Свеж
2 Пакет Хамак Виси Комплет Рамо Око Болт Нерѓосувачки Челик Рамо Око Завртки За Импровизирани Лежалки Јога Песок Торба Удирање Торба Хамак Замав Стол, Трем Замав ит

2 Пакет Хамак Виси Комплет Рамо Око Болт Нерѓосувачки Челик Рамо Око Завртки За Импровизирани Лежалки Јога Песок Торба Удирање Торба Хамак

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 127.84

Висококвалитетен Материјал : завртката за очи на нерѓосувачкото рамо е изработена од нерѓосувачки челик со висок степен 304, кој нуди добра отпорност на корозија во секоја средина, има супериорна отпорност на ' рѓа и одлична отпорност на оксидација Робустен и Практичен : прецизната нишка е комбинирана со мазната површина, а силата е рамномерно примена. Конецот и прстенот се многу силни и нема лесно да се скршат или оштетат. Совршен Комплет : тешките прстени со силна потпора, навртките за заклучување обезбедуваат подобра безбедност и цврсто држење, вклучените подлошки можат да спречат олабавување. Брзо И Лесно Поставување : овој држач за импровизирана лежалка е навистина лесен и едноставен за употреба, потребна ви е само една дупка за дупчење за секоја завртка, за да можат да се користат со секаков вид ремен за импровизирана лежалка. Погоден за : овој комплет за закачување На Импровизирана Лежалка одговара за сите производи во затворени простории или на отворено, вклучувајќи сет за замавнување на тремот, стол за нишање, јога трапез, замав на Јога, импровизирана лежалка во џунгла, тренер за суспензија, прстени за теретана, вреќи за удирање, прстен за јога итн. Висококвалитетен Материјал : завртката за очи на нерѓосувачкото рамо е изработена од нерѓосувачки челик со висок степен 304, кој нуди добра отпорност на корозија во секоја средина, има супериорна отпорност на ' рѓа и одлична отпорност на оксидација. Робустен и Практичен : прецизната нишка е комбинирана со мазната површина, а силата е рамномерно примена. Конецот и прстенот се многу силни и нема лесно да се скршат или оштетат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Име на производот : завртка за врзување; материјал : метал, бронзено Боја : бронза; погодна големина на ду�

100% Полиестер Детали за големинатадимензии на капакот на прашината : 17"W x 8" D x 6 " H (44 x 20 x 16 cm) , што е компати�

Ова е ново дизајниран оптички телескоп 28x објектив за зумирање со минијатурен статив, кој може да ги зад�

Тополошка Структура : дц регулирано напојување со двостепена регулаторна топологија, вклучување ведна�

Идеален третман на површината Cimcame Sand Blaster може совршено да се справи со бојата, 'рѓата и оксидацијата на

Козметичка торба за патување 4во1 Изработен од издржлив полиестерски и најлонски мрежен материјал Голе�

Екстремно издржлива : Сите наши производи за безбедност на OSHA се направени од материјали за комерцијалн

USB / ТипC (PD) / HDMI мултицентар адаптер со 3 различни интерфејси за популарна Лаптоп Површина Со високи пе�

Ножици Рамен Врв Пинцети За Веѓи Стегач Клипер Отстранување На Влакна Од Нерѓосувачки Челик Од Нерѓосу�

Компактен Огледален Материјал : Стп Кожа + Метал + Стакло Големина : околу 3,46 х 2,46 х 0,4 инчи...

ПОТРЕБНИ СЕ САМО ТРИ СЕКУНДИ овие Восочни Ленти лесно може да се отстранат веднаш по нанесувањето Отст�

100 перфорирани, рампа врзани листови Необложено со логото на тимот во аголот.Брзо запишете белешки или в

Тип : Фиоки За Складирање Број на модел : табла За Делење Фиоки Функција : Порибено Прикажаните податоци �

Создава покачена перница за влекачи и водоземци Натуралистичка полица за печурки за терариуми Вклучув�

75% полиестер, 25% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Четири хеланки на пакувања : Доби

Удобна торба за спиење : Оваа широка торба за мумија има мека постава и полнење со влакна што ги спакува �

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

О : Да, ова капакот на тастатурата е многу тенка и транспарентна, сепак можете да ги видите буквите О : Ова

Алпинист Од пена : Малите Деца добиваат самодоверба додека се качуваат, ползат и лизгаат по оваа структу

【Еко пријателски материјали за меурчиња за меурчиња】 Овие 4x8 меурчиња за меурчиња се изработени од Kraft

Висококвалитетни Магнетни Табли со Исечоци 8, 5х11 и 13 х 9 Инчи Може да содржи букви (8,5 "х 11") или хартиени ли

Ева Случај за очила за сонце : Овој случај за заштита на скиочила обезбедува гребење и отпорни на здроби,

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за користење на Bluetooth звучник што работ�

Вклучува 100 парчиња слатки сламки од хартија, 4 бои, 25 брои секој дизајн, розов бран, розова лента, златен �

●Волумен● : 100ул Совети За Филтрирање На Пипети,Рназа / Дназа Бесплатно И Безбедно За Пироген ●Големина

Одлично ШОУ во ЖИВОПрофесионален аудио процесор и систем за подесување, три слоја високо намалување на

Големина на лежиштето : 8x19x6mm (ID X OD X H) / 0,31 "x 0,75" x 0,24 "; модул за лежиште : 6982 RS Топ материјал : Силикон нитрид

Два вида конзоли за игри за вашите деца Поддршка 2 играчи И тв излез ®Дизајниран за Деца На Возраст Од 315 �

HD IPS Екран На Допир Едноставни, атрактивни опции за монтирање Мрежа 20 далечински управувач Традиционалн

Излез конектор типjst rcy машки Влезен напон (вац) 88 до 264 Минимален изолациски напон3000 V Значи Добро Ад 155а �

Се состои од силен челик, зафат од пена и издржливо најлонско јаже, може да одржува оптимални перформан�

Тежина : 412 G; Име на производот : Ролери за транспортер Главен материјал : јаглероден челик, цинк позлатен

●Информации за големината● : фитинзите со двојна навојна преграда се 3 Инчни Г машки и 3 Инчни г женски к

Scroll