Свеж
Слатка за молив со слатки мачки со две големи прегради џеб голем капацитет торбичка торбичка за молив за возрасни тинејџери од училиште

Слатка за молив со слатки мачки со две големи прегради џеб голем капацитет торбичка торбичка за молив за возрасни тинејџери од училиште

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 335.84

Полиестер Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир. Дизајнот на торби со двојно слој обезбедува ултра голем капацитет, може да смести сите видови на канцелариски материјал, пиштоли за уши, калкулатори и други предмети. На предниот дел на случајот со моливи има надворешен џеб, кој е многу погоден за ставање предмети како што се владетели, а надворешниот капак е дизајниран со најлонско сврзување за ефикасно спречување на лизгање на предметите. Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со молив по купување или наидете на какви било проблеми, само слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на време во рок од 24 часа. Наша цел е да обезбедиме задоволителни решенија. Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир. Дизајнот на торби со двојно слој обезбедува ултра голем капацитет, може да смести сите видови на канцелариски материјал, пиштоли за уши, калкулатори и други предмети. На предниот дел на случајот со моливи има надворешен џеб, кој е многу погоден за ставање предмети како што се владетели, а надворешниот капак е дизајниран со најлонско сврзување за ефикасно спречување на лизгање на предметите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Увезени Ладилник со голем капацитет кажете здраво на 64 може да се склопи ладилник, изолиран тоте за мек�

Што ќе го добиете : Можете да добиете 24 ролни ленти со гафри со бела крпа, секоја мери приближно Долга 20 ј�

Велкро еднообвивка Тоа е 1 "широка Портокалова лента Велкро еднообвивка Портокалова лента...

Нема боја во позадина Декларации Боја : морнарица сина големина : 3 Достапно во голема големина, мала го�

Современ дизајн : Оваа сина марка Чагал Мезуза има современ дизајн, што го прави стилски додаток на ваша�

Влез за напојување со напојување со напојување 24 V напојување 100120 / 200240 V со прекинувач AC до DC излез 24 V 333 A

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

➤ 【PVC лагер】 : Шишето со топла вода е со PVC лагер, задебелена ПВЦ материјал за да се обезбеди бавна дисип�

? [ПРЕНОСЛИВ] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна Со BLU STUDIO X10 L Никогаш повеќе не губете ја иглата! Се

Рефлексивна безбедносна кошула со голема видливост кај мажите Безбедносната кошула со висока видливос

Пластичниот модел не е вклучен делови за пластични модели за кои се потребни лепила за склопување и сли�

256 Битна Аес Енкрипција ФИПС 1402 Ниво 2 Обвивка Единствена ЛИЧНА КАРТА / Еден Корисник Лесен За Инсталирањ

Рачен Вакуум : € 139 lb Ултра Лесен Q компактен рачен вакуум безжичен, наречен Ultra Cleaner H, може да им помогне /

Производ 1 : Опремен со најмоќниот и брз Intel Celeron процесор N серија, 1,1 GHz основен часовник, до 2,6 GHz Max Boost Calce,

Пу Направени во САД или увезени ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помал�

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

Службените, мазно тркалачки тркала се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во в

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив...

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

Изградена за да трае : Нашиот потопл за храна на countertop е изграден да трае со материјал од не'рѓосувачки ч�

Спецификации на филаментот : Големина : 1 кг (приближно 2,20 фунти) лажица, дијаметар од филамент од 1,75 мм (д�

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

◉ Операција на леснотија : Едноставно работете ја оваа вакуумска приврзаност на таванот на вентилаторо

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом...

Направено од висококвалитетен алуминиум, здрав и практичен, долго време на служба CNC машински, високопр�

2023 Облечи за продажба на дозвола за дами Фустан за екипаж без ракави ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена

Само програмабилно со две (2) кои работат оригинални мајстори Само клуч за транспондер 80bit чип за Mazda (зад�

Одржување на висока температура, изолација и завиткување Висока сообразност, овозможувајќи маскирање �

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�

[Лесен, еластичен и вклопување] Тоа е само лесна, удобна и високо затегната обвивка за да се вклопи околу

Mountaintop се фокусира на ранци за кампување и пешачење, ранец за деца со години, секогаш обрнува внимание на

Чист материјал : Направено од пластичен материјал со висока чистота, има добра флексибилност и еластичн

Fitment : Fit For OPTOMA HD70 HD72 HD72 I DV10 Дијаметар во 42мм, со 7 сегменти во боја обезбедување на живописни перформанси �

Супер висок капацитет (неОЕМ) батерија (2300 m Ah), 5годишна гаранција Хемија : литиумјон (без губење на мемор�

Оргонитни пирамиди Оргонитската пирамида е изработена од чипови од смола, метални и лековити кристали

Scroll