Свеж
Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Lenovo IdeaPad Flex 3 11IGL05 82B2003Mus 11.6 Скриплив на екранот со 2-во-1 лаптоп анти-сјај и чист филм меур бесплатно, намалете го напрега

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Lenovo IdeaPad Flex 3 11IGL05 82B2003Mus 11.6 Скриплив на екранот со 2-во-1 лаптоп анти-сјај

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина. Ова е УВ и сино светло блокирање и заштита од напрегање на очите. Лесен за инсталирање : Овој заштитник на екранот е многу лесен за инсталирање. Неговото советување е да гледате видео пред инсталацијата. Тоа е едноставно како што тоа дете може да го примени и тоа. Не е потребно претходно искуство за да се инсталира ова. Само излупете, спреј, нанесете и чистете. Тоа е толку едноставно. Ако се соочите со какви било потешкотии, контактирајте не. Ова е транспарентно и скоро невидливо по инсталацијата. Ова ви дава огромно искуство во допир, ова е непречено како и свилениот допир и работи како и заштитата. Ова е тенок материјал од ултира се чувствува како хартија. Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка. Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【Количина】 ќе добиете 12 мрежи шарени цвеќиња сјајни нокти снегулки, 9 дизајни во боја (злато, розова, бе�

1Пред да го користите комплетот за вшмукување вдлабнатина, треба да ги исчистите вдлабнатите рамни повр

CR Touch за полесно израмнување : 3 Dпечатачот на автоматско ниво 3Д 3 NEO е погоден за домашна употреба, а самор

Замена на оџакот на маслото за ламба Може да создаде топла атмосфера за вашиот дом или други места што с�

Свежа текстура, мешавини со домашната средина, многу декоративна Направете вашиот дом да изгледа повеќ�

Легура МИНИЈАТУРНА КОШНИЧКА ЗА КУПУВАЊЕ ??Мала и компактна големина, мала тежина, удобна и практична за �

【Големина】 Ве молиме, проверете дали се однесуваат на табелата со големина обезбедена од нашата после�

Пакетот вклучува (6) уредни алатки 60 инчи индустриска јачина памучна прашина од прашина со рачка од дрво

Затворање на клипот Не'рѓосувачки челик 316 морско одделение Крајниот плоштад на завртката на завртката

82% полиестер, 18% спандекс V врвови на вратот за жени Повлечете го затворањето Машинско миење или миење на

12 Стилови на балони со диносауруси : доаѓа со 7 различни стилови на балони со фолија од диносауруси и 5 ра�

Дизајнирано од Maxxi Photo во Шпанија Рачно нанесена (златен лист) со античко миење Цврсто дрво со висококвал

Памук Повлечете го затворањето ➹fabric : тексас, материјал : 100% памук Има густа дебелина, нема еластичност,

Комплетен сет : Вклучете го Grit 60#, 100#, 200#, 400# Еден сет за целата ваша работа Поддржувач на пена : мека и лесн

СЕРТИФИЦИРАН РЕНОВИРАН : сите делови за замена на Тресне можат да бидат рециклирани делови (по потреба) �

Ова е О Одговара на различни модели на делови од Bosch Број на ОЕМ Дел 2610993106 Ова е дел за замена на делови од

Светла и мазна површина ова влакно има силна цврстина и униформа во боја Без меурчиња, проблеми, метеж, 4

☕ Оваа керамичка кригла за кафе е идеална за вашата утринска пијалак со топли или ладни пијалоци Црачка

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Големина : 21cm * 7,7cm * 7,7cm / 83 * 3 * 3inch (l * w * h Добар материјал : Случајот со молив направен од меко издржливо п�

Аспираторот Haoge 46mm квадратни метални завртки за завртки е специјално дизајниран за сите леќи од 46мм или

Пакет пакет на Божиќни декор, пакет на пакет со вредност од 16ct 80мм, зимски желби сини сребрени божиќни то

За камен бетон Травертин гранит мермер полски За обновување на камени бетонски травертин V50 рутер бит е

Машки боксерски шорцеви црни шорцеви за пливање пливаат машки фармерки права нога фармерки се протегаа

Широк, плитко намалување Дизајн на самоцентрирање За употреба во преку преградени компоненти со најгол

Извор на енергија : 24 VAC (не работи со батерија) Дигитална мултидисплеј со лесно читање со позадинско осв�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% најлон; 100% полиестер...

Сликата може да покаже различен број на бендови Димензии на пакетот : 12 Л х 6 Ч х 12В (инчи) Тежина на пакето

Рачно изработени од железо, толе и смола Користете во затворени простории или на отворено во заштитена �

Висока Температура : температурата може да биде висока дури 50°C преку нанокомпозитното загревање на вла

2 четвртина панел бумбари ленти (Со Пчели И Лого) 1 палубата капакот бумбари лента Гумен & Инструкции...

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Scroll