Свеж
Канада Хокеј На Мраз Јавор Керамички Декоративни Плочи Со Стојат Коска Кина Виси Орнаменти Десерт Плочи

Канада Хокеј На Мраз Јавор Керамички Декоративни Плочи Со Стојат Коска Кина Виси Орнаменти Десерт Плочи

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи Овој производ вклучува : Декоративна плоча +Држач За Прикажување + Кука + парче самолепливо. Материјал : декоративната плоча е изработена од керамика, извонредна и убава, силна и издржлива, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Декорација : овој украс од чинија доаѓа со држач за поставување на масата или ормарот дома, може да се закачи и на ѕидот. Ова изгледа многу елегантно и уметничко. Виси : Виси со самолеплив дизајн, дури и ако подоцна за расклопување е исто така многу погодно, самолепливо може да се направи на ѕидот без траги, инсталацијата е исто така многу едноставна. Прилика : Исклучителна коска кина декоративна плоча е погодна за дневна соба, студија, канцеларија, коридор, Ресторан, влезната сала и други места на декорација. Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи. Овој производ вклучува : Декоративна плоча +Држач За Прикажување + Кука + парче самолепливо. Материјал : декоративната плоча е изработена од керамика, извонредна и убава, силна и издржлива, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

★ Материјал на производот : Овој бит со голема брзина на челик за челик е изработен од голема брзина чел�

Уникатниот дизајн на вежбата за чекори на Powerbor овозможува голем број на популарни големини на дупки да �

Производител директен Излезен сигнал : Поле што може да се избере од 0 до 10 / 0 до 5 волти излез...

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Неверојатен звук од 360 степени со длабок бас Користете со паметни телефони, таблети и други уреди кои по�

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

✔material : месинг ✔1 / 4 "долг дијаметар x 1,5" (6мм х 40мм) ✔ Користете ги овие цевки од мозаик / лента во рачките �

Орнаменти за новогодишна елка : Рачно изработено во вековна традиција со техники што оргинални во 1800тит

Идеално за фризери, работни места, гаражи, лаборатории, па дури и салони за убавина ПУ кожена седиште, по�

Кожа од праска Направени во САД или увезени Еластично затворање Ткаенина : Мажите од плажа костуми се пр

100% памук Произведено во САД Смешни Подароци За Моминска Вечер : овааachенска кошула со забавен дизајн пра

Големина на керамичка плоча : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Тоа е здрав, разноврсен и стилски, и секој м�

Функција против сина светлина : Откако ќе го залепите заштитниот филм на ТВекранот на ТВ, светлината ста

[Заштитете ја безбедноста на приватноста] Слајд за покривање на веб камерата ефикасно ја штити вашата п�

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

100% памук Направено во САД Смешни подароци за loversубители на книги жени мажи деца : оваа кошула со книги со

Продаден како 150 / пакет Ривал на квалитетот на комерцијалното печатење, без да ја напушти канцеларијата

Лежиште на радијална игла за апликации со високи динамички и статички оптоварувања Внатрешниот прстен

Во 1981 г Со својот уникатен дизајн и функционалност, Шалер со децении го поставува стандардот во брави со

Секогаш чистете ја четката веднаш по употреба Истурете го растворот за чистење на Nailbrush во стаклен сад...

Оригинален дел за замена на OEM Димензии на пакетот : 10 h x 6 l x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 0,4 фунти Земја на пот

Ова е О Одговара на разни модели на Бисел ОЕМ Дел број 2031364 Ова е дел за замена на Бисел Дел број 2031364 Одго�

Добијте повеќе простор Овие ултра тенки облеки за облека заземаат минимална површина на плакарот, дода

Издржлива 600 D полиестерска ткаенина и поддршка на ПВЦ обезбедува голема издржливост и веродостојност �

Материјал : челик Капацитет за кревање : 2.200 фунти / 1 тон Ширина на прирабница : 3 '' 9 '' 75 220 мм Ширина на чел

Име на модел U2 Модел за извидување на авиони, модел на авиони ја исполнува вашата страст за колекционерс

Тежина : 1,00lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 8,00 инчи Состојба : Користено добро SIEMENS 6 ES7 1484 FS000 AB0 SIMATIC DP, ET20

Исклучително брзо се отвора / позиционира / затвора Лесен и интуитивен за употреба Многу флексибилно по�

Погледнете ја сликата за вклопување на слика за дополнителни машини што оваа ставка одговара Стандардн

Име на производот : макара за тајминг 5 M16 T Keyway Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12mm, ширина на појасот : 16 / 21мм...

Направено од тежок метал покриен со мулти обоени кристали Сваровски во цвеќиња и бутери Оваа прекрасна

✅ 【RGB светлина】 Може да се промени директно во бела, црвена, зелена, сина, виолетова, темно сина, цијан, с

Способни автоматски да го идентификуваат ID на повикувачот во двојниот систем DTMF / FSK И можете да провери�

Градење на комплет за додатоци за минијатури за кои е потребно склопување и сликарство Лепила, алатки, б

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

Добро произведена површина без никакви бура, не прави штета и се чувствува прилично удобно Овој сет вкл�

✅ Ставка : корпа за складирање на полица ✅ Капацитет на тежина : 50 lb ✅ Материјал : пластика...

? Нежните силикон се чувствува меко на допир, но доволно цврсто за да ви даде вкусно чувство на полнота В�

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и с�

Scroll