Свеж
9 компјутери Додатоци за злато биро за канцелариски материјали Поставете акрилик степлер постави главен држач за отпуштање на лента, држач за пенкало, дијамант бал

9 компјутери Додатоци за злато биро за канцелариски материјали Поставете акрилик степлер постави главен држач за отпуштање на лента,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Список на пакети : getе добиете 1 степлер, 1 отстранувач на главни страни, 1000 главни делови, 1 држач за ленти, 1 држач за пенкало, 1 пенкало, 1 држач за белешки, 1 ножици и 1 калкулатор, овој сет за снабдување со злато ќе ги задоволи вашите потреби во вашиот секојдневен живот И на работа, одржувајте ја фиоката за биро или бирото организирана Димензии на големината : Степлер приближно. 6,2 x 1,3 x 2,3 инчи, лента диспензерот приближно. 4,7 x 2,7 x 1,2 инчи, отстранувач на главните страни приближно. 2,3 x 1,6 x 0,4 инчи, ножици приближно. 5,5 x 2,4 инчи, пенкало приближно. 5,3 инчи, држач за пенкало приближно. 4,7 x 3,1 инчи, калкулатор приближно. Сигурен материјал : Додатоци за злато десктоп поставени изработени од акрилен и златен метал, квалитетот на акрилниот материјал е подобар од обичната пластика, проucирна како стакло, елегантно и убаво, цврсто и практично канцелариски канцелариски материјал, погоден за канцеларија, дома и дневна употреба. Елегантни бои : Канцелариски спојлер сет на додатоци во злато во комбинација со транспарентни бои, елегантни и стилски бои и дизајнот ќе ја направи вашата работна маса чиста, светла и може да го опушти расположението. Погодно за многу прилики : Овој прекрасен канцелариски канцелариски сет е погоден за многу прилики, како што се училиште, канцеларија, студија, практична и убава, идеална како подарок за деца, пријатели, студенти и семејство. Карактеристики : Практичен канцелариски материјал сет : Овој сет за злато -канцелариски материјали и додатоци вклучува 1 степлер, 1 главен отстранувач, 1000 степени, држач за 1 лента, 1 држач за пенкало, 1 пенкало, 1 држач за белешки, 1 ножици и 1 калкулатор, доволно за да се сретнете со вашиот дневен ден Користете потреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Персонализирајте го вашиот уред со овие уникатни дизајни за налепници за декларации Приближно 5 x 5 инчи.

Предмет : Тарот Go Gimbal Controller за 3 оска стабилизиран гимбал TL3006 Белешка : Сликите се само референтни Фабрик

Бандаж Филипс тип 23 завртки за сечење на навој Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврст

Висок квалитет : Случајот со молив со диносаурус е изработен од микрофибер ПУ ткаенина, изолирана праши�

Погодно за семејно складирање или патување Компактна големина и мала тежина, лесен за носење...

Совршен за облека, крпи и тоалети и за влегување повеќе во вашиот рачен багаж или куфер Го зголемува кап�

Цврсто до кутијата Повлечете ги лактите цинк умирање цврсто до кутијата Повлечете лактите што се корис

10pcs 10gbaseSR SFP до LC Multi Mode Стапка на податоци : 10g; Бранова должина : 850nm мултирежим модул; Тип на порта : LC / UPC; Д�

【Параметар】 Тип : Лежиште на топката на нафрлање; Дијаметар на носење : 10мм / 0,39inch; Надворешен дијамета�

Релеи Способност за антимешање, стабилни перформанси Широко се користи за целата контрола на MCU, индуст�

RMYD025 Заменски далечински управувач одговара за Sony TV KDL52 S4100 KDL19 M4000 KDL46 S4100 KDL22 L4000 KDL40 S4100 KDL52 S4100 KDL19 M4000 KDL46 S4100

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

Специјално дизајн : Само за слушалките за игри на Vest 1 VR [Не за потрага 2] Супериорен материјал, лесен за уп

Добриот квалитет може да се види, што ви дава различно искуство со сликарство и калиграфија Оваа четка е

Дизајн на облик на облак, направете го вашиот домашен живот романтичен и прекрасен Тоа ќе спречи да се л�

100% спандекс Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер м

Компјутер Направени во САД или увезени ✿ Нашето пенкало со топка е изработено од висококвалитетен ко

Индустриски битови за вежба / метали и повеќенаменски битови за вежба 【Погледнете ја втората слика за

【Смешна кинеска новогодишна картичка】 : Постојат четири страни на новата година на честитката за заја�

❤ Народна сушена цвеќиња комбинација DIY сув цвет декоративен за занаетчиски накит ❤ Народни притиснат�

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 45 + 5 UF MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или

[Висок квалитет] : Трајни никел позлатени месинг школка и контакт со сребрена легура го прават прекинува

Димензија на пакетот на артикалот : 852 W x 1,94 H инчи Тежина на пакет на артикли 2,03 фунти...

[Индустриски стил] Рустикално кафеава и црна боја додаваат класично, едноставно, ладно чувство во вашат�

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : Алуминиум Нето тежина : безгрешна 61g; Содржи

За сакан декор : прашина од вашите сакани семејни фотографии и дајте им место да блеснат на овој сет од 2 �

Зошто да ги изберете овие постери за кујни? Бидејќи нудиме 1годишна гаранција и нашите производи се едно

Земја како етикетирана Посебно внимание : Светлината се поврзува само со AC 110 125 V, може да осветли ; Тип н

Одлично за држење на предмети додека користите вежба за вежбање Идеално за употреба со нашата таблета з

Mini MSR USB HID TRK 1 & 2 B Black, Hid Driver Req Mini USB Reader Swipe (Песни 1 и 2, потребна е возачот на скриени) боја : црна Mini USB Reader Swip

Големина на термичка хартија : 31 / 8 "(W) x 72mm 2,8" (D) x 230ft (L) 10 ролни хартија за прием по кутија, вкупно 1 кутија =

【Материјал】 : Врзивните клипови се изработени од метални, отпорни на 'рѓа, цврсти, издржливи и еднократ�

Силна, зачинета арома со лесен дел од билки Ботаничко име : Сизигиум ароматиум Потекло : Индонезија Исто

Име на производот : хексадецимална орев; големина на женска нишка (Д) : М14 Hexsize (S) : 22 mm / 0,87 "; дебелина (приб�

Scroll