Свеж
Ивамнад Спална Соба Неми Паметен Тавански Вентилатор Прилагодлив Трибоен Тавански Вентилатор СО Светла 96W Led Тркалезно Осветлување Тавански Светла Гумена Дрвена ?

Ивамнад Спална Соба Неми Паметен Тавански Вентилатор Прилагодлив Трибоен Тавански Вентилатор СО Светла 96W Led Тркалезно Осветлување

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2559.84

? Уникатниот модерен дизајн на таванска светилка со креативен вентилатор, овозможува природна светлина да ја пополни целата просторија, а топлината и удобноста може да се видат насекаде Заштеда на енергија, стабилен и долг живот, има комбинација на ладење на вентилаторот, циркулација на воздухот и осветлување. ? Таванската вентилаторска ламба има Режим на Затемнување во 3 бои (топол/бел/природен), Режим На Брзина на 3 ветрови (висок/среден/низок), Функција На Тајмерот (1ч/2ч).Различен Режим Создавање Поинаква Атмосфера И Топло Домашно Чувство, Обезбедувајќи Удобно Искуство Со Осветлување. ? Телото на светилката на оваа таванска светилка на вентилаторот е изработено од гумено дрво, со природна текстура, светла боја, свежо и еколошки.Абажурот е изработен од акрилик, со мек светлосен ефект, силен пренос на светлина, издржлив и отпорност на висока температура. ? Светлото на вентилаторот на таванот е одлично идеално за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, детска соба, работна соба. Нашата лед вентилаторска ламба може да го осветли секој агол од куќата во темна ноќ, спалната соба е опремена со ладни вентилаторски светилки, а топлиот и свеж ветер прави да се чувствувате свежо и удобно природно. ? Задоволството на клиентите многу важно за нас, ние веруваме во нашиот квалитет. Ве молиме слободно контактирајте не од која било причина не сте задоволни и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Имаме и многу стилови во оваа продавница, ве Молиме одете во продавница за да дознаете повеќе. Нашата продавница ќе ви овозможи најудобно шопинг искуство со совршена и внимателна услуга по продажбата! Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме трпеливо за прв пат!Име : тип на производ на вентилатор : Светло На Тавански Вентилатор / Таванска Светилка / Внатрешен Лустер Стил : Модерен / Креативен Материјал : гумено дрво+материјал за Акрилен Вентилатор : пп (Проѕирна пластика)материјал За Абажур : Тип На Акрилен Прекинувач : далечински управувач паметен тајминг : можете да го поставите времето на исклучување на 1/2/4 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Број на ланец и терен : 20b / 11 / 4 in Дијаметар на теренот : 283,6 мм Тип на ланец / сприкет : Метрички ролери Макс�

[40 парчиња Silverware Setware за 8] Во сетот за прибор вклучува 8 ножеви за вечера, 8 вилушка за вечера, 8 лажица вече

22 Нитрилна бутадиен гума (NBR) Нитрилна бутадиен гума (NBR) Vxb? Бренд, ротационен заптивка на вратило со двој�

Лесно за составување Идеален за организирање работни области Издржлива едноделна конструкција Собере�

Прилагодлив штанд за чевли произведен со врвен материјал од не'рѓосувачки челик, оваа решетка е и довол�

Hp ENT P9 K41 A Hpe 800mm x 1075mm G2 претпријатие Палета Решетката HPE 42u 800mmx1075mm G2 Претпријатие Палета Решетката Hpe 800mm x 10

Издржлив винил Направено од дебелина од 4 милји, усогласен винил и има агресивна леплива поддршка Етике�

▼ И перформансите и изгледот, со голем број „перформанси на летање, уникатна форма, уникатен сјај, да ви

Име на производот : мијалник за заклучување на пролетта; Содржина на пакетот : 20 парчиња x Пролет за заклу

Прикривање на жалба : Покривот за климатик е одличен начин да се скрие таа гломазна единица за попривлеч

Тежина : 78g; (издржлива во употреба) Содржина на пакет : 30 парчиња x Фото (најновата технологија) Рамка скри

Цена за : Секоја за употреба со : fan80 AC230 и 115 VAC вентилатор Големина на вентилаторот : 80 x 80mm Центри за фикси�

Не е потребен лепак за склопување, потребно е хоби пипер за отстранување на делови од тркачи Обоена плас

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда Одличен произв

Додадете малку празничен шарм на вашиот простор за живеење со оваа осветлена фигура; Има чисто дрво со с

Големина 2,5мм дијаметар од оценка G200 прецизни топки Материјал Направен од 201 не'рѓосувачки челик...

Големина на налепница : 5,00 на 1,26 инчи Додаден бонус : Сите нарачки доаѓаат со четкана метална американск�

☕ 【Нелизгање и трајно】 : Површината на зашиени облици на решетката што ја изолира решетката обезбедув�

*Заграда за монтирање : не'рѓосувачки челик *Дупка : 16мм за l тип UHF женски (SO239) TWCR за носач на покривот или m

Шорцеви за пливање на табли Атлетични шорцеви црни црни пливање шорцеви велосипедизам мажи машка мачка

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

100% памук теретана црни шорцеви машки машки шорцеви фармерки долг коктел шорцеви за пливање шорцеви за в

Оваа ставка е од нашиот бренд '' ACCL '' Ние ви нудиме 25ft db9 машки до женски сериски кабел Оваа ставка е од наш

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Висок квалитет на природен латекс има одлична хемиска отпорност и отпорност на солза Мазен внатрешен с�

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

1 година гаранција : Сите делови на февруари доаѓаат со гаранција од 1 година поддржана од одлична услуга

СЛАМКИТЕ НА ДИК ќе додадат непослушен елемент и забава на вашите диви забавиТие го прават настанот посм

360 ° ротирачки ореол месечина : целосна покриеност на лицето Врвниот лак ротира наоколу за да ги намали с

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење здолништа за тинејџерски девојки слатки здолништа за

Три опции за ограничен волумен74 / 85 / 94d B 55 H режим на игра и жичен USB C Брзо полнење Повици без раце на Интер

2 Пакувања Акустични Слушалки Во Нов Стил За Мидленд За Да Ги Ослободите Рацете И Да Го Одржувате Разгов�

Што добивате : 4 пакет 8,5 "x 11" испарен спирален тетратка, 1 пакет мала врвна спирална тетратка, 10 листови од

Еднократно Шаблон За Ѕидни МатрициКористете На Постери Картички Списанија ЗА Бележење ЅИДОВИ Подови Т�

【Природни восочни свеќи од соја】 Сите миризливи свеќи се направени од природен рачно изработен восок �

Материјал за налепница : винил со врвен квалитет Налепницата е водоотпорна и погодна и за затворено и з�

Ex Пакет Вклучувајќи Вклучувајќи 6 / 9 / 12 / 15 x Прачки + 1 x Четка Глава + 1 x М8 Конец Должината на главата на че�

●Совршена заштита+ оваа комбинација Samsung Galaxy A02 S случај амортизација мека TPU & хард КОМПЈУТЕР 2во1, Спречу

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

Предност : Систем за време на летот, интегриран во компактен модул Силна точка : носител за VL53 L0 X Точност

EU ROHS : Во согласност со ECCN (US) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854100 Автомобилство : Без PPAP : Без излезен тип : DC Вл

Официјално Лиценцирано Колегијално Лого Големина : 16 Унци Врвен Дијаметар : 3 Нашиот Државен Универзите�

Scroll