Свеж
Szfixez Електрични Спин Чистач Со Заменливи Четка За Чистење Глави Долги И Кратки Рачка Сет Моќ Туш Чистач Чистење Четки За Бања, Када, Плочка, Кат ТИП1

Szfixez Електрични Спин Чистач Со Заменливи Четка За Чистење Глави Долги И Кратки Рачка Сет Моќ Туш Чистач Чистење Четки За Бања,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 639.84

®Пренослив Рачен Електричен Чистач За Вртење Безжичен Безжичен ● новата рачна електрична четка безжична е designedономски дизајнирана, пренослива, лесна, удобна за држење и лесна за чистење Ослободете се од неволјите предизвикани од заплеткувањето на традиционалниот кабел за напојување, можете да го исчистите во секое време и насекаде без да го влечете кабелот за напојување. Заштедете време и чистете лесно и ефикасно.Текстурираниот силиконски зафат обезбедува цврст стисок дури и со влажни раце. ●Чистач За Центрифугирање За напојување ● овој електричен чистач за туширање се напојува со батерија на полнење. По полнењето околу 4-5 часа, може да работи континуирано до 60-90 минути. Долготрајно траење на батеријата доволно за секојдневно чистење. ●Чистач за бања Со Долга Рачка ● чистач за бања опремен со рачка од нерѓосувачки челик што може да се продолжи за да ги избришете и исчистите тешко достапните области без свиткување или клекнување. Најдобар подарок За денот На Мајките за вашата мајка да се ослободи од уморното и здодевно чистење во домаќинството. ●Олеснете Го Чистењето! Овој моќен електричен чистач на полнење има брзина до 350r/min, што може да заштеди половина од времето за чистење, овозможувајќи ви лесно и ефикасно чистење на тврдоглавите дамки и валканите дамки и грижа за колената и грбот. Бидете вашиот добар помошник за чистење.Уникатен, многу е погоден за употреба во мали простори, како што се бањи, кабинети итн. ● 4 Повеќенаменски Глави На Четки ● комплетот за чистење електричен спин вклучува 4 заменливи глави на четки. Конусната четка е многу погодна за чистење на инјекциска смеса за плочки, тркало за автомобил, рабови, агли и тесни места; Рамната четка е идеална за чистење на големи површини, како што се тврд под, плочка, рерна и шпорет; Тркалезната четка е совршена како конкавна четка за чистење за када, мијалник или тоалет; подлогата од микрофибер е идеална за чистење и сушење на рамна површина. Различни четки можат да ги задоволат сите ваши потреби. ®Пренослив Рачен Електричен Чистач За Вртење Безжичен Безжичен ● новата рачна електрична четка безжична е designedономски дизајнирана, пренослива, лесна, удобна за држење и лесна за чистење. Ослободете се од неволјите предизвикани од заплеткувањето на традиционалниот кабел за напојување, можете да го исчистите во секое време и насекаде без да го влечете кабелот за напојување. Заштедете време и чистете лесно и ефикасно.Текстурираниот силиконски зафат обезбедува цврст стисок дури и со влажни раце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Боја На Текст : : Црна Улични Знаци Боја : : Жолта Должина : : 20 "(50см) Карактеристика : : Рефлектирачки Слој...

Сите алатки се изработени од тежок нерѓосувачки челик за поголема цврстина и цврстина за подолг живот С

Процесот на производство е попрецизен од обичните фитинзи за цевки Има добри перформанси, нема пожолту�

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

Добијте 2 игри исполнети со забава во 1 пакет Создадете свои авантури што ги надминуваат филмовите Инспи

Милар матрица ролна 190 микрони, 300мм широк х продадени на метар Еднократно, Идеално За сечење матрици или

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

БЕБЕ КОЛИЧКА материјали Изработени од материјал за долго време и употреба РАШИРИ КОЛИЧКА КОЛИЧКА ЧАДОР

*добавувач*_from_wheelcollectors Ќе ги задоволам вашите потреби, само кажете ми го овој производ за кој зборувате :

Едукација на пациенти базирана на наука Од Американската Стоматолошка Асоцијација 8 панел илустрирана

синтетички материјал > > Многу погодно Можете лесно да го најдете и добиете она што го сакате без да го на

Лесно Земете : Земете лесно, не се потребни алатки, печатењето е завршено, соблечете ја Страната, нежно с�

Значително го намалува загадувањето на светлината и го зголемува контрастот, одлично за градско и приг�

До 40 дб Прилагодливо Засилување со Контрола На Тонот Контроли Погодни за Корисниците Нема потреба да го

Димензии( во инчи) : 5 l x 5 W x 1 2 / 3 H Вклучува една керамичка плочка со висок сјај од 4,25" x 4,25" Направено од цвр�

50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти кога температурата е достигната 50 (122) Колку е потопла осн

95% Полиестер, 5% Спандекс коктел фустани за жени свадба гостин Кука и затворање На Очите ① Ткаенина Е Нап�

Дизајнерско кафе, чај или кригла за патување со ладен пијалок го одржува кафето топло или ладни пијалоц�

Големина : 5 x 3ft (W x H) / 1,5 x 1m (W x H) Прилагодените позадини исто така може да се креираат на барање; Ако се на�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Апликација : Алатката За Отстранување На Раката на Бришачот на Шофершајбната е со тешка конструкција со

d = 105mm FYH Лежишта Кертриџ Монтирани Лого Цилиндрични создаден (со сет завртки) 105mm Внатрешен Дијаметар Ло�

Висока Брзина Челик Конус Должина 118 Степен Точка Светла Завршница преку 3 / 4инчен дијаметри Точка Од 118 �

Вистински оем замена дел Волрат нуди целосна линија садови за готвење и е посветена на уметноста на гос�

1) тоа не е вежба за нокти на полнење, која треба да се полни додека работите USB кабелот за полнење ви овоз�

Сензори / Температура На Полнење На Воздухот Сензори / Температура На Полнење На Воздухот Преден Сенз�

Надворешноста на ткаенината обезбедува ефикасно греење во конфигурација за заштеда на простор Внатреш

#Рачната правосмукалка обезбедува моќно вшмукување, кое го отстранува целото ѓубре за неколку секунди,

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Свадба миризлива убава бројаница со случај Традиционален Крст Со Ангелски центар Висококвалитетните б

Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово Џебна Колбас Со Сигурен Врв На Завртката...

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА : оваа алатка за масажа обезбедува длабока ткивна масажа за стапало, телиња, нозе, тет

Големина 13 " Х 20 – Добар За украсување работен простор или виси во дувло, овој знак За Новина На Гордост�

Ниво На Вештина : Средно Изгледот е верно реплициран до неговата трансформирачка "пушка без име"...

2015 Шеви Колорадо & Гмц Кањонот Флота 5 2016 Шеви Колорадо & Гмц Кањонот Флота 5 2017 Шеви Колорадо & Гмц Кањонот

УДОБНА ОБЛЕКА ЗА ПАЦИЕНТИ : Добра еластичност, дише и свежа, лесна ткаенина, мека на кожата ДИЗАЈН СО ДВО�

Вентилатор лист материјал : : пластика Примена : 1015 Количина На Ротирачко Лопатка : Без Лопатка...

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

Scroll