Свеж
Случај за iPad 7/8 Генерација 10.2-инчен, Techcircle Прилично Фолио Магнетна Заштитна Паметна Обвивка Со Слотови За Картички, Автоматско Будење/Спиење, Држач За Нов iPad 10.2, Вио?

Случај за iPad 7/8 Генерација 10.2-инчен, Techcircle Прилично Фолио Магнетна Заштитна Паметна Обвивка Со Слотови За Картички,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

€ Совршено се вклопуваат 10,2-инчен i Pad 8-та генерација 2020 ослободување (a2270/A2428/A2429/A2430) 1x крпа за чистење € Совршено се вклопуваат 10,2-инчен i Pad 8-та генерација 2020 ослободување (a2270/A2428/A2429/A2430) 1x крпа за чистење. ✪ ✪ ✪ Шарени Сликарство Паричник Штанд Случај Флип Покритие Со картичка Слотови И Држач За молив, Заштитна Покривка за Ipad 7 - ми генерација/8 - ми генерал 10.2" 2019/2020 Порака Release Поддржан Уред : + Apple Ipad 10.2 2020 порака-број на модел (На Задниот капак На ipad) : a2270 / A2428 / A2429 / A2430 Исто Така Познат Како Apple ipad 8-ми генерал, apple ipad (8-Та Генерација) ● Apple Ipad 10.2 2019 Порака-Број На Модел (на задниот капак На ipad) : a2200 / A2197 / A2198 Исто Така Познат Како Apple Ipad 7-Ми Генерација, apple ipad (7-та генерација) ? Ве молиме потврдете го бројот на моделот пред купувањето, бројот на моделот може да се најде на задната страна на i Pad. * * * * * Карактеристики На Производот * * * * * Исклучителна Изработка : ? Издржлива Стп Кожа украсена со шарена шема, го штити вашиот таблет компјутер од нула, прашина, вода и добра заштита од паѓање. Функција За Автоматско Будење/Спиење : ? Вградената магнетна лента обезбедува автоматско будење или го става вашиот таблет да спие кога ќе се отвори и затвори капакот за да помогне да се продолжи траењето на батеријата на вашиот таблет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Електрично : Електрично Притисок : Низок притисок Структура : Pummerble Pump Употреба : вода Теонија : Еетромагн

Винил со умирање, направен од премиум 5годишен отворено оракал 651 винил За автомобили, камиони, браници, �

C6 Водоотпорен Sucker Bluetooth звук усвојува висока верност 45 mm целосна фреквенција антимагнетна единица за ро

Адаптерот за кабел HDMI за прикажување на кабелот Поврзува компјутер или лаптоп со HDMI со монитор со влез н

Дијаметар од 15мм (0,5906 ") 67мм должина на флејта 105мм вкупна должина Не се препорачува за челици При дупчење

Најлон Направено во САД 9 унца, 100 % најлон лице Рециклирана поддршка за винил за издржлив и подолг произв

Погоден за лаптопи и скоро секој уред кој е дебел од 48мм / 19 ", ова вклучува лаптопи, Mac Books, површини, кабел

【Голем капацитет】 Може да складира 300 пара обетки со различни форми и големини Организаторот на држачо

Направивме подобрувања на прстенот за адаптер за филтрирање во првата генерација за да го дизајнираме �

Овој бит на рутерот за чистење на дното има дијаметар на сечење од 23 / 4 "и длабочина на сечење од 9 / 16" Овој

Композитна пластика Орнамент за задржување на белег Викторија Елеганција Орнамент на Барби Рачно изра�

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз п�

Издржлив алуминиум : знаците „празен метал“ се прават со употреба на нерефлективен алуминиум со дебел�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување Ка�

100% полиестер Направени во САД или увезени Памук газа кардиган Пен Стејт јак, џек за џебни кошули со качу�

Стручно фрлена во бронзена смола со почувствувано дно Врвните детали и акцентите на рачно насликани на�

Шифон Земја како етикетирана Додадете друга боја во вашиот живот Совпаѓајте со најразлични чевли за да

Почетната пролетна сила од 1500 серии азотна гасна пружина е 15000 N, што е мала по големина и долго во работе�

Боја : тон на бакар; Надворешен дијаметар : 155мм / 6 Име на производот : макара за појас; Содржина на пакет :

Ширина на жлебот : 2мм / 0,08 "; Монтажа Дија : 25мм / 0,98"; Внатрешна диа : 20мм / 0,79 "; надворешна диа : 33мм / 1,3" Громи

1 Hotend на Hi CTOP е компатибилен за Any Cubic i3 Mega, Mega S, Mega Pro 3 D печатачи, оној за Mega X е малку поинаков.HOTEND TYPE : V5...

Дебела и истегната Висок пораст со контрола на стомакот на стомакот 4 пат се протега Скулптурирање на за

Материјал од пепел : стакло Дизајн на цигари од цигари : мазен и сјаен, стабилен и здрав, лесен за чистење,

За мобилен печатач M4 L Земја на потекло Соединетите држави Тип на производ Батерија За мобилен печатач M

Xcover Pro, Skxpro и проширена батерија се продаваат одделно Вклучен адаптер за напојување Наплати SKXPRO преку POGO

Категорија на производи : тест сонди Тип на опрема : Тестери Тип : Pulser сонди Должина : 210 мм Категорија на п

Премиум активирана јаглеродна обвивка за 100% доказ за мирис Поставата без прашина низ целата торба...

Енергија над инјекторот на Етернет, монтирање на решетката 1 U, висока моќност POE, 10 / 100 брзина до 12 уреди PO

Сосема Ново, ќе испорача 712 дена! USB Флеш Диск Метал Клуч Дизајн Уникатен и Убав USB Флеш Диск Лесен За Носе�

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

Scroll