Свеж
Гопро Херој5 Црно-Водоотпорна Дигитална Акциона Камера За Патување СО Екран НА Допир 4K HD Видео 12mp Фотографии

Гопро Херој5 Црно-Водоотпорна Дигитална Акциона Камера За Патување СО Екран НА Допир 4K HD Видео 12mp Фотографии

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Зачудувачки 4k видео и 12mp фотографии во еден, пукна и временски пропуст режими полнач не се вклучени Издржлив по дизајн, Херој5 црно е водоотпорен на 33 стапки (10 метри) без куќиште. Дополнителни Gopro Херој5 црни карактеристики + придобивки подолу на точка страница временски пропуст фото интервали : 05, 1, 2, 5, 10, 30, 60 секунди. Прегледајте ги и репродуцирајте ги вашите снимки, променете ги поставките и исечете ги снимките, сите на Вашиот Go Pro. Забелешка : Проверете го упатството за употреба за техничка спецификација и видео со инструкции достапно пред употреба; аудио формат : вав. Зачудувачки 4k видео и 12mp фотографии во еден, пукна и временски пропуст режими полнач не се вклучени. Издржлив по дизајн, Херој5 црно е водоотпорен на 33 стапки (10 метри) без куќиште. Дополнителни Gopro Херој5 црни карактеристики + придобивки подолу на точка страница временски пропуст фото интервали : 05, 1, 2, 5, 10, 30, 60 секунди. Прегледајте ги и репродуцирајте ги вашите снимки, променете ги поставките и исечете ги снимките, сите на Вашиот Go Pro. Забелешка : Проверете го упатството за употреба за техничка спецификација и видео со инструкции достапно пред употреба; аудио формат : вав. Снимајте различни Со Херој5 Црно. Споделете извонредни 4К перспективи што прават да се чувствувате како да сте таму. Херој5 Црното го олеснува со својата едноставност со едно копче, удобен дисплеј на допир и подготвен за водоотпорен дизајн. Мазно, стабилизирано видео, кристално чисто аудио и про-квалитетно снимање фотографии се комбинираат со гласовна контрола и ГПС За Да Го Направат Херој5 Црно најимпресивното Гопро досега. И кога е време за уредување и споделување, Hero5 Black автоматски поставува снимки на вашата сметка На gopro Plus cloud за да обезбеди лесен пристап на кој било уред. Потоа, креирајте неверојатни видеа автоматски Со Брза, апликацијата за уредување мобилни уреди Go Pro. Вашиот живот како што никогаш не сте го виделе-Херој5 Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нерѓосувачки челик со највисок квалитет од 316 серии обезбедува најдобри перформанси, отпорност на коро�

15 алатки не'рѓосувачки челик Заштитен професионален патент случај Задоволство и вредност за пари...

️ ● ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени Од Серија Амбасадори црна боја тешка вистинска врвна житна кожа �

Совршен лек за замор на зглобот и рацете за работници, гејмер, писатели, уредници кои се занимаваат со до

Избрани суровини, транспарентни и јасни Свилен и тежок, што ви носи исклучителен квалитет на живот...

1 Постојано удобно триење, стабилно и точно движење на прстите; влакна, лесни, тенки, фини, силни и моќни;..

Добра Услуга : 1 Година W r r n t yГолема Категорија Седиште и Магацин ВО НАС ?€Компатибилен Со Q : Нашата Заме

Пријавете се на : Декорација на домови, Божиќна декорација, декорација на маса, декорација на забави Нап�

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Држачот за Поводник со Тројна Кука е широк 6 инчи и висок 9 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо

Chimera е систем 2 на 2 надвор двоен екструзија Chimera е уреден и едноставен начин на кој да додадете конвенцио

3 клешти со долг дострел : агол од 90 степени, агол од 45 степени и прав нос на игласовршен за работа околу п�

●Сакате сите најдобри шепа Куче тематските партија фаворизира во еден удобен пакет? Тогаш не гледам по�

Space Saver180 степени замав (лево или десно), држете ја закачалката за облека и зачувајте го просторот Приличн

100% полиестер Повлечете го затворањето Womenените танцуваат здолништа женски танцувачки здолништа женски

Големина : 7 см х 6 см х 0,8 см (2,8 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, Преклопување,Шминка, Двој�

Производител : Метални Детали Материјал : Смола, фотоеч Состојба : Нова Производител : Метални Детали Код

Сосема Нов, Прецизен Квалитет Каста Железо Тело Чак Дијаметар на телото 65 мм 4 Вилица Независно Куче Чак.

Преден И Заден Двоен ЛЦДДисплеј Правни За Трговија (NTEP 99002), До 5 x 0.002 фунти, Kg / g / Oz / Lb префрлување...

Складирање накит : прстен, обетки, обетки, обетки и друг накит Може да се чуваат,Со "неа", Отсега, додатоци�

90% полиестер, 10% акрилик Повлечете го затворањето Детска унисекс изведба на забави за танцување врвен сј

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Компатибилен со 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 Шевролет Камаро Директно Заменете Оем Дел Број : ООР Р5014...

【2022 година Наградената верзија може да се деформира за разни сценарија】 преносен вентилатор за шетачи

Име на производ : Пила За Дупки;Се Користи за : Железо , Дрво,Сечење Легури;Дизајн : Триаголник, Секач за За

Нашиот Екстра Дебел дизајн со Еден бод овозможува исклучително флексибилно тркало со многу мало дејств

Опсегот на накит за уметност за нокти е многу широк : овие голем број накит за нокти и накит за нокти се д�

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Оксфорд ●Големи Пречки за Перење перење q : efluky голема корпа за перење мери 13,2 "l x 16,5" W x 29,1 " H 100l склопувач�

Цена За : Секоја Апликација : За Општи Ѕидарски И Тули Работа Рачка : Челик Ширина (Во) : 5 / 8 И 3 / 4 Материјал

Премиум налепнициОвие налепници и декорации се професионално печатени на висококвалитетен винил на от

ЛЕТНИ ДОДАТОЦИ ве одржува да бидете кул во текот на летото РАБОТИ ВЕНТИЛАТОР за ЛАДЕЊЕ Ослободете ги ра�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Паметната алатканож неопходна во вашата торба со алатки, автомобил и канцеларија : Цврсто сечилото на т�

Компатибилен Со нинтендо Wii / Wii u контролер, погоден За марио 8, тенк и други тркачки игри Тркачките тркал�

НАЈДОБРА АЛАТКА ЗА ОРАЛНА НЕГА Според Бројни Медицински Студии и Стоматолошки Хигиеничари, Повеќе Од 85

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена 【Известување за големина : : Нашит�

Внатрешен Дијаметар : M30x56x41pcs Прилагодено е : Да Број на модел : та2 чиста титаниумска рамна мијалник...

Тип : Топлина Се Намалува Производителот дел број : не се применува Мпн : не се применува...

Поголем од очекуваното : Овој Инстант Рамен од 32 мл е доволно голем што лесно може да направите тестенин�

Севкупна дебелина : 0,045 инчи Ширина : 1 / 2 инчи Должина : 108 стапки Материјал : пена Севкупна дебелина : 0,045 и�

Scroll