Свеж
AIRSEE 5 во 1 Електричен Чистач За Вртење, Чистач За Бања, Чистач За Напојување на Полнење За Када/Кујна/Скара/Плочка/Под/Мијалник/Прозорска Патека, Безжичен Чистач за В?

AIRSEE 5 во 1 Електричен Чистач За Вртење, Чистач За Бања, Чистач За Напојување на Полнење За Када/Кујна/Скара/Плочка/Под/Мијалник/Прозорска

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

●Заштедете време И Енергија ● уморни сте од здодевното чистење на домаќинството и Маснотиите за Лактите? Пробајте ГО НАЈНОВИОТ Чистач за Безжична Моќност СО 2 Брзини и 5 глави на четки Моќност на рачен чистач со висок вртежен момент до 340 р/мин, ќе ги заврши тврдоглавите работи за чистење побрзо и ќе постигне подлабоко чистење, дефинитивно добар партнер за чистење на вашето домаќинство. Вртежниот момент до 45kgf.cm овозможува тоа нема нагло да престане да работи при примена на соодветен притисок.Заштедете многу напор/време преку рачна четка. Намалете ја болката во грбот и коленото. ●5 во 1 Повеќенаменски Глави На Четки ● - комплет за чистење електричен спин со 5 заменливи глави на четки. Рамната четка за чистење на големи површини, како што се кади за бања, подови, плочки, аголната четка е погодна за чистење на инјекциска смеса за плочки, тркало за автомобил, рабови, агли и тесни места; четката за пукнатини е совршена за лизгачка патека на вратата, прагови на прозорци, ќошиња и пукнатини; подлогата за чистење е идеална за чистење славини, мијалници,печки, тави и печки; подлогата за сунѓер е добра за чистење стакло, фарови за автомобили. ●Батерија На полнење И Водоотпорна●електричниот чистач за туширање се напојува со батерија на полнење што овозможува брзо полнење околу 3,5-4 часа, може да работи континуирано до 60-80 минути. Професионалното водоотпорно ниво IPX7 му овозможува на чистачот за вртење да работи во вода долго време без да биде оштетен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Функцијам : 1,8инчен дисплеј со голем екран, Bluetooth повик, допирање на цел екран, фонтови со висока дефиници

ДОЛГОТРАЈНА ИЗДРЖЛИВОСТновиот Блок Бесконечност Самострел се заклучува во ново ниво на екстремна моќ �

Дали сè уште сте загрижени за какви подароци треба да им дадете на вашата драга мајка? Можете да ги искаж

Брзо Полнење ДО 60 W!! (ПОТРЕБЕН Е ПОЛНАЧ ЗА ИСПОРАКА НА ЕНЕРГИЈА USBC) Префрлете филм за 5 секунди! (Големина �

1compatibalty со повеќето модели на телефони.Префект на вклопување со пристап до сите пристаништа и копчиња...

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен со LG ЛАПТОП 15 Z90 Q (15 Чувајте ГО Вашиот Лапто�

Увезени НеПоларизирани Водоотпорен слој слој Ширина на објективот : 57 милиметри Висина на објективот : 4

Бахтинов фокус маска, одговара НА АСА 10 SCT Маските За Фокусирање На Бахтинов го олеснуваат фокусирањето

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Нашиот пакет содржи 6 парчиња "СРЕЌЕН ДЕН НА СВЕТИ ПАТРИК" Чаши, 6 парчиња " ајде да имаме �

Пренослива платформа за следење на ноќни пејзажи : моторизирана пренослива платформа за следење соврше

Материјал : Полиестерски памук + латекс Нашите кружни ленти за отпорност на колк лесно ги трансформираа�

Олчеличен случај и покритие изградени за да се обезбеди долготрајна, солидна заштита за внатрешните ко�

АПС Предвремено затворање Спортски Фитнес Паметни Часовници За Мажи Жени,Водоотпорен Фитнес Часовник �

Должина : 30", надворешен дијаметар : 0,314 инчи Летање со 2 сини 1 бели лопатки За нерешено тежина 2545 фунти се

Нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Изработена од висококвалитетен материјал, оваа пола�

Жичаните ферули се направени од чистота 99,9% црвен бакар, мат калај позлата, антиоксидација, антикорозиј�

Увезени Димензија : 7,87"(Л) х 3,54 "(Ж)х 2,36"(В), умерен капацитет за учениците да држат моливи, за жените да ја д�

Игри На табла Двобојна Шолја За Кафеза да и покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја оваа �

Оваа подлога содржи маса со стомна од лимонада со лубеница и овошје од јаболка покрај неа со букет цвеќе

? Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, давајќи ви стока ? Подарок за љубителите на чајо�

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци, Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пивце...

100% Полиестер Структура На Торба За Складирање шетач : торбата за складирање има 2 држачи за чаши, џеб со п

Класа X (0 00006 "Толеранција) Алатка челик 60 / 65 RC (ладно стабилизиран) 4 микроинч финиш или подобро...

ПРЕЗЕНТАЦИЈАсо само една шанса да оставите прв впечаток, ќе ви треба нешто извонредно и извонредно за д�

Список За Купување Материјали Комплетна Листа За Сечење Со Оптимален Дијаграм За Сечење Потребна / Преп

ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : сите наши производи ЗА безбедност НА ОША се направени од материјали од комерциј

Печатени ВО САД Официјално Лиценциран Марвел Месечината Најт Пиење Пластични Чаши За Повеќекратна Упо�

Класа Х (0 00004" толеранција) Алатка Челик; 60 / 65 Рк (Ладно Стабилизирани) 4 микроинч завршница или подобро Кр

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Нашиот Оригинален Маслит без одржување (сае 841) самоподмачкувачки синтерувани бронзени метрички лежишт

Специјално дизајниран за ЗА YQSAVIOR ТАБЛЕТ CP10 101 инчи / За Coopers ТАБЛЕТ CP10 10 [Прилагодлив Ремен За Рамо] ремен

Scroll