Свеж
VS-37 Squadron Patch Squadron Patch-шијте

VS-37 Squadron Patch Squadron Patch-шијте

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 159.84

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Американски ветеран во сопственост на мал бизнис. VS-37 Swabuck Squadron Patch-шијте на авијатичари! Дали барате висококвалитетна лепенка што гордо ќе ја носите или прикажете? Не гледајте подалеку од лепенката со ескадрила VS-37 Squadron! 4 инчи извезени американски поморски авијатии во сопственост на деловно шиење на пластична поддршка ја зголемува ригидноста, така што лепенката трае подолго и останува рамно. Ескадрила за контрола на морето 37 (Seaconron 37) носач Анти-под-под-под-морински ескадрила 37 (Airasron 37) VS-37 'опашки од петел / Sipbucks' Sea Control Squadron 37 или VS-37 исто така познат како „Sawbucks“ беше анти-под-подморен ескадрон на војната што е анти-подморница, што е ескадрон за борба против подморин беше декомпониран во 1995 година заедно со CVW-15. [1] За време на активната историја, леташе за време на војните во Кореја и Виетнам [2], како и работењето на последните инверзии на С-2 Тракери со морнарицата на САД во 1975 година пред VS-37 (1946-1953) наспроти 37 беше основана како напад обратна насока Ескадрила VA-76 E во 1946 година во Нас Оукланд, Калифорнија (сега Меѓународен аеродром Оукланд). [4] Ескадронот потоа се смени во VC-871 (композитен ескадрин) пред да биде сменет во анти-подморница воен ескадрила 871 или „VS-871“.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

АВИОН НОСАТ НА ПРИЈАТЕЛСКИвашиот женски викенд торба е 18 инчен x 9 инчен x 14 инчен ви дава она што ви треба

Димензија на надворешната рамката е 80мм (Л) х 80мм (В) х 25мм (Ч) / големината на вентилаторот во инч е 3,15 инч

Растојанија на тркала компатибилни Со Audi S6 CTG 40 TFSi (ABA4 GCTGA) 20152018 / Растојанија на Тркала одговара На Audi S6 CT

€ Големина : 15Л : 21,5*30*33см (Должина ширина висина) (10Л, 15Л) € Материјал : храна одделение пп материјал...

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

*Контејнери за складирање храна без БПА : херметичкиот контејнер за жито е изработен од висококвалитете

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 78% најлон, 22% спандекс Повлекување �

Широко Компатибилен : оваа безжична подлога за броеви е погодна ЗА ОС Х лаптоп и За Систем За Победа, иде�

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно...

Амана Алатка е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност на постојано обезбедување на најви�

Инстант организација : Овие канти за организатор на меко складирање го одржуваат нередот на плакарот по

Издржлива закачалка за панталони : Направено од 201 пластика од не'рѓосувачки челик и АБС, сè уште работи �

Има тркалезен приклучок, а не 2 prong, ве молиме двојно проверете го приклучокот во играчките или оригиналн

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

2 во1 USB Кабел За Податоци Кабел За Пренос На Синхронизација Полнач За Полнење За PS Vita Можете да го корист�

КАРАКТЕРИСТИКИ : Летни Фустани За Жени / Фустани За Жени / Фустан Без Ракави / Фустани Со Едно Рамо За Ж

Корпа за Пилешки Јајца За Складирање Јајца, Керамичка И Железна Декоративна Корпа со Дизајн На Пилешко,

Спецификации : Агол 60 °, дијаметар 4мм, должина 70мм, макс Длабочина на дупката 35мм, ротација LH, Шанк 10мм...

?●Практично Склопување●Белите Кутии За Подароци Лесно Се Собираат За Неколку Секунди Ќе Бидете Без На�

Подобрете го вашето искуство за јадење со овој прекрасен италијански рамен софтвер! Произведено Во Ита�

Содржи : 1пц пумпа за вода, 1пц пумпа за масло, 12 парчиња вентил 12 вентил водич, 12 имаат седиште...

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Комплетот за кревање на слушалките се продава одделно Електронски кабел за прекинувач на кука се прода�

Да се чувствуваат Подобро Во ЛетоЛадниот и топол воздух за климатизација е контролиран од моторот за ко

Микро Прекинувачи Име на Микро Прекинувач : Foot Switch Model : TDFS201акција Тип : Моменталноконтакт Тип SPDT : 1 NO 1ncrati

Целосно Природни Стаклени Садови со Херметички Капаци Совршени За Вашиот Пакет За Ручек Идеален за Сер

Име на производот : Изолиран терминал; модел : MDD1 Материјал : Метал, ПВЦ пластика; боја : црвен, сребрен тон

Полиетилен Големина : 1,2 х 11,4 х 6,7 инчи (3 Материјал : Полиетилен Земја на Потекло : Јужна Кореја Професиона

Материјал : Алуминиум; Распоред : Распоред 40; Стил : Цевка Брадавица; Нишка : Навој на Двата Краја Големина

● Компатибилен Модел На Телефон : овој убав кул капак на куќиштето одговара само За Samsung Galaxy Z Flip 4 6,7инчен

Оваа кутија за складирање е изработена од абс пластика, безбедна за храна, издржлива, висококвалитетна,

Универзална замена нуди најширок опсег на работа со повеќе напони : 24 / 120 / 208 / 240 VAC Супериорна контрола н

Ексклузивна функција со двојна моќност за излез на притисок или волумен Погодност за работа со една рак

Пластични, Метални И Електронски Компоненти Предвремено затворање ●Погодност●Едноставно Свиркајте И

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Scroll