Свеж
Инспиративен Цитат Подарок За Жени-Роденденски Подарок За Дипломирање За Најдобра Пријателка Сестра-Подарок За Пензионирање Во Оставка За Колега-Подарок За Торба

Инспиративен Цитат Подарок За Жени-Роденденски Подарок За Дипломирање За Најдобра Пријателка Сестра-Подарок За Пензионирање Во Оставка За Колега-Подарок

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 191.84

Големина На Козметичка кеса : 9,8" Л, 7" Ч, 2,4" В (долу), едно тркалезно огледало : дијаметар 2,14" Боја : Боја : изгледа исто како на сликата, графиката е отпечатена во двострана боја, добро изработена и графиката беше убава и шарена. Квалитет : 100% ленен водоотпорен материјал, цврст материјал за торба, мазен црн патент, сребрена рачка, двата краја на патентот се завиткани во лен, многу стилски производи, Закуски, така што предметите се организирани во торбата. ❺ Подароци : имаме и различни видови стилови кои велат на другите чанти, кои се совршен спомен и одличен избор за празнични подароци. На пример, роденден, Божиќ, Велигден, Денот На Независноста, Денот На Благодарноста, Денот На Мајките, Денот На Бабите И Дедовците, Неделата На Благодарност На Наставниците, Неделата На Медицинската Сестра, Сезоната На Дипломирање, Свадбата, Bенската Забава итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на патент Имитација коже�

Радијален Топчест Лежиште, Еден Ред, Отворен, Роден Диа Радијален Топчест Лежиште, Еден Ред, Отворен, Род

??? Дајте Му Го Овој Прстен на вашата сакана и гледајте како нејзиното срце се топи!Прстени за жени прстен

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

2Спакувајте ноќни светла Опремени со led диоди во мека бела боја Се вклучува / исклучува автоматски...

【Повторување и машина што може да се перат】 Машината што може да се мие, да се сува суво и да се мие со ра

Солидна и пространа торба за алат карактеристики обликувани, носечки, отпорни на триење база Голем глав

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

Втиснување шемаХоризонтална Лесен за употребаедноставно поставете крпа каде било на пациентот и прити

Креативниот дизајн го прави полесен и попрактичен за употреба Водечкиот јарбол се повлекува, што е попр

Моќни функции : Овој дисплеј има интегрирано коло за експанзија на картички за складирање и го задржува

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти си

Големини : #1, #2 битови на Филипс и 3 / 16 "и 1 / 4" залепени битови Три светли бели LED диоди ја осветлуваат вашат

Тип на производ : Sprokets Димензија на пакетот на артикалот : 7 Тежина на пакет на артикли : 0,200 фунти Земја на

Заштита на прекумерна струја, наднапон заштита, заштита од краток спој Константна струја / режим на напо

Истите сврзувачки елементи Алатките за напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт Ригорозно тест�

ЦЕЛОДНЕВНА УДОБНОСТ : горните машки чизми за пешачење се изработени од високо отпорна на абење и водоот�

ТЕШКОТО Издржливо поштенско сандаче за заклучување на ѕидот обезбедува сигурно целодневно депонирање

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

Гроздобер дизајн Златниот цветен дизајн и класичен сив емајл пансиер создаваат класичен, но безвременс

Професионален Капак За Торба за Облека За Костуми Чанти За Облекување За Чување Лесни Рачни Патувања и �

Големина на торбата : висока 3 "широк x 5" (76мм x 127мм)000 кеси (10 удобни пакувања од 100) Материјал : 3 мил (0,003 ”де

Посветен блиц За Никон i TTL со вертикално отскокнување од 90° и хоризонтално вртење од 270°, со поставки за

Материјал Овој автоматски диспензер за сапун е изработен од трајни суровини на ABS, добри хемиски својст�

Тешки материјалОваа метална решетка за складирање на граѓа од граѓа е изработена од цевка од челична це

Име на производот : Спејкер за отстапувања на хексадецимална големина; Големина на низата : М3 Должина на

Батеријата е компатибилна Со Роде И Шварц 130900 Роде И Шварц ФШ8 Тип на производ : Лијон, Волти : 7.20, Капацит�

5Д комплети за сликање на дијаманти за возрасни : боја по броеви со употреба на дијамантски точки на прек

* Буквите се секој 5" висок и приближно 1"5" широк (во зависност од буквата) *Картичка акции е професионален

Батерија пролет негативни на позитивни контакт плоча, одговара ЗА Bat, ААА Батерии Големина на плоча : 10 х

Scroll