Свеж
Унона Метална Торта Држач За Држач За Кекси Десерт Чинија За Прикажување Чинија За Бонбони Чинија За Сервирање Овошје За Бебешки Туш Свадба Златна

Унона Метална Торта Држач За Држач За Кекси Десерт Чинија За Прикажување Чинија За Бонбони Чинија За Сервирање Овошје За Бебешки Туш Свадба

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 194.88

Фината изработка ја обезбедува неговата практичност и издржливост Може да се користи како подарок за вашите пријатели. Дизајнот го прави практичен за употреба, и му дава елегантен изглед е совршен за забави. Оваа ставка е овошен послужавник, кој е направен од висококвалитетен материјал за безбедна и употреба. Послужавникот е погоден за употреба во домот, барот и ресторанот, свадбена забава, банкет и многу повеќе. Послужавникот е одличен за држење на која било храна како суво овошје, ужина и многу повеќе, за да ја направите масата уредна. Описако барате штанд за десерт, тогаш не смеете да ја пропуштите нашата послужавник за десерт. Едноставно, но дарежливо, може да ја чува вашата храна и други предмети, но исто така може да го украси вашиот дом. Можете исто така да го споделите со вашето семејство и пријатели. Овој послужавник е совршен за прикажување колачи, леб, овошје, десерти, чоколади, бонбони и закуски, што ви носи визуелна гозба.Карактеристики-Боја : Златен-Материјал : легура На Цинк-Големина : 15, 00Х15, 00Х4, 00см/5, 89Х5, 89Х1, 57ин - оваа ставка е плех за овошје, кој е изработен од висококвалитетен материјал за безбедна и употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Отпорен на временски услови најлон 6,6 за употреба во околини на отворено Континуирана вратоврска за каб

20 UF / 20 MFD 370 волт или 440 волт кондензатор Заменува и ширина 370 VAC : 129 / 32 "; длабочина : 229 / 32"; Пречки во активи

1 Овој комплет за поправка за замена на грејачот за паркирање со 12 V 75 W98 W Силикон нитрид керамички сјај...

Продолжете ја вашата организација за дома / канцеларија, ефикасно за да додадете дополнителен простор и

【Асортиман на големини на мали четки за жица】 : 7парчиња Сет на тркала за четки за жица вклучува дијамет

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Материјал за производи : бакар 100% нови производи за квалитет! Опис на производот : Име на производот : прс

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Алуминиумска рамка Дел од опсегот на столици...

Вештерка со големина на живот : 6ft во висина, olолијоу виси украсен украс е дизајниран во класичен лик на в

60%памук Затворање на копчињата ★ Стилска карактеристика : Кинески традиционален стил, крилја Чун Кунг

[Карактеристики] Нашиот држач за клучеви на фармата за wallидови се Rustproof, еднократно, изобилство на нафта,

Лесен за употреба : прво ставете го памукот натопен со отстранувач на лак во деловите, а потоа нанесете г

Боја : Тип1 Пакетот вклучува : 1 прекинувач за промена на парче 4 парчиња завртки Пластика : пластичен надв

ТЕРМИЧКО ОЛЕСНУВАЊЕВнесено во трослојна фолија бариера што се рефлектира и се заклучува во сопственат�

Димензии на албумот : 9x8,8 инчи, може да има 200 6x4 фотографии, 50 листови хартија (100 страници) со простор за м�

Целен пол : Момци Препорачани векови : 15 години и повеќе Примарна земја на производство : Јапонија...

Име на производот : Рокерски прекинувач; столбови : SPST Терминали : 2 парчиња (ON OFF); напон за оценување : 6 A 250

Понизок профил така што касетите не навлегуваат во работната зона Лесна проверка на заптивката на кори�

Материјал : Памук и полиестер Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина пред да ја набавит

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Поларниот крал произведува замрзнувачи за п�

Дизајн на класичниот дизајн го истакнува реалниот ефект на горење на дрво и пламенот за танцување Ова о�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

NCAA официјално лиценциран производ Одличен подарок за секој обожавател Направете секојдневен ден на иг�

Печатење со мастило со целосна ширина, материјал за метално железо Единствена светла шема, овој симпати

Рачно изработена, пријателска за животната средина, исклучителна изработка Добар процес на смола за де�

Специјален дизајн : Оваа торба со топла вода се периме и доаѓа одделно Надвор има слој на имитација на ја

Пакет од 1 единица Moongiantgo Cushurized Crelement Seam + Збир на четки за замена (Забелешка : 2 артикли може да се испорачу

Безбедност : Нашите производи се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и /

☀ најудобното покритие за кревети за масажанашиот комплет за четири парчиња е направен од 100% полиестер

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за пенкало е изработен од PU, издржлив и здр�

Дијаметар : 100 mm / 4 " Дебелина : 8 mm Монтирање на дупката Дијаметар : 20 mm 180 girt, концентрација 75%...

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Scroll