Свеж
3-Парче Торта Стои Во Собата, Рози Со Лисја Пластични Кекс Носителот Бонбони Овошје Десерт Дисплеј Штанд За Свадба Роденден Чај Партија

3-Парче Торта Стои Во Собата, Рози Со Лисја Пластични Кекс Носителот Бонбони Овошје Десерт Дисплеј Штанд За Свадба Роденден Чај

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 591.84

3-Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар-8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и сите други десерти. Безбедносен Материјал : нашиот комплет за прикажување торта е изработен од пп материјал за заштита на животната средина за храна; потпорниот држач е железен метал. Стабилна основа, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен Дизајн : Луксузна златна боја и завршена со уникатен дизајн на печатење. Овие десертни дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесен За Инсталирање И Складирање : Само зашрафете ја плочата на штандот. Складирање во кабинетот без зафаќање простор кога не е во употреба. Погодно за чување и носење. Повеќе Прилики : овој елегантен комплет за штандови за торта е совршен за прикажување на вашите омилени колачи и десерти на секоја свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или специјална пригода. Добри Вести За Љубителите На Попладневниот Чај уникатниот дизајн на печатење го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантно и помодерно. Можете да го користите за да уживате во прекрасен попладневен чај и да поминете пријатно попладне со пријателите. Уживајте во Вашиот Слободен Живот дизајнот на тристепената структура може да собере десерти како колачи, сендвичи и овошје.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Синтетички влакна, меки и свилени на допир, влакната со висока густина не пролеваат, ниту пак ја повреда�

100% Сосема нов и квалитетен,Лесен за чистење и нема лесно да ' рѓосува Со кутија за складирање,полесна за �

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Подготвен за употреба Марзипан : Поврзете и ставете на тортата Додадете украси за уште поуникатен десер

Работен Напон : 36 V; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 4g; Содржина На П�

Помошник за лична нега сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораа�

Сосема ново 7 милји конусен дијамантски врв Брзина : 16, 33 & 45 вртежи во минута (Фабрички запечатена кутија)

Многу прилики : Крпи Од Микрофибер За јога, вежбање, трчање, фитнес, планинарење, пливање, патување на отв

Professionalономски : професионални групни истражувања и развој дизајн од висока класа се однесуваат на меха�

Armma Composite Slider Driveshaft, ARAC9121 Композитен лизгач задниот погон Композитен лизгач задниот погон Овие задни ком

11,6 инчи HD (1366x768) екран на допир со Bezel како фотографија (*** Ова нема да одговара на друг модел ***) Fit : Lenovo 300 W

Силикон ПИРСИНГ НА МОДЕЛОТ на ТЕЛОТО симулационата карактеристика на нашиот дисплеј на моделот на лице

Ставете го огледалото во штандот Приклучете го микро УСБкабелот на дното или 4 ААА батерии одзади Прити�

Цена За : Секоја Групација На Дупчалки : Насока На Сечење На Дупчалка : Десна Рака : Работна Вежба Течност

објавите на алатките се прецизно дизајнирани за да обезбедат повторувачка точност нема време залудно п

Извршете притисок врз мускулите, прилагодете ја рамнотежата на силата на вежбање, зајакнете ја мускулн�

100% Сосема нов и висок квалитет Овој Производ Се Тестира Пред Испорака Ако Имате Проблеми во Рамките На Л

Комплет од 2 плочи црно метално складирање на кујнски сунѓер со елегантен дизајн на лизгање ќе го разуба

Rohs_mouser : Е Тип : Нож Исклучете Терминал Блок Бројфпозиции : 2 Позиција Спецификации : Rohs_mouser : E Тип : Нож Иск�

Основата од бамбус има убава текстура и усвојува дизајн за проширување за да ја направи постабилна и не

11 приклучоци со 36 апликации Големини на приклучоци : 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19мм Заврши со крцкалка Виси решетка

Боја : Multicolor6 Пакетот вклучува : Ã ‚1x прозорец за шише.admin Accountid = 230405048 Број на модел : 12 лакови за нокти...

Единствениот дизајн на бојатасекој змеј дилдо е специјален измешан во црвена и цијан боја, користете ун

Изграден со ПВЦ отпорна на удар, за шок, ветер, прашина и отпорност на прскање Единиците со висок квалите

Г С ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.5" НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТЕШКИ ЗАКРИВЕНИ СЕЧИЛО�

€6000pa Силно Вшмукување●6000pa силно вшмукување ќе обезбеди длабок и целосен ефект на чистење, погодно за д

Професионалец Карактеристики и Придобивки : ласерски гравирани ознаки за лесна идентификација челик с�

ЗА WINDOWS 10 СИСТЕМ : FHD IPS лаптоп со за windows 10 системот е компатибилен со различни канцелариски и софтвер за у

Материјал : Цврста Рамка од нерѓосувачки Челик, Издржлив И Отпорен На Корозија Полиестер Големина : Како

Вклучени компоненти : Дискови за сечење 10 x 5 x дискови од волна од 3 x волна дискови 2 x HSS кружна пила за пил

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детски танцов танцов спортски леотард Брзо сушење ткаени

Најдобрите Камериер 11oz Или 15oz Кафе Кригла прави за елегантни подароци кои зборуваат за уникатноста на е

【Заштита на слухот за деца】 : Слушалките за деца A63 се вградени фиксни нивоа на ограничување на безбеде�

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

Воведување на нашите бесплатни лавици за чевли совршен кабинет за организатор на чевли за кој било дом!

Одлични перформанси и вредностдизајнирани за сечење метали со високи перформанси, додека помагаат да с

Scroll