Свеж
Чунфул 8 Пакет Деверуши Сочинуваат Торба Невестински Предлог Подароци Јасна Пвц Свадба Козметичка Торба Водоотпорна Матрона На Честа Торба За Булчински Бачелорет

Чунфул 8 Пакет Деверуши Сочинуваат Торба Невестински Предлог Подароци Јасна Пвц Свадба Козметичка Торба Водоотпорна Матрона На Честа

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 110.08

Што е Содржано во Пакетот : ќе добиете 8 парчиња комплети свадбени козметички кеси одеднаш, вклучувајќи 5 чанти за деверуша, 1 парче чанта матрона на честа,1 чанта за слугинка и 1 чанта за невеста, задоволувајќи ги вашите секојдневни потреби за чување ситници Погоден За Свадбени Забави : чистата водоотпорна торба е отпечатена со различни зборови и свежи модели на лисја, симпатични и шармантни, соодветни невести, деверуши и тимови за невести особено, што може да се примени на невестински тушеви, матурски забави, свадбени забави и свршувачки забави. Соодветен Капацитет за Складирање : чантата за шминка за деверуша мери приближно. 17 х 6 х 12 см/ 6,7 х 2,36 х 4,72 инчи, што ви овозможува да чувате козметика, тоалети и други ситници, како кармини, клучеви, марамчиња, накит, монети, огледала, мал шампон без шишиња. Водоотпорна и Долготрајна : чантата за шминка на невестата е главно изработена од сигурен пвц материјал, водоотпорен, цврст и цврст, не е лесен за кршење, се пере и еднократно, едноставен за чистење, издржувајќи долготрајна употреба. Мултифункционални Чанти : овие комплети чанти за деверуши не се погодни само за свадбени забави, туку и за други секојдневни носења, како што се роденденски забави, пешачење, кампување, патување, меден месец и така натаму; можете да ги сметате за торби за накит, торби за складирање и кутии за моливи. Што е Содржано во Пакетот : ќе добиете 8 парчиња комплети свадбени козметички кеси одеднаш, вклучувајќи 5 чанти за деверуша, 1 парче чанта матрона на честа,1 чанта за слугинка и 1 чанта за невеста, задоволувајќи ги вашите секојдневни потреби за чување ситници. Погоден За Свадбени Забави : чистата водоотпорна торба е отпечатена со различни зборови и свежи модели на лисја, симпатични и шармантни, соодветни невести, деверуши и тимови за невести особено, што може да се примени на невестински тушеви, матурски забави, свадбени забави и свршувачки забави. Соодветен Капацитет за Складирање : чантата за шминка за деверуша мери приближно. 17 х 6 х 12 см/ 6,7 х 2,36 х 4,72 инчи, што ви овозможува да чувате козметика, тоалети и други ситници, како кармини, клучеви, марамчиња, накит, монети, огледала, мал шампон без шишиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Метал Грижете се за облеката клиповите на овие закачалки со зафат се ублажени за да спречат да ја затег�

100% полиестер ? Приклучок : Приклучокот е изработен од метал со висок квалитет Акрилна тежина без мирис м�

Контролер со одделно продаден сензор за држач создава систем за откривање на валкан филтер за воздух Мо

Апс Затворање на привремено Новиот стерео супер гласно безжичен преносен преносен мини Bluetooth Мал звучн�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Micromax Canvas 6 Pro

Тенки намалување на мал пакет за преглед (100 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано в

Приближни големини на умирање : 5 / 8 "x 7 / 8", 7 / 8 "x 1" Овој пакет содржи две умирања Парови со тревник Fawn Dies От

Со мемориска картичка, компјутерски звучник и друга моќна функција за репродукција Направено од висок �

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени Ултрамека и лесна, ткаенината за истегнување ве те�

Тип Г адаптер : Сакате да патувате? Со нашиот адаптер за 3те погодоци во Велика Британија, сега можете да �

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

Памучно руно; Кожа од крава Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Издржливи и негрантич

Рефлективниот изглед и атрактивниот дизајн Едноставен и практичен дизајн Обезбедува перформанси за ра

Акрилно сонцето Catcher / хартиена тежина / фигура Изгледа како скап кристал Мерки 2,5 x 2 инчи Мултифацетиран�

Инструментите GS само што се продаваат од онлајн продавницата G.S вграден клипер за нокти и комплет за сеч

72 слотови може да има повеќе моливи, како што е вашиот молив во боја, молив за цртање, молив за скици, пенк

DW единечен Max Fit T25 X 4 DW единечен Max Fit T25 X 4 DW единечен Max Fit T25 X 4 DW единечен Max Fit T25 X 4 DW единечен Max Fit T25 X 4 DW еди�

Контролер на осветлување за употреба со софтвер Rekordbox DJ (Mac / PC) USB DMX конвертор Интерфејс Rekordbox DMX DMX512 Инте�

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854150 Тип : Кристална стандардна фреквенција (MHz) : 10 то

[Наменето за виолончело] : Наменето за виолончело, оваа лента за виолончело со прсти 4 / 4 е идеална за да в�

Универзален за битови за вежбање : Овој острилка е управуван од електрична вежба, универзална за сите би

Комплет за палење на цевки од 9 парчиња Алатки за цевки Комплет за палење на цевки од 9 парчиња...

Калиграфија Симпатична платна за платно се тркалаат во училишен молив со молив со моливчиња, студентск�

Целосна легура, убава и цврста За FMS FCX24, 1 / 18 серија Добро се вклопува во тркалата Пакетот вклучува, 4x хек�

Ву Лу, ​​кој исто така оди со име на калабаш, тиква или „давател на животот“ традиционално се користи з

Големина : 1 (142x14,2 инчи) 24 (19,7х15,7 инчи) 56 (11 Материјал : Природна слама ратан / кадифен / ПВЦ и така натаму Пак

AN15 заклучување, споредете со белиот хигинс AN15, SKF AN15 или стандард AN15 Надворешен дијатер (C) : 3,870 "Дијаметар

Компатибилни телефонски модели : Солични на држачот на кредитни картички Големина на паричникот : W2 Ком�

65% памук, 35% полиестер Големина : Големина на мажите, но може да биде унисекс Погледнете ја табелата со го�

Внатрешните парчиња за внатрешно ладење на карбид имаат подобри перформанси за сечење, особено погодни

Цврста конструкција на месинг Дурасална кертриџ без мијалник Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инстал�

Производ 1 : Надградете го вашиот лаптоп или десктоп компјутер и почувствувајте ја разликата со супер бр

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 12мм / 0,47 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 6мм / 0,24"; Бе�

Фиксна брзина и ориентација, стабилна контрола џојстик, бесплатни раце, пакување Вклучено : 2* Контролор�

Високо одговара на опремата, лесна за инсталација Додатоци со висок квалитет, структурата е напредна...

600 lbs Оптоварувач и триаголник заграда : Ханџата со уникатна држач за триаголник и големата основа е диза

Име на производот : јаглеродна четка; Материјал : Големина на јаглерод јаглерод четка (секоја) : 13 x 5 x 6mm / 1

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Хитачи оригинален дел...

Scroll