Свеж
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Panasonic PV -GS500 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear

Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Panasonic PV -GS500 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 212.80

Поточно дизајниран за вашиот уред- Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој ултра тенок материјал со висок степен Лесен комплет за инсталирање за совршена, меур без усогласување - нашата едноставна алатка за инсталирање ја прави совршената рата ветер. Ако не, ќе испратиме нова бесплатно. Комплетот вклучува : 2x Nano Matrix UHD+ Заштитник на екран, прирачник за упатства 2x, 2x микрофибер крпа и 2x апликација Screeegee. Кристално чиста транспарентност - Искусете ги целосните ефекти на вашиот зачудувачки дисплеј со овој супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијае на чувствителноста на екранот на допир. Пријателски рамен дизајн на случајот - Нашата Nano Matrix UHD+ Заштитник на екранот го опфаќа само рамниот дел од екранот, оставајќи ги заоблените рабови слободни да одговараат на вашиот случај подобро и да го намалат секое нелепливо бело ореол. Сè што правиме е дизајнирано да го подобри искуството на вашиот уред!. Гаранција за живот на Max Recor - Ние веруваме дека им обезбедуваме на нашите клиенти супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителна поддршка на клиентите. Затоа ги поддржуваме сите наши заштитници на екранот со гаранција за животен век без метеж. Поточно дизајниран за вашиот уред- Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој ултра тенок материјал со висок степен. Лесен комплет за инсталирање за совршена, меур без усогласување - нашата едноставна алатка за инсталирање ја прави совршената рата ветер. Ако не, ќе испратиме нова бесплатно. Комплетот вклучува : 2x Nano Matrix UHD+ Заштитник на екран, прирачник за упатства 2x, 2x микрофибер крпа и 2x апликација Screeegee. Кристално чиста транспарентност - Искусете ги целосните ефекти на вашиот зачудувачки дисплеј со овој супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијае на чувствителноста на екранот на допир. Пријателски рамен дизајн на случајот - Нашата Nano Matrix UHD+ Заштитник на екранот го опфаќа само рамниот дел од екранот, оставајќи ги заоблените рабови слободни да одговараат на вашиот случај подобро и да го намалат секое нелепливо бело ореол.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лежишта Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврстина и добра отпорно

Смело прикажување упатства и предупредувања Етикети чувствителни на притисок Смело прикажување упатс�

Самозатворање на вентилот за мешање Полиран хромиран месинг Педалот се протега 14 внатре од идот...

Создадете помалку триење Обезбедете ладилник, подолготрајно сечило Исечен сечило за следење на сечило�

Зошто ни треба оваа фиока за маснотии : фиоката за маснотии е суштински додаток за секој сопственик на с�

2 компјутери Број на иглички по ред : 5 број на редови : 25мм Терминал од типот на пролет P = 5mm 5mm KF250 T5 2 компју

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Стандард : GB / T Дијаметар на жица : 0,5мм...

Телескопот се користи на многу други инструменти и додатоци Телескоп стакло леќи заснован на инструмен

Компатибилен со Winbook TW700 Димензија : 168мм (висина) x 226mm (ширина) x 24mm (длабочина), 6,6 Тежина : 0,45 lb, 1,15 lb w таблет

~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи топ

Ако барате производ што го намалува времето помеѓу промените на постелнината, овие влошки за болнички к

Содржина на пакет : Касети со мастило со 4пакет LC3039 LC3039 BK LC3039 C LC3039 M LC3039 Y Принос на страница : 6.000 страници �

Комбинација на ткаени полипропилен и неткаени полиестер Model PlPlModel MF Filters обезбедуваат максимално олесну

Препретен накит : haveе имате добро искуство со искуство заради совршена изработка на овој производ Аксер

Држачот на мобилни телефони користи алуминиумска легура бидејќи заградата, школка е пластика, а на днот

HP 60 (CC643 WN, CC640 WN) Касети со мастило Работете со : HP Desk Jet D2530, D2545, F2430, F4224, F4440, F4480 HP Envy 100, 110, 111, 114, 120 HP Photosmart C4640,

Уникатен дизајн : Овој свеж дизајн е уникатно ажурирање за традиционален и модерен дом, исто така, соврш�

Алуминиумските и пластичните ленти обезбедуваат дека е многу здрав и издржлив за употреба Оваа решетка

Замена на вратилото : Оваа Т вратило се користи за директно замена на старата или оштетената вратило на �

LED мониста составени од црвена, зелена, сина, 12 бои може да се изберат вкупно Растојанието за далечински �

Пакетот содржи : Овој пакет вклучува 4 прекинувачи, 14 тимови, 14 спојки, 14 лакти и 14 пластични приклучоци с�

Добар помошник за летно патување : iwntwy ладилната торба е многу погодна за патување во текот на летото, за

Овој список е за 50 карти Waffletechnology (патентирани во САД, Канада и Австралија) картичките за чистење драмат�

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е и

Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи Гордо направено во САД Нашето испружено платно е создадено со само највисоки ста

Боја : жолта Материјал : PELD Series : Универзален приклучок за заштита H 200 Апликација : За заштита на внатрешн�

Чистери со сунѓер : удобно за употреба, добра моќ за чистење на апсорпција на вода Погоден за чистење при

? Големина : Капацитетот на шишето со вода е 400 ml, 14 мл; И двете страни се отпечатени ? Лесно за држење : Наше

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

Истиот работен ден испорака !! Нитрилна гума Опрстени : Нашата висококвалитетна гума Опрстен е многу удо

【Материјал】 : Оваа тапа за бања од 4 инчи е конструирана од не'рѓосувачки челик S【Уникатен дизајн】 : Ова

Сечила за цевки со авиокомпанија w / сечило од не'рѓосувачки челик Авиокомпанијата мора да има директно �

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање...

Не може да се примени Слободен решетка за палто : Оваа закачалка за палто го зачувува вашиот плакар и про

Воведете : Ова е најновиот модел на пиратски брод, реален пиратски брод, овој модел е од оригиналната вис

Материјал : Отпорник на рана од жица со легура со алуминиум Не препорачувам да го користите за поправка �

Прави совети Црна, совети и рачка за заклучување на цинк Заботната заграда ги спречува нозете на клешти

? 【???? ?? ????????? ?????????? ?????? Дигиталната камера е совршен Божиќен подарок, подарок за роденден и подарок за о�

Избрани поставени пенкала со брада : Пакетот што ќе го добиете доаѓа со 12 парчиња пластични пенкала со м�

Scroll