Свеж
BRST Глобален Ac / DC Адаптер За Yealink OH-1006B0500600U-UL О-1006B0500600U-VDE NSA6EE-050060 Префрлување Кабел За Напојување Кабел PS Ѕид Домашен Полнач За Батерии PSU

BRST Глобален Ac / DC Адаптер За Yealink OH-1006B0500600U-UL О-1006B0500600U-VDE NSA6EE-050060 Префрлување Кабел За Напојување

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1339.20

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50/60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro. Заштита од краток спој, Над Заштита Од Напон, Над Заштита од Топлина. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи. BRST Глобален Ac / DC Адаптер За Yealink OH-1006 B0500600 U-UL OH-1006 B0500600 U-VDE NSA6 EE-050060 Префрлување Кабел За Напојување Кабел PS Ѕид Домашен Полнач За Батерии MAINS PSU. Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50/60хз, Светска Употреба. Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro. Заштита од краток спој, Над Заштита Од Напон, Над Заштита од Топлина. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи. BRST Глобален Ac / DC Адаптер За Yealink OH-1006 B0500600 U-UL OH-1006 B0500600 U-VDE NSA6 EE-050060 Префрлување Кабел За Напојување Кабел PS Ѕид Домашен Полнач За Батерии MAINS PSU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

1 1 / 2 чаши вода 1 1 / 2 лажици бел оцет 1 1 / 2 лажици триење алкохол 3 капки масло од пеперминт...

Пластичен модел да се изгради за лепење и сликање на скала 1 / 25 121 парчиња да се соберат, ниво на тешкотиј�

Најдобар подарок : Ова компактно огледало за рака со рачка може да се користи како подароци за роденден,

Издржлив Материјал Без Мирис : Изработен од издржлив и флексибилен 100% неопрен со дебелина од 4 мм со силн

ЗОШТО ЕПЛ ГЛЕДАЈТЕ СЕ сите најважни работи што ќе ви помогнат да ја следите вашата кондиција, да бидете

★ Спецификација ★ : Максимална струја на префрлување : 0,5 а; Максимален напон на дефект : 220 V; Максимална �

Овој светлосен капак може да ги разубави вашите лустери, украсни додатоци за осветлување за да го рекре�

【Остри погледи на кристално чистота】 Овој почетник телескоп е многу помоќен отколку што изгледа! Благ�

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

Бесплатно латекс Ширина од 14 инчи долг х 2 инчи Повеќекратно растојание на дупки, 2 инчи, 613 / 16 инчи, 815 / 16 и

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

●За Рефлекторски Телескопи € ПОНОВИ LST9 125" Црвениот Ласерски Колиматор ви овозможува фино да ја намест�

Изработено е од високо квалитетни материјали Материјалот е нетоксичен и безопасен, безбеден за употреб

Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Цврстина : ХАРД (90А +) Облик на пресек : круг; Систем на мерење : инч; Го�

Име на производот : Хекс распрскувач за отпуштање; дијаметар на низата (C) : M3 / 3mm Femaleен Должина на женскат�

Магнетски прекинувачи Магнетски прекинувачи Магнетски прекинувачи1 NO + 1 NC Естопкопче за копче Естоп пр�

пластика Организатор за складирање на мушка : Направено од пластичен материјал, издржлив за долго време

Направено од висококвалитетен ПВЦ материјал со боја за лесно учење Многу погоден за употреба како алат�

Завршете го изгледот на вашата бања со исклучителна вредност со Комплетот Додатоци за Бела Бања од 4 пар

Со класичната рака за замав, наместо традиционалното здодевно копче, замавнувајќи го прекинувачот, мож�

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Примена : Стандард Потекло : CN (потекло)...

Алуминиумската легура се залага за повеќето модели на други микроскопи Тешка држач за алуминиумска лег

●ПРЕЦИЗНО ДУПЛИРАЊЕ НА ОБЛИКОТ+ : 10 инчи / 25 см уред за мерење на контурата, достапен и во мерења од инчи

* Кујнски лавици за складирање, само една ставка може да се каже дека се збогува со хаосот и враќање на чи

Карактеристики мини контролен блок за три рачни парчиња цврста месинг конструкција Дополнителните дуп

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Оксфорд Ткаенина Квадратна Торба За Складирање : Користењето на оваа торба за складирање може да помогн

Нема потреба да вежбате дупки нокти, погодни за wallsидови за сликање, wallsидови од цемент, дрвени штици, итн

1 / 2 " Возење Сите големини се во должина од 55 мм ОПрстен и Игла за сигурно прицврстување Сите големини се

【????????? ??????? & ??? Универзална големина 12x8 инчи, лесен за употреба, погоден за кујнски печки, конвекција печ

12 х 18 Инчи, Алуминиум Сосема Нов Знак Однапред подготвен За Бесење Одлична Идеја За Подарок Прилагодете

Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење : �

NBK Јапонија MJC80 CSKERD 1 5 / 8 инчи до 45 MMJAWTYPE Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC80 CSKERD 1 5 / 8 инчен до 45мм флексибилно с

Безжичен термометар на отворено во затворен простор : Лесен за читање LCD дисплеј, дејствувајќи како терм

16 Auto Sensing 10 / 100 целосен дуплекс, автоматски MDI / MDIX пристаништа Опционалниот модул за оптички влакна од 100 B

Универзален Пакет ЗА Монтирање ТВ нашите држачи ЗА тв на ѕид ПИМФ8 добро се вклопуваат СО samsung, SONY, LG, VIZIO,

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

Одлична изработка, со строга контрола на квалитетот и квалитетни гаранции, може да се користи со мир на �

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Изработени од нерѓосувачки челик Превртете го изливот со отстранлива слама Бела надворешност обложена

Разбудете го интересот на вашето дете или студент за учење хемија, подобрување на ентузијазам за учење �

Scroll