs 8 x 4 x 15" 2 м�

1 Set / 2 Pcs L / R Cam Тајмингот Затегнувач Прилагоди 078109087 C 078109088 C Компатибилни Модели На Автомобили : ЗА VW Passat B5

Додадете длабочина и реализам во вашиот распоред со позадината на моделот на железничката пруга Печате

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

50% полиестер, 50% спандекс мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалит

✔ Длабоко спиење Перница за породилно нашата перница за тело за бременост помага во подобрување на цир

ЕУ Ro HS : Во Согласност Со Изземање ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853640 Тип : Непокриени Заглавие Пол : H

Цилиндер со двојна шипка TN32100 32mm Bore 100мм мозочен удар Пневматски цилиндер компоненти за пополнување на д

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

Владееше дневни блокови чувајте ги нотациите уредни Целогодишен референтен календар помага во планира

Направено со вистински геоди Избрани боизлатна, сребрена и галванизирана Миење раце само...

Материјал : Полиестер,Челик, Пластика Шема : Крпеница Екопријателски материјал виси кошница за складира

Нем патент нема звучен шум за време на трчање, тивко уживајте во трчањето Водоотпорни, издржливи за упо�

Кутијата за апчиња е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, без бпа, многу силен и посоод

Scroll