Свеж
FreedomPop Onetouch Освојување Припејд Превозникот Заклучен -

FreedomPop Onetouch Освојување Припејд Превозникот Заклучен -

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1121.60

АНДРОИД ОС, 52 ghz четири-јадрен процесор. 5мп Камера СО 2мп предна Камера, 720п@30фпс. 5 " HD IPS дисплеј со dragontrail стакло, 1280 x 720 pixel дисплеј. Сертифициран водоотпорен ЗА IPX5 и IPX7. До 30 минути во 1 метар вода. Заштедете до 1000 долари секоја година со првата 100% бесплатна услуга за мобилни телефони во нацијата со бесплатен глас, текст и податоци. Остварете бесплатни повици и испраќајте текстови преку Wi-Fi или користејќи ја нашата мрежа blazing-fast 4 G LTE. Без договори или такси за откажување, можете да изберете од различни флексибилни и достапни припејд планови. Ќе можете да платите само за она што ви треба, дури и ако се менува од месец во месец. Состојба : Сертифицирана Претходна сопственост Освојувањето На Алкател Онетуш е дизајнирано да ги издржи дури и најтешките услови. Водоотпорен, отпорен на прашина и со Лижавче Андроид 5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Земја на производство : Кина; Материјал : бакар, калајпозлатен; Нето тежина : 57g Содржина на пакетот : 40 пар

350 мм дијаметар x 2,5 мм дебелина x 32 mm арбор дупка Направено од највисок квалитет на алатки M2 DMO5...

Материјал : легура, антички сребрен тон Големина на мушка : околу 7, 2х7, 2мм големина На Дупка околу 4 мм се �

Елиминирајте го сјајот Мат финиш / ултра јасен Силиконска лепила облога Лесен за примена Елиминирајте

Висококвалитетниот комплет за космички кеси ви нуди различни торби во боја за да ги организирате вашит�

Потсетник : Ние нудиме бесплатна испорака Поради влијанието на глобалната епидемија, стоката може да до

Големина : Рамката мери 9,8 "x 7,8" инч и има фотографија од 4 "x 6" инчи Процес : Нашите фото рамки се отпечатени

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

5 Во 1 Комплети За Градење Роботи : постојат 5 форми за изградба Можете исто така да креирате сопствени ро�

Долгата рачка е многу погодна за употреба, што го олеснува чистењето без да се наведнува Сетот за прашин

Димензија на пакетот на артикалот 6 Тежина на пакетот на артикалот 0,25 фунти Тип на производ Механички �

Совршено за природни нокти, лажни нокти и 3Д уметност за нокти Одлично за мешање, странично оптеретување

Оригиналните точки на лепак : Безбедно и лесно лепило решение, нашите чисти лепливи точки со сина боја с�

Материјали : Премиум кадифен ткаенини пп памук филерМеки кадифен играчки Високиот квалитет е навистина

Сатен Миење Раце Само 【●МЕКО И ИЗДРЖЛИВО q : Нашиот Костим За Пчели За Деца е изработен од врвен сатен ко

Отпорен на временски услови : Вие веќе не сте загрижени за дожд и снег, ламбата може да работи нормално п�

Капацитет SLC 4 GB ~ 64 GB / MLC 8 GB ~ 128 GB Поддржува SLC (ќелија на едно ниво) и MLC (ќелија на повеќе нивоа) nand флеш мемо

Повторно користење и издржлив, работ е полиран многу пати, тој е многу мазен и нема да ви ја гребе устата,

Позајмувајте рака Уживајте во пиење со една рака со појава на автоматско појавување на автоматска слам�

Тип : SSR10 DA / SSR25 DA / SSR40 DA Струја на оптоварување : 10 A / 25 A / 40 A Напон на оптоварување : 24380 VAC Контролен напон : 3

Име на производот : Јаглероден Потенциометар;Модел : WTH118;Технологија : Јаглероден Состав;Номинална Моќн�

❃ ФАБРИК Тип : Полиестер ❃ Домен гроздобер чипка нагоре со висока ниска пулвер, долга качулка, фустани ф

Храна Дисплеј Стои Деца : произведени со професионална технологија за да се обезбеди на производот и мо�

Белешка1 Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од

? NFC NTAG215 е најмоќниот побрз и сигурен чип на близина на пазарот ? Најголем капацитет што ќе го најдете во N

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Пакет Вклучи : getе добиете 1 компјутерски банер за дипломирање и 6 жици на украси за вештачки украси, вклу�

ЧУВСТВИТЕЛЕН КРЕМ за БРИЧЕЊЕ : Нашиот Чувствителен Крем за Бричење е без мирис и формулиран без надразн�

●Замрзнат АнтиОтсјај Филм : Нашиот заштитник на екранот доаѓа со мат слој против отсјај, ефикасно ги на�

Дигитален систем за одговарање : 35 минути рекордно време Звучник за слушалки Врска за слушалки преку Jack�

Ексклузивна црна боја Неограничено комбо со 6 различни големини Доаѓа со прилагодлив делител (Голем C не

€Безбедно За Деца€ : јамата за топки е изработена од безбедна и висококвалитетна мека мемориска пена, в

Апс Шишиња за пакување пијалоци Безбедниот материјал го прави шишето корисно Погоден за складирање на �

Главата на четката може да се расклопи одделно за да се исчисти базенот на countertop и празнините на countertop Д�

Реконструирана Кутија За Резервоар За Одржување На Мастило Т6711, Со Нов Чип Компатибилни Печатачи : РАБО�

Scroll