Свеж
Четка за чистење на лицето Obsgumu силиконски, рачен чистач на лице од 8 п.п

Четка за чистење на лицето Obsgumu силиконски, рачен чистач на лице од 8 п.п

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 127.84

? Силиконски степен на храна : Силиконски четка за лице направен од силиконски материјал од одделение за храна, супер меко да не ја повреди кожата Антиоксидација и издржлива, пријателска за вашата чувствителна кожа. ? Моќно прочистете ги порите : Нашата силиконска четка за миење на лицето има две различни структури на влакната, густи влакна, а со четката за чистење на усните може подобро да ги исчисти порите, особено носот, обезбедува дека вашата кожа е целосно чиста и погуста. ? Мулти-функција : Чистење на лицето, отстранување на црни глави, ексфолијација, масажа-туш за бебиња. ? Не е лесно да се лизне и адсорпцијата : Рачката што влегува помеѓу прстите го олеснува држењето и да се движите наоколу додека го чистите лицето , и енергично притиснете ја четката за чистење може да ја направи силната чаша за вшмукување. Срајна кожа : помага во омекнување на кожата, промовирање на циркулацијата на крвта на лицето, подобрување на апсорпцијата на кожата на кремот, серумот, навлажнувачот. ? Силиконски степен на храна : Силиконски четка за лице направен од силиконски материјал од одделение за храна, супер меко да не ја повреди кожата. Антиоксидација и издржлива, пријателска за вашата чувствителна кожа. ? Моќно прочистете ги порите : Нашата силиконска четка за миење на лицето има две различни структури на влакната, густи влакна, а со четката за чистење на усните може подобро да ги исчисти порите, особено носот, обезбедува дека вашата кожа е целосно чиста и погуста. ? Мулти-функција : Чистење на лицето, отстранување на црни глави, ексфолијација, масажа-туш за бебиња. ? Не е лесно да се лизне и адсорпцијата : Рачката што влегува помеѓу прстите го олеснува држењето и да се движите наоколу додека го чистите лицето , и енергично притиснете ја четката за чистење може да ја направи силната чаша за вшмукување. Срајна кожа : помага во омекнување на кожата, промовирање на циркулацијата на крвта на лицето, подобрување на апсорпцијата на кожата на кремот, серумот, навлажнувачот. Absgumu мека силиком чистач за лице и чистење на усни Материјал за четка : Силикон? Големина : чистачи на лице : 2 инчи x 2,6 инчи x 0,6inch четка за чистење на усни : 5,7инч x 1inch x 3inch? Зелена, виолетова, сина и небесна сина боја. Четка за чистење на усни 4 бои : розова, зелена, виолетова и сина секој ден, вашата кожа се бори со пот и шминка за лицето за калнување пори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Челик и стакло Одличен поглед 5x зум за прецизно бричење или шминка Затворање Само извадете го металнот

Категорија на производи : тест сонди Тип на опрема : Тестери Тип : Pulser сонди Должина : 210 мм...

✅ 【Материјал】 : Оваа ткаенина се суши брзо Тоа е затегнување, дише, супер мека, лесна, пријателска со ко�

Најлесната HRC 2, достапна заштита со двојна опасност Технологија за контрола на мирис Технологија за упр

Оваа кригла е прекрасна вашето ново шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz е најладното нешто од исечен

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

Лесен За Употреба : ширењето на прстите за лак за нокти одлично за држете ги прстите и прстите раздвоени

【Компатибилен модел】 : Овој комплет за замена е совршен компатибилен со Eufy Robovac 11s, Robovac 30, Robovac 30 C, Robovac 15c,

6инчни рициново тркала се изработени од гума со тешки гумени и железни заграда, издржливи и долготрајни

Стаклото натопување пенкало во спиралниот дизајн на врвот ќе ја зголеми апсорпцијата на мастило за да г

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на велкро...

【Голем капацитет】 Може да складира 300 пара обетки со различни форми и големини Организаторот на држачо

⭐ 【2 во 1 Клип светло и биро за ламба】 9 LED музички штанд со 2 различни осветленост нуди светла и без трепе

5 парчиња надворешен дијаметар 8мм x Внатрешен дијаметар 4mm x Lenght 20мм средно оптоварување црвено умирање �

Издржлив материјал : Цврста конструкција направена од полипропилен отпорен на корозија Долготрајна : К�

Дијаметар од 15мм (0,5906 ") 67мм должина на флејта 105мм вкупна должина Не се препорачува за челици При дупчење

Серијалот „Супер лајт тркала“ има затворено тркало со газена пена, со најлон центар Овие тркала се иде�

Индустриски битови за вежбање / метали и повеќенаменски битови за вежбање / дупки за проширување на ду

Полиестер Затворање на патент Миење на рацете или миење на машината Материјал : 100% полиестер...

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување Ка�

Во апликациите каде што лицата на соседните компоненти на машината можат да послужат како тркала, лежиш

Шифон Земја како етикетирана Додадете друга боја во вашиот живот Совпаѓајте со најразлични чевли за да

Погоден за лаптопи и скоро секој уред кој е дебел од 48мм / 19 ", ова вклучува лаптопи, Mac Books, површини, кабел

IOS уреди : i Phone 13 / 12 / 11 / MAX / XS / X / 8 / 7 / 6 S / 6 / SE / 5 S / 5 C, i Pad Pro / Air2 / Air / Mini Андроид уреди со микроUSB порта : S

100% најлон Затворање на патент Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени Омнисенка блокира UVA и UVB зраци за �

Стручно фрлена во бронзена смола со почувствувано дно Врвните детали и акцентите на рачно насликани на�

★ Стил : албум со фотолисја ★ Употреба : Генерален албум со фотографии ★ Тип : Тип на кабинет, количина н�

Издржлив алуминиум : знаците „празен метал“ се прават со употреба на нерефлективен алуминиум со дебел�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Пакетот вклучува : 10 парчиња 100% сосема нов клип за ремен со висок квалитет на материјали, сигурен и издр

Винил со умирање, направен од премиум 5годишен отворено оракал 651 винил За автомобили, камиони, браници, �

Набавено како едно парче со завртки за појавување Направено од цврст месинг и бродови во 714 работни дена

[Компатибилен случај на тастатурата на Apple Magic] Со нашиот уникатен магнетски дизајн, случајот Magez 2 за i Pad P

USB флеш диск USB 2 Перформанси за пренос на податоци со голема брзина Топла приклучок и игра Хардвер Барањ�

Налепница за винил со умирање Винил со високи перформанси Погледнете ја нашата табела во боја за сите б�

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

Xcover Pro, Skxpro и проширена батерија се продаваат одделно Вклучен адаптер за напојување Наплати SKXPRO преку POGO

Дебела и истегната Висок пораст со контрола на стомакот на стомакот 4 пат се протега Скулптурирање на за

⚡【USBC HDMI】 : Is perfection Compatible with LG 14 Z90 QKAAB7 U1 at a Max resolution output is 4 K (4096x2160)@60 Hz, delivering ultra high definition videos and images the external di

Заштитник на екранот што апсорбира со голема удар, дизајниран специјално за мониторот ASVA27 EHE Shatter Proof пов

Овој бит на рутерот за чистење на дното има дијаметар на сечење од 23 / 4 "и длабочина на сечење од 9 / 16" Овој

Scroll