Свеж
иип Страна Повлечете Контрола На Допир Безжични Bluetooth Слушалки Преку Уво - Преклопување, Мека Меморија-Протеински Слушалки, w/Вграден Микрофон и Жичен Режим За КОМП?

иип Страна Повлечете Контрола На Допир Безжични Bluetooth Слушалки Преку Уво - Преклопување, Мека Меморија-Протеински Слушалки, w/Вграден Микрофон

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

ТЕХНОЛОГИЈА ЗА СТРАНИЧНО БРИШЕЊЕ : Уживајте Во безжичен, кристално јасен звук со слушалките со Блутут на ЈАДЕЊЕТО Одликувајќи се со елегантен дизајн и ексклузивна технологија - можете да ја прилагодите јачината на звукот, да прескокнете или да ги вратите патеките само со лизгање на прстот! Тие се дизајнирани да се поврзат преку Bluetooth Со Бункер, Паметни Телефони, i Pads, i Pods и iphone и вклучуваат жична врска за уреди без Bluetooth. Овие слушалки од следната генерација имаат и вграден микрофон за да можете да примате телефонски повици во движење. НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА BLUETOOTH : овие слушалки се дизајнирани да се поврзуваат безжично со вашите уреди овозможени Со Bluetooth : паметни телефони, i Pads, i Pods и таблети завршуваат со опсег до 33 стапки (10 метри) безжичен опсег. Вклучена е и жична врска за уреди без Bluetooth. МОДЕРЕН ДИЗАЈН СО СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Со елегантен дизајн и подобрена технологија на допир; прилагодете ја јачината на звукот, прескокнете на следната песна или обратно само со лизгање на прстот. Вградениот микрофон исто така ви овозможува да примате телефонски повици во движење или да ги користите како слушалки за игри. СЛУШАЈТЕ МУЗИКА СО ЧАСОВИ : слушалките се полнат со до 9-10 часа игра и време за разговор по полнење на вградената Литиум-јонска батерија. Литиум-јонска батерија на полнење. Bluetooth е овозможено. Поврзува преку Bluetooth со Бункер, паметни телефони, i Pads, i Pods, па дури и таблети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Релеи Способност за антимешање, стабилни перформанси Широко се користи за целата контрола на MCU, индуст�

Повлечете го затворањето Овој клучен ланец Prism паѓа мини ангел со црвена и бела боја има големина од 5 ин�

●КОМПАТИБИЛНОСТ И УДОБЕН● оваа футрола за телефон каваи е компатибилна само со i Phone 14 плус 67" и е дизајн

Прав и едноставен дизајн, поудобен за употреба, погоден за деца и студенти Поддржете ја функцијата МЕМО�

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Zsgoes 6 пакувања 3 W во светла на бунари, извор на LED LED, 300lumen, ладно бело светло 6000 K IP67 водоотпорни светла за п

Овој Џерард Батлер Го Оживува Картонскиот Исечок Материјал : картонски исечок Висина : : 185 Ширина : 57 Ово�

Quality : овој адаптер за поправка на вдлабнатини прифаќа материјал од легура на алуминиум со силна цврстин

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

☪ Полиестер ☪ маската за очи е мека, лесна, дише и удобна за носење ☪ се препорачува рачно да ја изм

МАТЕРИЈАЛ Оваа Двострана Печатена Инспиративна Тоалетна Торба За Вилински Коњчиња Изработена Од Водоо

КОНВЕРТОР НА ДРЖАЧ за БАТЕРИИ : конверторот на држачот На Батеријата може да ја претвори секоја големин�

100% памук Направени во САД или увезени Нашите влечки се изработени од памук, ткаенината е мека, лесна, удо

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Појасот можеби не доаѓа во картонски ракав Квал

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на копчето...

Изработени од пластика и полиестер Декоративен елен Изработени од пластика и полиестер Забавен и празн

Алфа A77ii, A99ii, A58, A68, A1, A7, A9, A7 II, A7 R, A7 RII, A7 S, A7 SII, A3000, A5100, A5000, A5100 L, A5100 Y, A6000, A6000 L, A6000 Y, A6000 Z, A6100 L, A6100 L, A6100 L, A5100 L, A

Сосема ново во кутија Производот се испорачува со сите релевантни додатоци Сосема ново во кутија Произ�

ФИКСНА RV ИЗЛЕЗ ЗА ИТНИ СЛУЧАИ прозорец Наменета За rv итни прозорци, практичен малку клипна адаптер со д�

Сертификација : CE Континуирана струја (А) : 2 Комутација : Четка Вртежен момент : 1500n Линеарните активирачи

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Тестирано во добр

【30a Рокерски прекинувач】 Тоа е голем струја на рокер со тешки рокери, рејтингот на прекинувачот е 30 A 250 V

€Одлични Материјали Qнашите капаци за ремени за седишта се составени од фланелет со меѓуслој од памучн�

Појас 5 LK 5 / 8 x 96in OC (BK93) Произведено во кина Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 0,99 килограми...

Секој фидер има 2,3oz нектар, долг 4 1 / 4 ”, дијаметар 1 1 / 2” Толку мали што ќе се вклопат скоро каде било и ќе

Конусите од вуфер од стаклени влакна на бесконечноста се полесни и поцврсти со поголема површина на кон

Погоден за складирање на разни прстени и обетки Мазна и мека, густа текстура, истакнете ја убавината на �

Ова е сосема нов кондензатор за почеток на OEM Motor Дел за замена на OEM со врвен квалитет! Ова е сосема нов ко

Материјал : Пвц; Големина : 17, 5Х25СМ / 6, 88Х9, 84СМ Стринг светлата се дизајнирани Со божиќни традиционални ел

Соодветна Количина : овој пакет доаѓа со 4 парчиња куки за кабини, количината е доволна за да ги задоволи

Бендот во форма на цевки се вклопува во внатрешни и надворешни контури за да ги отстрани линиите за разд

Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер...

Електричен рејтинг Овие жици за продолжување на адаптерот RV се оценети со 10 / 3 STW со машки TT30 P до четири 52

полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на оваа маска за очи е 8,1 х 4,1 х 0,59 инчи, со

Микротик вап ѕид АП црна безжична пристапна точка за водоотпорност, вградена во 2,4 GHz 802,11 b / g / n двоен син�

КомпатибилностЕлегантна и прекрасна веганска кожна футрола За Iphone X & Xs (2018,5, 8 Инчи), поддршка за безжичн�

Scroll