Свеж
За Куќиштето Samsung Galaxy A23 5G/4G Со Капак На Слајд Камерата+Заштитник На Екранот, [Целосна Заштита На Камерата] [Магнетна Ротирана Држач За Удари] Воено Одделение Отпорно

За Куќиштето Samsung Galaxy A23 5G/4G Со Капак На Слајд Камерата+Заштитник На Екранот, [Целосна Заштита На Камерата] [Магнетна Ротирана

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 142.24

? Оклоп Случај со лизгачки капак на камерата специјално дизајниран За Samsung Galaxy A23 5 G/4 G (објавен 2022) Прецизното отсекување точно одговара на секое копче,камера,звучници и порти, лесно за притискање и пристап.Е - пошта : поради металниот прстен на задната страна, куќиштето нема да работи со функцијата за Безжично Полнење. ? Заштита од воено Одделение : двослојно куќиште отпорно на удари направено од ТПУ+КОМПЈУТЕР.Оваа повеќеслојна структура на перницата обезбедува дополнителна заштита од апсорпција на удари.Сертифициран според Воениот Стандард (МИЛ-СТД-810ГР 516,6), преживеа над 8.000 + тестови за пад до 8 СТАПКИ!Флексибилниот ентериер на ТПУ ги апсорбира влијанијата од inside.In покрај тоа, надворешноста со четири засилени агли може ефикасно да го апсорбира влијанието на паѓањето!. ? Заштита на камерата и Екранот : лизгачкиот капак на камерата го штити Објективот На фотоапаратот Samsung A23 5 G/4 G од гребење и гребење.Суптилно подобрените усни на екранот од 1,8 мм и заштитникот на стаклениот екран обезбедуваат дополнителна и сеопфатна заштита на екранот.Обезбедување на секој аспект на вашиот телефон е заштитен со уникатно!. ? Магнетни Прстен Kickstand : Ново надградени мултифункционален случај вграден прстен kickstand и метал лепенка.Ротирачкиот прстен од 360°обезбедува два режима на држач за вертикално хоризонтално гледање,така што може да се користи како држач за прстен и да ја ослободи раката кога гледате видео.Металната Лепенка назад лесно се прицврстува на магнетната монтажа на автомобилот, многу погодна за време на возењето за навигација.Ќе ви се допадне колку е погодно со такви моќни функции. ? Гаранција Услуга : Пакет доаѓаат со 1 пакет случај и 1 пакет заштитник на екранот. ДЕРЛАМ ви обезбедува гарантна услуга. Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку Продавачот Центар во наскоро.? Ние ќе одговориме навремено. ? Оклоп Случај со лизгачки капак на камерата специјално дизајниран За Samsung Galaxy A23 5 G/4 G (објавен 2022). Прецизното отсекување точно одговара на секое копче,камера,звучници и порти, лесно за притискање и пристап.Е - пошта : поради металниот прстен на задната страна, куќиштето нема да работи со функцијата за Безжично Полнење. ? Заштита од воено Одделение : двослојно куќиште отпорно на удари направено од ТПУ+КОМПЈУТЕР.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

€Висок Квалитет Q : обезбедува максимална поддршка за предизвикувачки пози и може да издржи тегови пого

Кутија за пакување трепки за чување лажни трепки Празната кутија за трепки е изработена од сигурен мате

Компатибилен Модел : Совршен Дизајниран За Motorola Moto G Play 2021; Пакетот вклучува Бесплатен ЗАШТИТНИК ЗА HD Екр

ЕкКвантен Вртежен Момент Микро Приклучок е премиум Малфактор Квантен G1 / 4 " приклучок за затворање на не

★ ! ! ! САМО Компатибилен За Tecno Fantom X2 / Tecno Fantom X2 Pro, ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред д�

Секој дел за поправка е кодиран во боја Вклучува целосни, лесно разбирливи упатства Земја на потекло : С�

