Свеж
Резервоар за складирање на Dezirzjjx, DIY дијамантски слики, мултифункционални решетки за складирање вежба пенкало DIY фиока Дијамант за сликање Алатка за сликање - розов?

Резервоар за складирање на Dezirzjjx, DIY дијамантски слики, мултифункционални решетки за складирање вежба пенкало DIY фиока Дијамант

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Оваа решетка за складирање може да одржи 8 кутии со мониста, 4 зелени ленти за складирање и 3 пенкала за вежбање во исто време, помагајќи да се заштеди простор и да се направи работната површина чиста и уредна Тој е лесен во тежина, мала по големина, што е лесно да се носи. Користејќи висококвалитетен пластичен и врвен материјал за пена, тој е флексибилен, издржлив и не се крши лесно. Материјал : пена, пластика. Овие алатки за сликање со дијаманти се корисни и практични алатки за DIY за разни делови од дијамантски сликарство, а исто така се погодни како подарок за пријатели, соседи, семејство, итн. Спецификации : Користејќи висококвалитетен пластичен и врвен материјал за пена, тој е флексибилен, издржлив и не Лесно скршено. Оваа решетка за складирање може да одржи 8 кутии со мониста, 4 зелени ленти за складирање и 3 пенкала за вежбање во исто време, помагајќи да се заштеди простор и да се направи работната површина чиста и уредна. Тој е лесен во тежина, мала по големина, што е лесно да се носи. Овие алатки за сликарство со дијаманти се корисни и практични алатки за DIY за разни делови од дијамантски сликарство, а исто така се погодни како подарок за пријатели, соседи, семејство, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕТ ЗА ВЕЖБА ЗА НОКТИима шест различни дупчалки од 3 / 32 инчи и ленти за брусење од 26 парчињ

100% Полиестер Машинско Перење Ласерско сечење на градите за вентилација Мрежест панел одзади за дополни

Пакетот содржи : 4 ПАРЧИЊА х компјутерски решетки за пластичен филтер отпорен НА прашина12 инчи Дупка Тер

Најдобриот Американски Вежбач За Раце, Зајакнувач На Мускулите и Ослободувач од Стрес, сите комбиниран�

Вклучени се целосни упатства 4 големи вгнездени лапчиња (вкупно 8) во 3 различни бои Најдобри перформанси

Ременот за подмачкување на лентата За трчање Еуроглид 1 има врвна површина со ефект на песок Оваа површи

Околу 0,5 М 12Т : Број на заби : 12; Модул : 0,5 Внатрешна дупка : 2мм / 3мм цврсто вклопување Вкупна дебелина : 5 м�

Име На Производот : Бариера Терминал Блок; Материјал : Метал, Пластика Номинална Вредност : 600 V 25 A;Столбов

100% пластика 20 парчиња Шишиња Со Прскање+ 2 Инки : Бпа , , Удобен И Издржлив,, Без Мирис ДИЗАЈН : Овие Празни П

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Забелешка : 1 Ве молиме дозволете грешка во мала големина поради рачно мерење Ви благодариме за разбирањ

(1) Ова Е Сосема Нов СИЛИКОНСКИ Грејач JSRGO Се одликува Со Јачина, Флексибилност, Издржливост, Па Дури и Дис

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Нашите свеќи се истураат и се натопуваат само со најквалитетен парафин за да се обезбеди долготрајно 80ч

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Материјал : Пластика Боја : Зелена, виолетова, жолта, портокалова Продава Во Најголемиот Дел : Во собата н

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : ова прилагодено шише со вода доаѓа во една

Божиќ Куќа Бренд Вклучени Се 2 Лакови 7,875 инчи на 5,875 инчи Празничните бои се одличен начин да додадете ра

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Замена Покритие 100% Водоотпорен Брза Инсталација Внатрешен Опсег Коцка Репл Едноставно заменете го кап�

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 40 Ред : Еден Ред;Агол На Монтирање : 90 Степени Пин Теренот : 2,54 �

Висина (До Круна) 9" (Прибл) Долен Дијаметар : Големина x Големина SKU КодB07y6kywkn Материјал100% Солидна Одделен�

Белата Топла Светлина Користи Пренослив и лесен, лесен за носење и употреба Селфи Пополнете Светло ова �

304легиран нерѓосувачки челик Наведени Во Ул 103Тиот Стандард Достапно во 6" и 8 "внатрешни дијаметри, додад

Технологија Отпорна на дамки : подлогата за табла за мини фрижидер е тестирана за повеќе од 100к циклуси з

[Зошто да не изберете нè?] : Финфон џебна акварелна слика за сликање на книги Черетки, бои и хартија се изр

Затворање на бравата ●Компатибилен q : Држач За Опсег На Часовници Погоден За Garmin Vivoactive 3 , Vivoactive 3 Музика

Безжичен / Жичен Apple Carplay И Android Auto : 2g ROM+32 G RAM МЕМОРИЈА nissan micra auto radio поддржува безжичен / жичен apple carplay и andro

Маичка за поврзување и разгранување на три црева Монтирањето се поврзува со цревото на сите краеви Меси

Направено од врвен квалитет дополнителна тешка пластика за рециклирање Совршена големина за поединечн

304 Мегапиксели Целосна Рамка CMOS Сензор ДИГИЌ 6+ Слика Процесор 61Точка Висока Густина Ретикуларна АФ Ii Си�

Тежина : 2,17 фунти Димензии на производот : 17 Состојба : КористеноДобро Опис : Mitsubishi A1s38b База Единица Решет

Квалитетен материјал : Комплет од 12 парчиња нежни тркалезни копчиња на вратите, кои се изработени од изд

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

Повеќе режими за чистење : 4 режими за чистење се дизајнирани да ги задоволат вашите различни дневни пот�

ПРЕМИУМ КАМЕЊА за ОСТРЕЊЕ : Додека ножевите На Мерсер се остри надвор од пакувањето, овој камен за остре�

Рамки Од еластично Железо : Цврсти рамки дизајнирани за максимална сила на стегање Класичен Дизајн : нај

Растителен Терариум За размножување : Изработен од кристално стакло и издржлив Вшмукување Чаша Вода Жа�

Scroll