Свеж
Црна црвена црвена пластична обвивка со црна црвена пластика M5 машка нишка 0,8мм врзувачки пост терминал 10 парчиња (Negro Rojo Plástico Shell M5 Rosca Macho 0,8mm Pitch Пост терминал 10 пар?

Црна црвена црвена пластична обвивка со црна црвена пластика M5 машка нишка 0,8мм врзувачки пост терминал 10 парчиња (Negro Rojo

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 202.24

Име на производот : Поврзувачки пост; Материјал : Пластика, метал Главна боја : 5 парчиња x црвена, 5 парчиња x црна; максимум. Тема Дија : 5мм / м5, 0,8мм тешка тема; Големина : 38 x 16mm / 1,5 "x 0,63" (H*Max. Нето тежина : 104 G (PESO NETO : 104 G. Содржина на пакет : 10 x Поврзување на пост (Contenido del Paquete : 10 x Encuadernación de publicaciones. Име на производ : врзувачки пост; материјал : пластика, метал. Главна боја : 5pcs x Red, 5pcs x Black ; Лежиште Max.Power : AC 220 V 15 A. Нишка Дија : 5мм / м5, 0,8мм тешка тема; големина : 38 x 16mm / 1,5 "x 0,63" (H*Max. Нето тежина : 104g (PESO Neto : 104g : 104g : 104 G . Содржина на пакетот : 10 x Поврзување за обврзници (Contenido del Paquete : 10 x Encuadernación de publicaciones. Црна црвена пластична обвивка M5 Машка нишка 0,8мм Пост терминал 10pcsperfect за барање апликации за куќиште на звучникот, каде што дебелите wallsидови забрануваат употреба на употреба на конвенционални терминали за чаши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Телото на владетелот на транспортерот е изработено од висококвалитетна пластика, која е цврста и издрж�

26 ПРЕДВОДЕНИ Безжичен Чадор Светлина (Црна Боја) Лесно Само прилагодување Стегач на системот за ребро с�

Дизајниран со резервоар за Bits Power Dual / Single D5 Top Само за Bits Power ZMulti / ZTube / Z серија Вклучен заграда за вертик�

Quelity Double & Единечни Куки}куките и завртките за палто се изработени од квалитетен материјал за леење цинк,

Со 12мм И вдлабнатини за поддршка на материјалот за пакување Вакуум јакна за подобрување на перформанси�

Алуминиумски легура материјал : Лизгачки слот орев направен од одлична алуминиумска легура со висока ц�

Намалете го мал пакет за преглед (100 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбед

Заштеда на панда направен од пластичен материјал, издржлив за употреба Тенџере за заштеда на зајаци Ова

Ова е висококвалитетен преработен кертриџ кој е компатибилен со Dell 593BCBE, и ако дефектите на кертриџот ќе

Оригинален дел за замена на OEM Интерметро е водечки светски производител на опрема за складирање и тран�

Квалитетен материјал : Изработено со издржлив нерѓосувачки челик и најлонска рачка со висок степен за з

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Црната глазура Tojime сет од 5 мали чинии Базирана боја е црна Материјалот е керамички Големината е W3...

Лесен, отпорен на вода, антистатичко, ветерно, антитриење, без брчки Флексибилен дизајн на коленото за д�

Идеален Лупа : Гледање фини детали во книги,весници,списанија,мапи, накит, шишиња со апчиња, хоби и занае�

Тип : Сет на шрафцигер Материјал : Челик од хромванадиум Корисен робустен случај на складирање, обезбеду

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со палубата „Елгато тек“ пл

Ги чува вашите преносни ТВ и додатоци (напојување, ДВД) безбедни, заштитени и организирани Трипл слоевит

Пластика Табени за пополнување на работната површина : Чувајте ја козметиката во уредна и организирана.

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

Држач За ШЕЌЕР – Организатор На Пакети Со Шеќер За Собирање Линус обезбедува удобен пристап до пакети с

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

за секој соспотопување за секоја пригода за јадење, без разлика дали за скари на отворено, излети или до�

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 11мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 12мм Должина На Спојување : 78 Спојување �

Ниска нане помалку од 60,000 направени Бродови брзо и бесплатно Ниска нане помалку од 60,000 направени...

Оеспоредливи темперамент (не "пигтаил" конектор) за кавгаслободен инсталација Оеспоредливи одредби за �

Одличен квалитет направен од високојаглероден челик Фантастичен дизајн за рамка за албуми, кутија за с�

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во / 10, 5х5, 8х10, 5 см, што

Содржи едно (1) API стреспалто за езерцето за вода со 32унца шише Ги штити рибите и отстранува штетнириби хе

Совет : 1 : процесорот се користи, не е сосема нов, гребнатинките на користениот ПРОЦЕСОР се нормални; 2 По�

Тип : OnOffON; Тип на конектор : DPDT, 6 терминален пин; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм Оценета земја на �

Scroll