Свеж
[3 парчиња, вкупно 49,2ft] Двоен страничен тешка должност, јасно силно | Отстранлива лента за монтирање на еднократно користење: Тешка про transparentирна леплива леплива ле?

[3 парчиња, вкупно 49,2ft] Двоен страничен тешка должност, јасно силно | Отстранлива лента за монтирање на еднократно користење:

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 127.84

☑ 【Висококвалитетна двострана лента】 Двостраната лента за монтирање е изработена од премиум чист акрилен гел материјал ја прави леплива лента силна и издржлива Енергијата за супер адхезија овозможува монтирање на скоро сите мазни и рамни површини брзо и безбедно без дупчење и нокти, како што се метал, пластика, алуминиум, чаши, дрво, итн. од мазни површини без остаток или оштетување и без трага. Уште повеќе, тешката должност на чиста лента може да се користи повеќе пати и работи добро како и секогаш. ☑ 【Лесно за монтирање и употреба】 Нано двостраната лента може лесно да се истегне и свитка, може да се намали на која било големина или посакувана форма, само залепете ја лентата на површината на предметот и притиснете неколку секунди за моментално монтирање . Одлично за DIY проекти. ☑ 【Мулти-намена употреба】 Оваа силна транспарентна лента е издржлива, водоотпорна и одлична моќност. Широко се користи за мазни и чисти површини како што се дрво, метал, стакло, пластика, итн. Со силна леплива, леплива лента е совршена за внатрешна и надворешна употреба. Идеално за рамки, слики, налепници на wallидови, домови и канцелариски декор, предмети за DIY, итн. Можете да го користите без никакви грижи. Пред употреба - проверете дали контактните површини се чуваат чисти и суви.Како да се отстрани - користењето на топол воздух на фен за коса ќе ја омекне лентата, со што ќе се олесни отстранувањето. Потоа можете да користите остра алатка за полека да ја кренете лентата од едната страна и полека да ја излупите лентата подалеку од површината на предметот. За да избегнете можна штета, не користете ја лентата за да држите тешки предмети или скапоцености. Чувајте во нормална кул околина, избегнувајте директна сончева светлина. Ако лентата е директно изложена на сончева светлина подолг период, бојата на површината на лентата може да стане жолта. Чувајте го овој производ надвор од дофатот на децата. Мејјаја Нано двострана лента со силен зафат. Лепило, печење и еднократно. Цврст, издржлив и лесен за отстранување. Не ги оштетува површините или остава остаток кога е отстранет. Може да се протега, свиткана, исечена на која било големина и должина. После употреба-притиснете цврсто 12 секунди по лепењето за да и овозможите на лентата да оствари целосен контакт со површината за да помогне во одржувањето на долготрајната тактика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овој комплет ви овозможува навистина да уживате во искуство со дегустација на пиво кога сакате, особено

ЕВРОПСКА ГРОЗДОБЕР ТЕГЛА ЗА БОНБОНИ : оваа тегла за бонбони е дизајнирана со процес на ретро втиснување,

12 ролни Стручен Сликар на сликар Вклучува 12 ролни ширина 2 инчи и долга 60 јарди во зелена боја на жаби Вк

?[ Компатибилност] : За Трибека 2008 За Б9 Трибека 20062007 ?[Добра вредност] : Ова е дел за замена што одговара на

Производот или ќе дојде во оригинална амбалажа што е во помалку од совршена форма и е отворена за да изв�

80% Памук, 20% Полиестер каприс хеланки за жени голф панталони жени црни шорцеви со висок струк компресивн�

Одличен квалитет на воздухот : Оценето на Merv 8 Најдобро за печки, A / C, централни HVAC системи Најефикасно : �

Димензии : 83x 2 x 3,7 инчи (LXWXH) Разновидна торба за пенкало за молив, кутија за организатори за електроника, �

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Оваа ставка е од нашиот бренд '' ACCL '' Ние ви нудиме LC / UPC SM атенуатор fm 7db пластично сино Оваа ставка е од на

1 Нова Преработена Замена ЗА HP 11 глава за печатење (C4813 A) Боја : Жолта Глава за Печатење Компатибилен печа�

Самостојна вертикална решетка за чевли обезбедува одлично складирање и организација за секоја простор

62% Полиестер, 33% Вискоза, 5% Спандекс ХУК : Обединување на риболовците преку инженерска, техничка опрема д�

Висококвалитетен халберд со кадифениот материјал, симулира допир на трева, погоден за ползи со миленич�

Оваа CCTV камера поддржува 4 режими за видео излез : 1080p AHD, 1080 P CVI, 1080 P TVI и CVBS 960 H аналогни (D1700 TVL, 800 TVL), станда�

【Засолниште за итни случаи】 итен шатор за итни случаи, лесен 0,54 фунти, мерење 94,48 "x 5905" е со големина на з

Оригинален дел за замена на OEM Димензии на пакетот : 8 Тежина на пакетот : 0,210 фунти Земја на потекло : Фран�

[Најново И Најголемо] Објавено во 2022 Година, Работната Површина За Игри Aurienware R13 е најновото издание На Del

75% полиестер, 25% спандекс Затворање на копчињата Хелеги за жени од месарка мека 75% полиестер и 25% спандекс

Направено од високо квалитетен материјал, издржлив за употреба Рачката може да ротира 360 ° што може да б�

Преносен термички печатач Phomemo M04 S Термички печатач со нова верзија, поддршка од 53мм / 80мм / 110мм ширина н�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Боја : Зелена Материјал : Дрво + најлон волна Висококвалитетна најлонска четка : висококвалитетна најлон

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

Chassis Air Cooler : Дизајн на двојна топка, тој има долг животен век и не е лесен за пробивање за време на употреб

Временска стража K057 Клуч за алатки за замена : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни П�

[Висока Цврстина] оваа навртка за израмнување има карактеристика на висока цврстина, отпорност на абење

[ Заштитете ја Опремата На Фотоапаратот] : Тактичко45 Заштитно Куќиште ја држи опремата на фотоапаратот и

Се користи за сечење на сите видови тврдо дрво ,дрвени монистра што го поврзуваат стеблото Цврста легур�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Лцд контролер одбор за ipad воздух 2 екран само (А1566, А1567) HDMI видео аудио, резолуција 1536 x 2048 Аудио излез од 3,5

Враќање во училишните тематски партиски материјали : дизајнирани со зборовите назад кон училиште и 15 ра

Патувања со тематски покритие Има фотографии од 200 4 "x6" Област за пишување меморандум Две фотографии на �

Тип : Развој На Тенкови / Тапани Погоден за : 120 135 126 127 црнобели и обоени филмови Пакет : 1x Развој На Резерв�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Авионите за борба против напад F / A18 усвојуваат распоред на воздушни плочки со едно седиште / серија со д�

Оваа технологијаткаенина составена од 80% најлон+20% спандекс, има предности на брзо сушење, влага за влаг�

Комбинација од торба за камера и ранец за одмор, со цврста и издржлива надворешност и обложена внатрешн�

Висок квалитет Дајте ви подобро искуство со носење Совршен подарок Погодно за какви било женски роднин�

Тип На Материјал : Алуминиум Висината На Пакетот На Производот Е 1,5 Инчи Должината На Пакетот На Произво�

ID на повик DTMF / FSK Дојдовни повици и записи во појдовни повици Прикажи ажуриран датум и недела и време...

Scroll