Свеж
Звучници за компјутер, Звучник За Игри за КОМПЈУТЕР, Стерео 2.0 ДЕСКТОП Звучник Со НАПОЈУВАЊЕ со USB со 3.5 mm Aux-in, Контрола на Јачината на Звукот во линија, RGB LED Светла Ми?

Звучници за компјутер, Звучник За Игри за КОМПЈУТЕР, Стерео 2.0 ДЕСКТОП Звучник Со НАПОЈУВАЊЕ со USB со 3.5 mm Aux-in, Контрола на Јачината на

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 207.84

Извонреден Стерео Звук : нашиот десктоп звучник вграден подобрени избалансирани стерео звучници драјвери, 6 вати со вкупна моќност НА РМ, опсег на фреквенција од 25 Hz - 20 KHz, може да ви донесе јасно, погласно и пониско стерео искуство со изобличување Преносни Звучници : Мери 2,6 х 2,4 х 3,5 инчи (Lx Wx H); тежи приближно 12oz.Многу лесен за носење, место и заштеда на простор. Совршен за во корпоративната канцеларија, дувло, патување и други мали простори. Ргб Дизајн На Дишење : звучникот на лаптопот има повеќебојно светло за дишење може да додаде атмосфера на музика, гледање филмови и играње игри. Ргб светлата се менуваат слободно, така што не можете да ја синхронизирате со ДРУГА РГБ или да ја држите на одредена боја. Лесно За Поставување : ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР со USB (5 V), само вметнете ГО USB-кабелот во USB-портата ЗА напојување (КОМПЈУТЕР,банка за напојување или адаптер) и приклучокот во приклучокот за слушалки од 3,5 мм на вашиот уред потоа да уживате. Погодно во линија контрола на јачината на звукот за лесно прилагодување на јачината на звукот. Широка Компатибилност : малите мултимедијални звучници СЕ НАПОЈУВААТ СО USB и 3,5 mm aux влез, компатибилен со сите уреди што имаат приклучок за слушалки од 3,5 mm, како што се : десктоп, лаптоп, компјутер, таблет, mp3 плеер, монитор, мобилен телефон. Компјутерски Звучници, Пренослив 2.0 Жичен Rgb Звучник За Игри со RGB LED Светло за Десктоп,Windows Компјутери, Лаптоп, MP3. Ако барате ПАР LED звучници ЗА работна површина кои имаат стерео звук, мала големина и не заземаат премногу простор на вашата работна маса и лесен за носење.

Основни својства

Rated power:
6w Channel

Тие исто така купуваат со овој производ.

▼ Моторот без четки е со низок шум и заштеда на енергија, опремен со високоефикасен енергетски мотор, ко

Направено од рециклирана пластика Нема да се истури или да се скрши Одличен мирис од 30 дена...

40% полиестер, 50% памук, 10% најлон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детски девојки балетски т�

Големина : Нашиот знак е големата големина на банер (9,8 x 1,6 стапки) Тоа е одлична декорација за разни домо�

Забелешка : PLS Погледнете дали сликата е иста како и вашиот клуч за автомобилова е само капакот на копчињ

✔ 【Надградба на 100% Real HDMI 21 кабел】 8 K 60 Hz HDMI кабел е во согласност со стандардната верзија HDMI 2...

Премиум материјали : Изработени од природно дрво, силна конструкција со жични пружини без ' рѓа Клипови �

Оригинална светилка за замена на производителите со комерцијален слој за униформа излез Светилка оцен�

Нов дизајн на атомизација : притиснете го копчето за прскање за да ја испрскате водата и брзо да се излад

Адаптер / кабел Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Нашиот производ е замена Компатибилност : �

Тоа помага да се отстранат чиповите и остатоците од дупчалката, го намалува триењето и топлината и пост�

[Спецификации] 100 броење 12 "x 18" употреблива димензија (го исклучува патентот), дебелина од 2,0 милји што мо�

100% полиестер Долг ракав маички, кошула со долги ракави со качулка, мажости копчиња со копчиња надолу, ха�

Две 6х6 "(wih mat 4x4") четкана златна метална рамка за висина со слика со висок квалитет на црна кадифе Совреме

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

100% полиестер Капчиња за сонце Визир за затворање на жени жени Капчиња за визир на отворено...

Стил А, боја : Г Пакетот вклучува : 1 кутија зацини за нокти Сјајна, блескава, привлечна, креативна форма...

Направен од висококвалитетен материјал Се одликуваат со сите стандардни и длабоки приклучоци за раце и

Модул за воздух+цевка за силикони Изменетата верзија на Air Speed ​​Head усвојува дигитален сензор за дифере

Дрвено Хардвер на хром Земја на потекло : Кина Хардвер на хром Земја на потекло : Кина Наханко дрвени кон�

Големина : M12x50, боја : завртки Димензии : М3*16 Е прилагодено : да Број на модел : M4 M5 M6 M8 M10 Пакет : Под 50 парчињ

Замена Дождовни Меки 9591 Вода Филтер Кертриџ Комплет Количина : 5 Филтер За Блокирање На Активен Јаглен, 5

【??? ???? ???????Електричната кутија за ручек го прифаќа најновиот дизајн птц константно греење на температу�

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

Мрежата Во Стилот на плик располага со широк спектар на форми и големини Брзо и лесно прицврстување или

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

Овој зацврстен челичен менувач на менувачот е погоден за RC Crawler Car Traxxas Trx4 M Направено од висококвалитете�

[NBR ORING] NBR со добри механички својства и голема отпорност на абење Има добра отпорност на многу нафта, мас

Одговара на 40 до 55 ЛЕР Непречено прилагодување На Навалување Може да се инсталира за да се извлече од ле�

Изграден во САД Печатено на 9oz Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печатен раб до рабЦ�

Еден 64 MB 72пински SIMM без паритет Дел# : MK8 DS1632 E50 G 100% компатибилен со гаранцијата за живот Произведено од Keys

1 GB ФЛЕШ Диск USB Флеш Диск Палецот Диск Меморија Стап Вртливата Скокни Диск 5 Pcs N7 MCOOTDTY Карактеристики : USB �

Мин јачина на кршење : 12 Дизајниран првенствено за заштита на дрвото од лаење Должина : 5м / 16 стапки...

Име на производот : конвертор на медиуми на Етернет; модел : htbgm03; тип на приклучок : Au приклучок; трансфеј�

гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода IA изработена од кратка кадиф�

Tarjetas laminadas de Oracion a la virgen maria gramore en espanol Ламинирани молитвени картички Направено во Италија Големина на ка�

●Параметри● Тип На Монтирање : Монтажа На Конец; Диа За Монтирање На Конец : 4мм; Големина : 32*12*11 ●Матери

【Неверојатно нафрлање и вибрирачко】 Вибраторот на Гточката со мека текстура надвор, различните брзин�

Цврст материјал со патент, издржлив Лесен за носење, рачен опсег, главен оддел и внатрешни џебови за ваш�

димензии на пакетот : 5,08 См л х 2,794 См В х 1,016 См Ч Тип На Производ : АЛАТКИ земја на потекло : Мексико...

Scroll