Свеж
Чиста биро за пишување, про transparentирна табела за заштитник на табелата, водоотпорен покривка на ПВЦ, водоотпорен капа, пластична биро отпорна на топлина 15.7x23,6 инчи

Чиста биро за пишување, про transparentирна табела за заштитник на табелата, водоотпорен покривка на ПВЦ, водоотпорен капа, пластична

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

【Заштитете ги клупите】 МАТ може да ја заштити вашата табела на површината од дамки, гребнатини, измами, топлина И обезбедете непречено пишување при користење на работната површина на канцеларијата. 【Clear Desk Mat】 Транспарентен мат помага да ги видите вашите белешки, фотографии од семејството во календарот или што било под него. Транспарентен дизајн Чувајте го оригиналниот изглед на вашата работна површина или врвот на мебелот. 【Лесно за чистење】 ПВЦ со висок квалитет, водоотпорен, масло-доказ, само избришете го чисто со крпа. Забавете ја стаклото/дрвената работна површина од дамките. Крајната заштита на биро / табела за вашата работна маса. 【Совети за употреба на МАТ】 1. Откако Мат не се открие, превртете се и лежете што е можно рамномерно. Продолжете со мат спротивна насока помагајќи да се отстранат сите свиоци. Може да користите јасни двострани точки на лента за да се залепите помеѓу табелата и заштитник. 【Тркалезен раб】 Нашата биро за биро има дизајн на кружен раб за да ги заштити вашите подлактици и лактите од okesидови, исечоци и повреди. Можете исто така да ја исечете табелата со големина или форма што ја сакате со ножици. 【Заштитете ги клупите】 МАТ може да ја заштити вашата табела на површината од дамки, гребнатини, измами, топлина. И обезбедете непречено пишување при користење на работната површина на канцеларијата. 【Clear Desk Mat】 Транспарентен мат помага да ги видите вашите белешки, фотографии од семејството во календарот или што било под него. Транспарентен дизајн Чувајте го оригиналниот изглед на вашата работна површина или врвот на мебелот. 【Лесно за чистење】 ПВЦ со висок квалитет, водоотпорен, масло-доказ, само избришете го чисто со крпа. Забавете ја стаклото/дрвената работна површина од дамките.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Облогата со специјален материјал за дифузија на светлина ја подобрува униформноста на светлината Лесн�

600Вац 2 Коњски Сили Тапан Прекинувач BplОпции Шнајдер Електрик 2601бг1 Количина на пакетот : 1...

Закачалка за Облека против лизгање : направен премиум материјал, кој може да биде многу долго време Зака

Големина : 1 / 2 " 1 1 / 8" инч * Добивате 2 ладни парчиња по нарачка Лапис Лазули е моќен камен за размислување

50 дворот ролна 3 / 8 Инчен Кабел со Усна 50 двор ролна, 3 / 8 инчен широк Кабел со прикачена Усна , Во Боја ' рѓа

Подобрете ги вештините за родителство денес и дајте им на вашите деца воспитување што го заслужуваат Да

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

●МУЛТИБРЗИНСКИ од лесен ветер до силен ветер, за да ги задоволите вашите различни потреби, заштеда на е�

Ова е сосема нов комплет за излезни ќелии за печки OEM Дел за замена на OEM со врвен квалитет! Ова е сосема н�

●Моќни Перформанси СО AMD Ryzen 5 3200u Двојно Јадро qmd Ryzen 3 3250 U (26 GHz база часовник, до 3.5 GHz макс поттик часовник,

Примерок Акции печатени Од Американската Банкнота Компанија Ванг Лабораторис беше компјутерска компа�

Ниска латентност, безжична аудио висока верност : Стерео звук со висока дефиниција безжично од вашиот т�

Монтирање На Магнет за автомобилСовршена подлога за магнет за налепница за браник Лесно за вклучување �

Овој висококвалитетен држач за држач за велосипеди е одличен начин да го држите вашиот mp3 плеер додека в

Бакар галванизиран материјал, добри перформанси во контактна врска 100% сосема нов и висок квалитет...

За оние кои одбиваат да го компромитираат стилот Супериорен опкружувачки звук и длабок бас со слобода н

Висок квалитет : Нашите куки за плакари се изработени од премиум челик со мека гумена обвивка на нејзина

Оригинален Производител На Оригинална Опрема (ОЕМ) делови! Ова склопување на погонското вратило (дел бр�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Име На Производот : Електронски Звучник;Модел Бр : ЛЗК2715; Тип : Континуиран Звук Номинален Напон : DC 324 V;Зв�

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Промовира заздравување на раните облекувањето од пена обезбедува влажна средина за заздравување што п

Полнење ЗА Следење НА МППТ : Контролорот За Соларно Полнење е опремен со автоматско полнење ЗА следење Н

Оваа ставка Е Стилето тбСР Тибон Мазна челик замена лице за ТБ15 Се користи За Рачни Алатки И Организатор

Име на производот : Пила За Дупки;Дијаметар На Сечење : 19мм / 0,75" Дијаметар дупка вежба : 7мм / 0.27"; Пресврт �

ПАКЕТОТ вклучува соодветна изолирана торба за ручек со пакет мраз, шише со вода и термос тегла за храна �

Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО" која има огромен број компатибилни модели

Тип овој ракав за вежба се користи за промена На заострениот Д25 во МТ3 МатеријалИзработен од прецизно т�

Лесно За Сечење : можете безбедно и лесно да исечете ѓеврек на половина Разновидност : оваа машина за сеч

Висок Квалитет : Нашата крпа за маса за бришење е изработена од издржлива винил пластична површина , мек�

Полиестер Пречката За Перење Е Изработена Од Лесна И Издржлива Оксфордска Ткаенина И Водоотпорна Поста

[Дисплеј] : 15,6инчен дијагонала, екран на допир на допир на FHD (1920 x 1080), мултитуховозможено, IPS, стакло од раб

Scroll