Свеж
Јутагос 500 по Пакување 2мл Пластични Центрифугирани Цевки со Капаче За Прицврстување, Конусно Дно, Јасно, Контејнер За Складирање На Кревети Квасец Примерок Пример?

Јутагос 500 по Пакување 2мл Пластични Центрифугирани Цевки со Капаче За Прицврстување, Конусно Дно, Јасно, Контејнер За Складирање На Кревети Квасец

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

①Материјал е Направен Од Пластика, без Меурчиња, без нечистотии, отпорност на висока и ниска температура, Погоден за центрифуги ®Големина и капацитет : 2мл; Боја : Јасно. ●Запечатување ● со прикачено капаче за прицврстување, отпорно на истекување и лесен за употреба, флексибилен капак, практично работење. ●Апликација За складирање Е Одлична За чување течни, прав и мали предмети како што се монистра, сол за капење, бонбони, размножуваат растенија. ●Примерок Собирај Q Широко користен при собирање Примероци во молекуларна биологија, клиничка хемија, биохемија и други области.Идеален за многу полиња, како што се лабораториски експерименти и домашна употреба за земање одредена волуменска течност. Опис На производот Пластични Цевки За Центрифуга Материјал : Пластична Боја : Јасен отпорен На Истекување Лесен За Употреба Флексибилен Капак за лесно отворање и затворање, отпорен на истекување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Може да се осигура дека под големо оптоварување држава, раката не ги сече рацете, и Зафатот на рацете е п�

Решетката за складирање на категории, решетката за складирање, решетката за сортирање Ротирачки решетк

Крај на челик Направено од најлон Лесно се поврзува со повеќето куки за дигање 3200 фунти вертикален капа�

【Тројно ладно монтирање на чевли】 Тројно монтирање на ладни чевли може да поврзе три додатоци во исто �

платно Торба за патувања Направена од материјал за трајна употреба Смит торба А за вашиот пријател и се�

Име на производот : клешти за нос; материјал : метал, мека пластика Ширина на отворање : 33мм / 1,3 "; целокупн

Степдад сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и

Носете скоро секаков вид велосипед до следното возење (вклучувајќи сопирачки на дискот, преку оски и це�

Една телефонска слушалка за повеќе уреди : Телефонските слушалки на Маирди вклучуваат Jackек RJ9 и Jackек од 3

72teeth Натпревар со ширина на полиуретанскиот појас HTD3 M, 15мм Внатрешно роди 8 / 10 / 12 мм Заоблените заби на о�

Направено во САД Повлечете го затворањето ✅ Ставка : Расвица отпорна на сечење ✅ Стил на манжетни : Плет

Квалитетни материјали : Овие приклучоци со пониски шини се изработени од високо квалитетни пластични, и

【Лесно е да се обеси】 Декоративната градинарска светлина може да седне на која било површина како ламб

828908, Пластична етикета картичка сребрена без ознака може да се етикетира со : Bluemark ID боја ID на Bluemark Therm

Тип на заптивка : масло За тип на движење : Ротари движење За запечатување : шахти Максимална брзина : Мак�

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Луксузен силиконски дилдо, неверојатно мек, со највисок крајниот материјал Површината се додава со мат�

Вид продавница Mac Book Air / Pro 11 / 13 "Налепница за налепници Mac Book Decal Cafe Cafe Black M448 Macbook Art Налепница Деклара...

? ① 60 Сунѓер За Брусење Со Ронки ? : Ќе добиете 20 парчиња сини сунѓерски блокови од 60 ронки и 1 парчиња заде

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Ноќните светла се направени со 3д врежана технологија со линии за да се создаде прекрасна оптичка прекр�

1 x платно со висока дефиниција Доволно шарени кружни дијаманти 1 x голем восок 1 x фиока за дијаманти 2 x ди�

Дополнителни долги вежби за соништа на инокс со дупки за ладење за не'рѓосувачки челик Алатката има пос�

Режим на скенирање или режим на скенирање на бои може да се постави, скенира документ, белешки, фотограф�

【Совршени LED светилки со Shatter Proof】 Секоја влакно содржи приклучоци за висини врз основа на E26, обезбеден�

Еден сет вклучува 4 RGB знаци за знаци LED = Multi Color, 1 UL UL напојување, 1 далечински управувач и завртки и прицвр

Лесно е да се најде кога ви треба Лесен за чување и употреба Отстранлив од нелизгал, собрани клипови за н

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Пета мери приближно 1 "...

Големина : 9 на 3 инчи и дебелина од 0,12 инчи Долготрајниот акрилен материјал е лесен, но не и слаб Тридимен

Scroll