Свеж
Lkxharleya модерна смола Микеланџело Дејвид Биста Статуи со меурчиња во боја грчки реплика скулптури фигурини за домашни декори, с

Lkxharleya модерна смола Микеланџело Дејвид Биста Статуи со меурчиња во боја грчки реплика скулптури фигурини за домашни декори, с

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

● Уметнички украси за дома : Овие статуи на грчката биста се комбинација на дом и уметност, секогаш им дава на луѓето топло чувство и аура на уметност, го прават вашиот дом топол и уметнички ● Премиум материјал : Изработено од висококвалитетен и издржлив материјал од смола со истакнување на занаетот на мајсторот. Нежните површини и реалниот изглед, лојален на квалитетот и уметноста. ● Креативен дизајн : Класични фигурини на грчки карактер со портокалови големи меурчиња кои комбинираат гроздобер и мода, додаваат уникатна уметничка смисла, тоа е дефинитивно најдобриот додаток за вкус за украсување на вашиот дом или продавница. ● Широка апликација : Декорација на фантазија што го прави вашиот посетител да се чувствува неверојатно и незаборавно, погоден за вашиот дом, канцеларија, градина, кафе, бар, продавница, продавница, уметничка инсталација и така натаму. ● Идеални подароци : Совршена идеја за подароци за пријател, семејство, колега како домаќинство, свадба, подароци за роденден. Можете исто така да го купите за да ја надградите вашата декорација на домот. ● Уметнички украси за дома : Овие статуи на грчката биста се комбинација на дом и уметност, секогаш им дава на луѓето топло чувство и аура на уметност, го прават вашиот дом топол и уметнички. ● Премиум материјал : Изработено од висококвалитетен и издржлив материјал од смола со истакнување на занаетот на мајсторот. Нежните површини и реалниот изглед, лојален на квалитетот и уметноста. ● Креативен дизајн : Класични фигурини на грчки карактер со портокалови големи меурчиња кои комбинираат гроздобер и мода, додаваат уникатна уметничка смисла, тоа е дефинитивно најдобриот додаток за вкус за украсување на вашиот дом или продавница. ● Широка апликација : Декорација на фантазија што го прави вашиот посетител да се чувствува неверојатно и незаборавно, погоден за вашиот дом, канцеларија, градина, кафе, бар, продавница, продавница, уметничка инсталација и така натаму. ● Идеални подароци : Совршена идеја за подароци за пријател, семејство, колега како домаќинство, свадба, подароци за роденден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

【Голем капацитет】 : со волумен од 8,7 "x6" x3 Дното може да се вклопи до 70 тенки моливи; џебот за внатрешни ра

1 Изработено е од железо, кожа, пластика и сунѓерски материјал, цврста структура Лесно за инсталација...

3инчен дијамант (издржлив во употреба) Влажна подлога за полирање Со една гума (најновата технологија) п�

1 Безбеден бавен почеток на мазно вртење со голема брзина Лесно поставување и транспорт, секое комбе мож

10102042 B21 Број на америк 2042 B21 ISO 08 B2 центар за челик 21 заби за америк број 2042 ланец со двојно влакно со, 12,7мм �

Сосема ново оригинално ехо P0210474440 комплет за заклучување на гаснење PAS225 GT230 SHC225 PPF280 Оригинален ехо дел # P

Mezuzah Cover Glass, Mezuzah Case, Clear Glass ,Housewarming Gift, Handmade Judaica, Gift, Art Glass, Jewish Wedding Gifts, Jewish New Home, mezuzah with scroll for door, mezuzah kosher scro

Големина на производот (W X D X H) : 33,1 x 13,8 x 43,7 инчи (840 x 350 x 110 mm); Големина на горната плоча / долната плоча : 31,

: : Има 9 мл : : 50 чаши за хартија од виножито : : БПА без, нетоксичен 100% бидете безбедни за деца : : Па�

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Секој акрилен дел е покриен со заштитни слоеви од двете страни за да избегне гребење, излупете го капако

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

Двојно простор за складирање : Организаторот на чевли за заштеда на просторот Bayou е заштеда на живот за lo

USBнаGo⭐ : Вклучете се и работи за работи за вашиот Xiaomi 11 T Pro со компјутерски периферни уреди, како што се ф�

Овој производ е направен од високо квалитетни материјали и тој е дизајниран за трајни перформанси Кори�

Матерично : Дрво, метал приказ на лична карта сино осветлување Рекорд за повик Локација : Дома, канцелари

Овој електричен камин создава пријатна амбиент на традиционален камин со реален пламен и изглед на вис�

Квалитет : Сосема нови производи и квалитет на премиум Употреби : Вентилаторот главно се користи за да с�

【Опсег на фреквенција и добивка】 900930 MHz / 7dbi Антената има просечна добивка од 6dbi, должина од 92 см 【Коне�

Дизајн на вртежен момент за доказ за доказ Цврста конструкција Издржлива конструкција на хром ванадиум

【Пакетот содржи】 Кој подобар начин да се покаже соодветно задоволување со купување на еден од нашите к

Energup е познат професионален производител на висококвалитетна замена на батериите и полначите на електр

Оваа напредна универзална лента за напојување е жична со заземјен приклучок во САД со вграден заштитни�

【Висок квалитет Зборовите за благослов на мајката, јасно се изработени од траен силикон, кој може да се

Носач : Заклучен за активирање само во Веризон; Погледнете ја политиката за отклучување на Verizon SIM за пов�

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Големина : 250 ml Пакување : стаклено шише Број на каталог VWR : 103532866 Единица : секоја (250мл) Големина : 250 ml Паку

Сунѓер Затворање на привремено Нано Carborundum сунѓер Исчистете го сунѓер за да го отстраните сунѓер со вис�

Gsr11 Реле за модул со цврста состојба DCAC DCDC ACACACENT SSR 10 A 25 A 40 A 60 A 80 A 100 A 120 A без покритие SSRDA = DC до ACSSRDD = DC до DCSSR

Пакетот вклучува : 100 парчиња *Забелешки : Не вклучува кутија или пакување на мало (ставката ќе биде завит

Гауза од болнички одделенија : Завои за газа во динарекс се развиени со латекс и висококвалитетни полие�

Големина : Рамката на сликата е 4x6 инчи А дебелината на рамката е 1,2 инчи Материја : Оваа рамка за слики е н

Големината е 7,9 x 5,5 mm / 0,3 x 02in, мала и нежна, може ефикасно да се користи Конекторот за адаптер има глава од

Совршено за украси за Ноќта на вештерките, Божиќни украси, роденденски забави, украси за венчавки, темат

Делови на Спрингер чинат 20 40% помалку од OEM деловите Деловите на изворот користат исти материјали и се п�

Аквариум зачувување на нараквица од не'рѓосувачки челик Совршен подарок за секој на посебен ден Дајте м

Scroll