Свеж
Maizoon 8 компјутери/Постави флексибилен комплет за продолжување на бит за вежбање комплетна собрана употреба повеќекратна употреба за да се дојде до отстранување и п

Maizoon 8 компјутери/Постави флексибилен комплет за продолжување на бит за вежбање комплетна собрана употреба повеќекратна употреба

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

♤ Комфинираните рабови и топката со притвор со притвор ќе обезбедат тесно и безбедно вклопување, со што ќе ви овозможат лесно да го зачувате вашето драгоцено време и лесно да ги извршувате задачите за поправка на авто ♤ Различните прстени со кодирани во боја го олеснуваат да го изберете десничарството и користете го горниот занает за да не падне никогаш. ♤ Надворешната анти-видна облога обезбедува дополнителна заштита од оштетување против елементи и супстанции што можат да стапат во контакт со шипките за проширување за време на употребата со поправки. ♤ Убеди - Оваа алатка е мала тежина и мала големина што значи дека заштедува простор. Нема потреба да носите гроздови од приклучоци. ♤ Мултифункционален - Се користи во инсталацијата на пневматски шрафцигер, електричен шрафцигер, пневматска вежба, рачен шрафцигер и друга инсталација за хексагонална алатка. Функција : Приближно 1/4 инчи/6,35мм Адаптер за вежбање/експанзија на погон е погоден за брза замена на системот 1/4 "/6.35mm Chuck или директно вметнат во вежбата за вежбање. Свртете ја секоја електрична/безжична вежба во возач на електрична орев . Погодно е брзо да се водат ореви, завртки и делови за фиксација итн. Пролетната топка на главата на главата го држи ракавот цврсто. Примена : широко користена во DIY за домаќинства, обработка на дрво, делови за автомобили, одржување на професионални машини, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Влез : 100240 V 5060 Hz 0,4 A Лесен и удобен : 0,08 кг Должина на кабелот : 150 см Модел : W18015 N1 A / W18015 N1 C Компатибилен со :

Стапка на податоци (максимум) : 10,5 GB / s Растојание (макс) : 300м Тип на влакна : MMF Бранова должина : 850nm...

【Број на модел】 2 GT / 2 MGT / G2 M / 2 M TIMING SEATH PITCH PITCH = 2mm должина на теренот = 860994mm во затворена јамка 【Материјал

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

Едноставно подобро забележувајќи : влошките за пишување на вредности на докети имаат хартија со секојд�

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

3 / 8 ”304 не'рѓосувачки челик (26 инчи) NPT 1 / 2 '' до 3 / 8 '' адаптер за поврзување 2 x 1 / 2 '' npt x 3 / 8 ‘‘ Od Под услов пл�

Орнаменти за новогодишна елка : Рачно изработено во вековна традиција со техники кои потекнуваат од 1800т

✅ 5 внатре ✅ Преобразува кука и јамка Сандерс во ПСА за секунди ✅ Премиум за поддршка на кука и јамка за

Ова е заграда за алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиум за аксијални SCX10Феатуи

Лажица за сладолед : антиниза и издржлива, еднократна, практична и еколошка Лажица за затегнување : Напр�

Име на производот (трајно во употреба) : Внатрешно надворешно плајер на кругови; материјал (најнова техн�

Гроздобер / ретро дизајн Забавни и смели бои Отпорен на маснотии За еднократна употреба 32унца чинии за �

Честитки за картички : Добијте една смешна картичка за честитки за младенците, нови родители, нови сопст

✔ ОБЕЗБЕДУВА : Е : ПИРОТ И ПРИРОДНИ ДЕЛОВИРАН ОРГАНСКИ СТАНДАРД Contents : Neem Oil е растително масло добиено од

Машина за перење Чиста постелнина 100% постелнина 100% европски постелнина Димензии на пакетот : 10 Машината

Содржина на пакетот : : доаѓа со 20 листови бонбони градиент мермер целосни налепници за нокти во разли�

Совршен подарок за чичко Божиќни подароци од внук или внука : Ако се борите со што да му дадете на чичко т

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со надворешниот хард диск Iom

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Применлива сцена : Оваа количка за складирање на салони е одлична за болници, клиники, салони за убавина,

Номинален напон : AC 50 Hz 440 V, DV 240; Оценет напон на изолација : 660 V; Име на производот : прекинувач за промена;

USBC ПОРТА : Поврзете уред со СЕРИСКА порта DB9 RS232 со ПОРТАТА USBC на вашиот компјутер или лаптоп Поддржува Rs23

100% полиестер Повлечете го затворањето Машка екипа на екипажот за обука Редовно вклопување : Пошироко на

【Чистење на животната средина и хемиско без чистење】 : Нема адитиви, оваа чистачка на пареа е насочена �

【Дизајнирано со двојни канали】 : Bass Amp беше прилагоден за бас гитарист, контрола на ефектот на двојниот

За да добиете прирачник за корисникот, посетете нè на Интернет на Singlet Act Dot Com Singlet Act е сензор за минијату

Ова е О Одговара на разни модели на Макита ОЕМ Дел број 3192119 Ова е дел за замена на Макита Дел број 3192119 Од�

Продаден како 1 секој Ги чува вашите лични или доверливи информации безбедни од yingубопитните очи Information�

Економичното обвивка за единечни леќи обезбедува целосен панорамски поглед Советите за меки гумени хр�

Број на заби : 8мм клуч 3x14mm; Дијаметар на дупката : ширина 20мм Упатство : Десна рака Облик : поттикне Обрабо

USB конекција, Поддршка Топла приклучок и Игра Нема надворешно напојување Поддршка на различни видови на

Scroll