Германија најпродавани фатени капки Но, вкусно цела година Свеж вкус на пеперминт и ментол Германија на

БЕЗБЕДНО И ЛЕСНО : Заштедете Време и пари со преземање контрола врз вашите додатоци и витамини направет

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Дојдете со 10 парчиња / 20 парчиња атрактивни лакови за завиткување подароци, доволно количество за да ги

6 Дизни Замрзнати Олаф Летни Покани Поканите доаѓаат со пликови за лесно испраќање Поканите содржат мно

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Една кутија содржи 6 бои пластични јајца од 4 инчи, секое јајце содржи едно слатко животно што скока како

3831109833407 EKКвантна Брзина DRGBAMD Ryzen Издание е новото специјално издание премиум квалитет на процесорот вод�

Пакетот Вклучува : 5 x ILFORD HP5 ПЛУС ISO 400 ЦрноБел 35mm Ролна Филм (36 Експозиции) Апликација : овој филм со формат

КАРАКТЕРИСТИКА : (Сет од 2 светилки) Лумен : 800 LM / сијалица; Напон : 12 V DC; Струја : 160 MA; Моќност : 5 W / Сијалица;

Едноставен дизајн : Овие ленти за држачи на цевки од катетер се главно во бели и сини бои, вклучени се дру

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

Тип на производ : Внатрешен Мини Сас Кабел Интерфејс О : СФФ8087 36пин Директно Со бравата До Интерфејсот Б :

Неспоредлива Оптика : секоја од оптиката Од Серијата Freewell 4 K е рачно изработена прецизно изработена сох�

[360 Фото Кабина] нашиот софтвер постојат различни методи за снимање, такви, исто така можете да додадете �

Оваа играчка може да ја сфати моќта и когнитивниот капацитет на бебето Играчката со различни функции мо

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

"ОДЛИЧНА Состојба!! Изглед : постојат незабележливи гребнатини на телото, но изгледа убаво и чисто Ве мол

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

● msata SSD до 25 " SATA®конвертира m SATA SSD на 2.5 SATA интерфејс лесно (одговара за m SATA SSD 30x50mm).Забелешка : не поддржу�

Висок Квалитет : Користејќи висококвалитетни метални и стаклени материјали, тој е посилен, отпорен на к�

Модел : 6 AV66470 AJ113 AX0 Тип : За употреба на индустриска автоматизација Состојба и гаранција : 100% нови запечат

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Повеќекратна Употреба : овој држач за крпи за плажа може да се користи во секојдневниот живот, како и на �

Arri PL леќи за камера за монтирање на Canon RF (EOS R) Изградба изработена од алуминиумска легура и месинг со хро�

Појас 4 LK 1 / 2 x 77in OC (АК75) Произведено во кина Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 1,0 килограми Појас

БРОЈ 1 пакетот вклучува : 1пц десна спирална решетка 1,5 М 20*20*960мм.2 пакетот вклучува : 1пц десна спирална р�

Увезени Затворање на влечење Еластична лента за половината, влечење, странични џебови Име на тимот од л�

Можете лесно да го вклопите во фиоката, плакарот, комодата или под креветот Широка апликација Совршен з�

Сопствен држач за филтер За TAMRON 1530mm SP F / 28 DI VC G1 / G2 И PentaxD FA 1530mm f / 2.8 ED SDM WR Леќа; Лесен запечатен, спречува од

Кубер Индустрии бокалот за вода е изработен од висококвалитетен пластичен материјал така што ова е цвр�

Големина : Контејнерите за Складирање Храна се 7,5€7,7€9cm / 2,9€3w 3,5 инчи 13x 14,5€7cm / 5,1€5,7€2,8 инчи еден голем и

Qujifilm Instax MINI : КОМПАТИБИЛЕН со фотографии направени од Fujifilm Instax Mini 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50s Камера, Instax Сподели Сп2

Scroll