Свеж
CORHAD 2pcs Микрофибер Полирање Рампа Чистач Сунѓери Автомобил Сунѓер Рѓа Отстранување Премиум Одделение Микрофибер Апликатори Апликатор Влошки полски Сунѓер Полира?

CORHAD 2pcs Микрофибер Полирање Рампа Чистач Сунѓери Автомобил Сунѓер Рѓа Отстранување Премиум Одделение Микрофибер Апликатори Апликатор

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1560.00

Сунѓер од Нерѓосувачки ЧЕЛИК користи Сунѓер За Полирање Изработен од врвен материјал материјал за издржлива и безбедна употреба АПЛИКАТОР ЗА АВТОМОБИЛСКИ ВОСОК користи Широко во боја за мебел, камен, занает, опрема, чистење, метална опрема и така натаму. Пена сунѓер користи челична жица, добра финост, во свила, не е лесно да се скрши. ЧИСТАЧОТ ОД ЧЕЛИЧНА ВОЛНА користи Широко во боја за мебел, камен, занает, хардверска опрема, чистење, метална опрема и така натаму. АВТОМОБИЛ ВОСОК Полирање Сунѓер Добра отпорност на абење, може да биде многу пати. Пакетот Вклучува 2 X Полирање Сунѓер Карактеристики-Големина : Околу 150 X 10 X 1,5 СМ Микрофибер Сунѓер Апликатори. - Боја : сива полирање топката. - Материјал : челик Жица Полирање сунѓер. - Изработен од врвен материјал материјал за издржлива и безбедна употреба автомобилски восок. - Челична жица, добра финост, Во свила, не Е лесно да се скрши Автомобил Полски Влошки Се Вклопуваат. - Погоден за професионална И домашна Употреба Челична Волна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дел од радоста на познатата светска серија на увезени украсени, рачни украси Дел од радоста на познатат�

Оксфордска крпа Електрична торба за половината : Торбата за половината на алатката ќе биде одличен, вни�

Висока апсорпција : висококвалитетна глава на четки со силен капацитет за апсорпција и одлично задржув�

Рустикална мала таванска ламба Десиш : Полу црвена светлина на таванот со елегантен и рустикален изглед

Цврст и издржлив животен век Запознајте ја вашата побарувачка за сликање Применливо за обработка на ум�

Лесен, може да лебди на вода Материјал : смола Пакетот вклучува : 1 x лебран камен 1 x вшмукување чаша јаже...

СТП кожа Направено од висококвалитетна PU кожа, се чувствувате пријатно и спречете ги гребнатинките Се п

Избрани форми и големини со кратки рачки Одлично за сите медиуми Главата на четката добро ја има формат�

Стручна лента за гафри од одделение WOD лентата е она што го користат професионалците Тоа е индустриски �

100% шифон 【Секси фустани жени】 женски обични фустани фустани фустани жени виолетова фустан жени тексас

Материјалот за алуминиумска легура со врвен квалитет обезбедува издржливост, антиоблека и антикорозив

Индивидуална шуплива глава за сечење Направено од зацврстен челик Направени за комплети за алатки за м�

Фаровите на сензорот за движење на движење 6 режими на светлина Комбни високи режими Кома низок режим...

Секој сет содржи 3 резервиран знак за шатор Шатор во форма, облик и лесен за поставување Направено од не'�

Опис на големината на сликарството со дијамант : 【SIZE1 : 20x25 CMX2 PCS 20x40 CMX2 PCS 20x50cmx1pcs】 【Size2 : 25x35cmx2pcs 25x50cmx2pcs 25x65cm

Ова е додаток за мобилен модул за напојување, куќиште на колото од 18650 година За да ги задоволите вашите �

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Компатибилни модели : Оригинален FA2 (MVF) филтер за јонизатор за Dongyang Gwahak Jupiter JS202, оригинален FA2 (MVF) филтер з

[USB C до USB Cтип кабел] : Ова е USBC до USBC кабел наместо USBC до USBA кабел, што значи дека и двата краја имаат ист USB

128 GB PQI Патувачки диск U273 V0, наназад компатибилен со USB2 Површината со песок е отпорна на отпечатоци од прс

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини...

Дизајнот на солиден раб и лентата за абење на дното обезбедуваат додадена јачина каде што е потребно; Го

Големина на знак : 8 "x 36" Совршен подарок Добро за украсување на работен простор или виси во ден, овој зна�

Контраротирачки мотор CRM2204 1400 KV со 2 парчиња заштеда на реквизит; 2 парчиња пластични 8045 пропелери...

Претвора USB порта од типот Ц во порта DP Поддржува резолуции до 4 K 3840 X2160 144 Hz Бара поддршка за алтернативен

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Обсидијан се користи низ историјата за да се направи оружје, имплементации, алатки, украси и огледала Ов

Гаранција од 180 дена и 30 дена 100% гаранција за враќање на парите Оригинален ОСРМ за замена на сијалицата н

【Спецификација】 Напон : 1213 V DC, моќност : 2 W / сијалица, 5050 18 SMD висококвалитетни чипсети, агол на осветлув�

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Водоотпорен материјал Не грижете се за предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уред

Полиците со жица се изработени од тешка епоксидна обложена железна жица за издржливост и јачина за да с�

Мека ткаенина Затворање на тока Суво крпа чиста Материјал : PU кожа, квалитетен материјал Функција : Коже�

Scroll