Свеж
Lunchbox.com Велосипед За Вежбање, Велосипед За Вежбање Дома, Фитнес Опрема За Слабеење Тренер За Велосипеди Со Педали Со ЛЦД Дисплеј Машина За Слабеење

Lunchbox.com Велосипед За Вежбање, Велосипед За Вежбање Дома, Фитнес Опрема За Слабеење Тренер За Велосипеди Со Педали Со ЛЦД Дисплеј Машина

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 10383.84

[Фитнес Велосипед] Тешка и висока издржливост челична рамка структура со максимална носивост од 100 килограми Усвојува designономски рамковен дизајн, ги следи принципите на динамика и носечка наука, а неговата стабилност е подобрена за 80%. Тоа не е лесно да се замор по долгорочна употреба. [Отпор] Фино наместете го дизајнот со променлив отпор за да почувствувате различна сила и rам, така што корисниците можат да го прилагодат нивото на напнатост за полесно или потешко вежбање. Три вида прилагодување на положбата на возење, погодни за луѓе со различна висина и форма. [Тивка безбедност] ременот е двонасочно управуван и велосипедот за вежбање е многу тивок. Нелизгачката ножна педала е дизајнирана според ergономијата, а положбата и затегнатоста се прилагодуваат според специфичната состојба на корисникот, така што стапалата на корисникот се заштитени од лизгање и повреди при насилни спортови. [Мултифункционален] Кога вежбате, компјутерот и апликациите ќе прикажат брзина, растојание и потрошени калории. Висококвалитетна еластична перница, перницата може слободно да се прилагоди. [Услуга] Ако имате какви било прашања во врска со производот, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро. [Фитнес Велосипед] Тешка и висока издржливост челична рамка структура со максимална носивост од 100 килограми. Усвојува designономски рамковен дизајн, ги следи принципите на динамика и носечка наука, а неговата стабилност е подобрена за 80%. Тоа не е лесно да се замор по долгорочна употреба. [Отпор] Фино наместете го дизајнот со променлив отпор за да почувствувате различна сила и rам, така што корисниците можат да го прилагодат нивото на напнатост за полесно или потешко вежбање. Три вида прилагодување на положбата на возење, погодни за луѓе со различна висина и форма. [Тивка безбедност] ременот е двонасочно управуван и велосипедот за вежбање е многу тивок. Нелизгачката ножна педала е дизајнирана според ergономијата, а положбата и затегнатоста се прилагодуваат според специфичната состојба на корисникот, така што стапалата на корисникот се заштитени од лизгање и повреди при насилни спортови.

Основни својства

Name:
exercise bike
Material:
ABS engineering plastics/steel structure
Colour:
Black
Size:
88*23*73 (cm)
Load bearing:
100kg
Weight:
22 kg
Products include:
Bike workout* 1:

Тие исто така купуваат со овој производ.

Номинален Дијаметар : М10 Надворешен дијаметар : 0,4 инчи (10 мм) Површинска обработка : тривалентна хроматн�

Овој Пакет Содржи : еден тенок случај; заедно со заштитник на екранот од 2 пакувања за Ipad 10Та Генерација 10

Внатрешни Машини За Заклучување На Забите Произведени ВО ASME b18 Цврстина : Роквел Ц4050 Пролетен Челик / Цр

ПРИЛАГОДЛИВ статив на КАМЕРАТА користи со различен адаптер за да прикачите различна опрема за фотограф

Нуди преносливо, безбедно складирање во компактен пакет Брзина на пишување : 5 mbps; брзина на читање : 12 mbps.

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

МАТЕРИЈАЛ монтажата НА ТВ Е изработена од ладно валани челик, Зголемување на основата и задебелување Н�

Продажба под 20 степени на центри Екстремно лесна, лебди во вода, минимално истегнување и неротација...

ПРЕКРАСЕН ТЕЛЕСКОП ИЗРАБОТЕНИ ОД КВАЛИТЕТНА КОЖА И БРОНЗА НОГАТА НА СТАТИВОТ СЕ ПРИЛАГОДУВА НА ВИСИНАТ

Материјалот на телото е Челик Материјалот за нос е Црн Делран Нема Заклучување Елемент На Теми...

Панелот е изработен од Висококвалитетна Апспластична и главна челична цевка, која е силна и издржлива Х

Не охрабрува да бидеме енергични, излезни и живи и всадува возење и возење Тоа создава оптимизам и чувст

Сигурни И Издржливи Материјали : Нашето Ѕвоно Со Црвен Лак Е Главно Изработено Од Пластика, Сигурно, Изд�

Декоративни Фото Клипови : Погоден За секакви прилики, како што се роденден, свадба, Совршен За украсува�

Цените вклучува вкупно 6Пакети на; Контејнер За Складирање На Гледачи 2'X4' Сина (UPC : 787660003403) Димензии : 4 во.

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично трае 710 дена за испорака Големина ш�

2023 Облека трендовски кошула за графичка блуза за избор на жени Кошула со блуза со кратки ракави на екипа

Големина : Дијаметар на Вратило 0,4 x Длабочина 0,4 x Должина 5,6 инчи (11 x 9 x 142 mm) Дијаметар На Олово : 0,02 инчи (0,5

Висина : 058 во, Ширина : 1.84 во, Монтажа : Предвремени на.58 во, Ширина : 1.84 во, Монтажа : Предвремени на Маичка,

?● Компатибилност € Компатибилен Со Samsung A54 5 G Случај / Galaxy A54 5g Случај / Samsung A54 Случај / Галакси A54 Случа

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 11 / 4" Тие имаат шестоаголна глава,

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

Спротивни Странични Димензии : 0,9 инчи (24 мм) Возење : 0,5 инчи (12,7 мм) Вкупна Должина : 3,9 инчи (100 мм) Тенок и л

€_Издржлив И Нежен Телефон Случај Que Овој samsung galaxy S23 5 G случај е направен од премиум хард КОМПЈУТЕР, флек�

Празни Пијалаци Шише овие чаши за еднократна употреба не се лесни за деформација, со капак за да го одрж�

ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ЧИНИИ БЕЗБЕДНИ : нашите контејнери за чување вечера во кина за да ви овозможат едноста

Еколошки и економичен, лесен за инсталирање, не е лесен за паѓањеДобра отпорност на корозија и абење, бе�

# Механички Авијатичар Usb C#Usb C Кабелот За Тастатура Е Изработен Од Најлонска Плетенка Со Висока Јачина С�

Печатењето се печати со користење на постојан процес на сублимација за да се обезбеди живописен, прециз

Доволно За Употреба и Замена : пакетот вклучува 48 ролни самолепливи обвивки за завој, кои се доволни за у

Scroll