Свеж
Океански Кит Октопод Кожни Подлоги, Нелизгачки Подлоги За Пиење Чаша За Смешна Роденденска Забава, Стан, Кујна, Дневна Соба, Декор во Бар, Комплет од 6

Океански Кит Октопод Кожни Подлоги, Нелизгачки Подлоги За Пиење Чаша За Смешна Роденденска Забава, Стан, Кујна, Дневна Соба, Декор во Бар,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1108.80

Издржлив Материјал : овој подлога за пијалоци е изработен од еколошка микрофибер кожа, која обезбедува голема стабилност и зафат на која било површина, не се лизга и цврсто се држи до работната површина Кожна површина чувајте ја површината на мебелот подалеку од случајно дамки од вода. Нашите подлоги за чаши ја штитат работната површина од гребнатини и нема да остават траги на вашиот внатрешен или надворешен мебел. Голема Големина : дизајн На Тркалезна форма, 4,3 инчи х 4,3 инчи и дебелина од 0,47 инчи, погоден за видови на сите пијалоци - чаши за кафе, чаши за вино, чаши за чај или други чаши со просечна големина. Практичен И Декоративен Комплет За Подметнување : Нашите Душеци За Чаши се дизајнирани Со персонализирани МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА - смешни, слатки, гроздобер, рустикален стил се достапни во нашата продавница. Овој Пијалок Подлоги не само што обезбедуваат заштита за вашата маса, туку и одличен домашен декор. Мека и издржлива, лесна за чистење и нема да избледи. Широко Прилики : Комплет од 6, погоден за семејни потреби, блажете ја вашата домашна кујна, дневна соба, спална соба, работна канцеларија, бар, кафуле, ресторан и други прилики итн. Совршен Избор На Подарок : креативен избор на подарок. Овие уникатни подлоги се идеални за роденденскиот подарок на вашето семејство, пријатели или колега, подарок за забава за загревање на куќата или подарок за празници. Практични чаши душеци со одлични дизајни се погодни за возрасни жени мажи деца. Дали сеуште се грижите за чистење на водениот печат на вашата работна површина?Дали сте уште збунети за тоа како да изберете интересни подароци?Дали сакате уникатни и извонредни мали предмети како декорација на просторијата за да го разубавите вашиот дом, канцеларија, бар, кафуле?Нашите 6 парчиња Подлоги ви овозможуваат стилски начин да ви го направат животот полн со забава и да ја заштитите масата подалеку од случајно дамки од вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прецизна конструкција за дополнителна сила и подолг животен век Дизајн на сечилото за чисти, без напор �

КОНТРОЛА НА ДОПИР 3Д СВЕТИЛКАЦрвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата Може фик�

8gb Micro SDHC Класа 10 во согласност Вграден Код За Корекција На Грешки (ECC) за откривање и исправување на грешк

Стабилни Перформанси : Стабилно полнење и празнење со висока струја, што може стабилно да го напојува то

ТОРБИЧКА со РОЗОВИ МЕУРЧИЊА 4 х 3,5 инчи е совршен избор за заштита на електростатски чувствителни уреди,

Контејнери за повеќекратна употреба големина : 10мл (0,3 Мл), 22мм х 55мм стаклени ампули Празно шише со приме

100% Сосема нов и висок квалитет Овој Производ Се Тестира Пред Испорака Лесно за вас заменете ја вашата не

Комплет градинарски алат на отворено, мала тежина, удобна големина, лесен за носење, три различни видов�

Произведени со напредна технологија, висококвалитетни материјали, долг работен век; мала отпорност на �

Hiletgo 3pcs GY302 BH1750 Осветлување На Интензитетот На Светлината Модул Димензии : 13,9 мм Х 18,5 мм Оригинален ЧИП BH17

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

ОВАЛНА ТОЧКА ШТЕКЕР СЕТ ЗАВРТКА, ТЕРМИЧКИ ЦРН ОКСИД, ЛЕГУРА (ИНЧ) Овална точка : поставена завртка со точ�

Лд стакло за врвен квалитет на сликата Ди технологијата ги исполнува дигиталните карактеристики на изв

Работен Напон : 36 V; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 4g; Содржина На П�

Струг Копач Усогласување Тест барМТ71 Висок квалитет на легиран челик струг копач тест барови...

€ Galaxy Tab S7 FE / S8 PlS7+ Case_ случај На тастатура компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S8 Плус 124" 2022 (SMX800 / X806), Samsung Galaxy Tab S7 FE 12

[Режими Со двојна Боја] овие соларни светла со капачиња имаат 2 режими на бои (топло и ладно бело) Доаѓа со

изработени од цврст и висококвалитетен легиран челик Дојдете со 2 Пара(4 парчиња) решетка за кајак, може �

АКТИВИРАН АЛАРМкога деловите се одвоени, затворете се заедно и застанетеАКТИВИРАН АЛАРМкога деловите �

?Проодделение Сликари Лента 1 инч широк од 60 дворот долгоДобра рамнотежа на силата, флексибилност, издр�

Должина на флејта : 60мм / 2,4"; Вкупна Должина : Вкупна Должина Име на производот : Пресврт Вежба Малку;Кара�

Етикетите Ги Исполнуваат Барањата ЗА ТОЧКИ Етикета Акции : ПолуСјајна Хартија Произведено во САД...

Етилен Винил ацетат единствен ●Смешни Папучи За Масажа Со Меурчиња ● само размислете за задоволството

Лесен и пренослив, џебен стап лупа Издржлив материјал Со мерна скала, попогодно е за употреба 100 пати зго

[Цврст Материјал] Изработен од висококвалитетен црн силициум карбид, острилката за ножеви за преклопув�

Одличен Достапен Студентски Микроскоп Со Висока Моќност 45 Степен Наклонет 360 Степен Вртење Монокуларна

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Произведено Во Кина Високо Ефикасен Лесен за употреба Димензии на пакетот : 12 Ketch Америка R110112 Синтаза ОП

①Издржливата употреба на контрола со еден чип го прави контролорот интелигентен, прилагодлив и сигуре�

Име На Производот : Хоризонтален Слајд Прекинувач;Модел Бр : SK12 D01VG6; Позиција : 2;Терминал Дизајн : Еден Ре�

Usb Дополнителни Порти за Лаптоп : уредот домаќин додека обезбедува стабилно работење на мобилниот хард �

Елегантен стил, убави дизајни на стоечки чаши, попривлечни Убавата чаша може да се подари како одличен п

ВЕЛОСИПЕДИ ЈАЖЕ вратоврска предметот е виси јаже изработено од врвен материјал Тоа е прилагодлив и...

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛКонусна Цевка За Центрифуга Е Направена од Пп Материјал со Висока чистота ш�

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

ЧИТАЧ НА КАРТИЧКИ USB c сплитер Доаѓа со СЛОТ ЗА SD картички и слот за картички, кои можат да читаат меморис�

направено Од Природни Стебла Од Банана Варосуваме заврши 3w X 3 D X 22 H Рачно Насликани Ние Се Гордееме Со Ди

Самостојно решение за користење на 8 проводнички КАБЛИ CAT5 за продолжување на Вашите Паралелни (DB25) врски

Amd a109600 P процесор 230 GHz (Со Максимална Турбо Брзина од 3.6 " ДИСПЛЕЈ LED Позадинско Осветлување, HD Дисплеј, AMD Ra

Дизајниран за навој во дупки 060 " и поголеми Можност за намалување на повеќе терени на конец (АНСИ, ОН и Ме

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Издржлив материјал : оваа четка за чистење цевки е изработена од глава од нерѓосувачки челик и најлонск�

Scroll