Свеж
СМ Сунимикс Плута Јога Удобна Издржлива Тула За Вежбање За Јога

СМ Сунимикс Плута Јога Удобна Издржлива Тула За Вежбање За Јога

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Погоден за дома,училиште, канцеларија или на отворено Нелизгачка јога површина од тули со рабови, стабилизирајте ја и балансирајте ја поддршката и изменете ги позите. Можете да ги користите овие блокови додека правите склекови, стомачни, кревање нозе и многу повеќе. Удобен и лесен за употреба,разни начини за истегнување на вашето тело,подобрување на флексибилноста на телото. Материјал од плута со висока густина за надворешност од јога тули и материјал ЕВА за внатрешни работи. Погоден за дома,училиште, канцеларија или на отворено. Нелизгачка јога површина од тули со рабови, стабилизирајте ја и балансирајте ја поддршката и изменете ги позите. Можете да ги користите овие блокови додека правите склекови, стомачни, кревање нозе и многу повеќе. Удобен и лесен за употреба,разни начини за истегнување на вашето тело,подобрување на флексибилноста на телото. Материјал од плута со висока густина за надворешност од јога тули и материјал ЕВА за внатрешни работи. Опис : - плута материјал Со Висока густина за надворешноста на јога тули и ева материјал за внатрешни работи. - Нелизгачка јога површина од тули со рабови, стабилизирајте ја и балансирајте ја поддршката и изменете ги позите.

Основни својства

- Material:
Cork
Size Chart:
24cmx10cmx8.5cm/9.45inchx3.94inchx3.35inch:
Package Includes:
1 Piece Yoga Block:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:
Diverse products; High quality; Best price; good customer Service; Fast transaction. We will give you a pleasant and satisfying shopping experience!:

Тие исто така купуваат со овој производ.

Произведени со напредна технологија, висококвалитетни материјали, долг животен век; Ниска отпорност на

Практичен држач за мобилен телефон : нашата магнетна кука за далечинско управување е практична 360° случ�

Современ индустриски стил решетката за облека Лукцер со трендовски индустриски дизајн е супер функцио

Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Тип : Во Собата Производител : Стиф Бетси Патерсон Обичен од Сти

【Материјал】 : Писмото за мотивација во која се вели дека персонализираните знаци се изработени од висо

Напојување : DC AC Индукциска славина Материјал : Месинг Тип на калем : керамичка калем Инсталација : седне�

Оригинален дел за замена на OEM Норлејк стана лидер во висококвалитетното ладење за работењето на трговс

Оваа биро ламба сјае светло без треперење што го осветлува вашиот простор без да им наштети на очите; Ид�

5 парчиња надворешен дијаметар 8мм x Внатрешен дијаметар 4mm x Lenght 55mm Дополнително светло оптоварување жол

СИСТЕМ ЗА УЛТРАВИОЛЕТОВА ВОДА : ВИКВА VH410 ги инактивира следните микроорганизми : Криптоспоридиум, Џард�

100% полиестер ♥ Лонг обрн чувај повеќе сјај и далеку Сонцето не е повторно и лицето нема да се изгори...

Помогнете да го монтирате вашиот HP производ со оваа опција за железнички комплет 457637001 е железнички ком�

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

24 VDC калем HH54 P реле за напојување со индикатор за LED на приклучок DIN Mounting 24 VDC калем HH54 P реле за напојување

Сигурна замена овој склоп на опашката е дизајниран да изгледа и функционира како оригиналниот дел на о�

Корпа за отпадоци со рачна рачка за стапала, отпечаток од прст, анти фаулирање и издржлив Пластиката има

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 138 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

Јасен приказ Резолуција од 0,01 ppm Миниколориметар со низок опсег Резолуција од 0,01 ppm Миниколориметар со н

Роман и убава : Нашите комбо сет на букви е инспириран од пролетните карирани со различни живописни бои �

? ★ Удобен материјал : Оваа летна шорцеви се изработени од супер мека, ткаенина што е пријателска со кожа

Име На Производот : Бред Точка Вежба Малку; Материјал : Метал Боја : Сива;Сечењедијаметар : 15мм / 0,59"...

Модел : HT8 CW196 Тристрано дно за одвод за лесно перење и сушење Редење навртки спречи лепење Безбедна маши�

Должина : 180мм (7 во) Капацитет за сечење : 3,0мм Бахко странични клешти за сечење на тврди материјали како ш

✔ 【1 ролна кинеска јапонска хартија за калиграфија】пакетот вклучува 1 ролна Xuan хартија вежба за пишува

Отстранува чисто до шест месеци од повеќето непроaирни површини дури и по изложеноста на сончева светли

❤ [10 Стилови четка за позлата] : Вклучете четки за позлата од 10 парчиња во одбрачен тип, ширината на влакн

Сертификација : УЛ, АДС сертификација, огноотпорни стандарди Еколошки перформанси во согласност со ста�

Големина : Овој капак одговара на кој било автомобил, камион, SUV со приемник за метеж од 2 инчи Сликата мер

▲ Овие кутии за чевли можат да бидат наредени за лесна организација и складирање, одржувајќи ја гардеро

100% полиестер 【Елегантни фустани жени】 лизгаат жени под фустан плус големина црна фустан жени фустани �

Микро прекинувачи Micro Switchesitem : Водоотпорен рокер Switch Type : Lacthatreated Voltage : AC 250 V 16 AOver All Големина : 37 x 28 x 41mmmounting

Природни материјали и безбедни завршувања и бои Исклучителна форма и меки тонови Направено од дрвени м�

Продажба на дупки за дупчење Карактеристики : Користејќи го челикот со голема брзина M42, 8% висок кобалт,

Папки за извештаи со јасно покритие : Овој сет на папки за црна презентација е совршен додаток за профес�

●Контролна Столна Ламба За допир€ : Оваа Ноќна Ламба има Осветленост од 3 Нивоа Ниска, Средна, Висока Е

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

4,8 V 700m Ah NICD Замена на батеријата за излез знак за итни случаи Работи за следниве броеви на модели BL93 NC487 BL9

Scroll