Свеж
Гејтс 15/Б130 Hi-Powerband Ii Powerband V-Појас Со V-80 Соодветна Програма, Б Дел, 9-27/32 Вкупна Ширина, 13/32 Висина, 133,0 Појас Надворешен Обем

Гејтс 15/Б130 Hi-Powerband Ii Powerband V-Појас Со V-80 Соодветна Програма, Б Дел, 9-27/32 Вкупна Ширина, 13/32 Висина, 133,0 Појас Надворешен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 13204.00

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Жици врзани за телото за еднаква дистрибуција на оптоварување и намален стрес на свиткување. Конкавни странични ѕидови за рамномерна распределба на абење. Моќна лента за врзување за странична јачина и останување на вистинскиот пат. V80 соодветна програма за прецизно усогласени големини во различни типови појаси. ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи. Жици врзани за телото за еднаква дистрибуција на оптоварување и намален стрес на свиткување. Конкавни странични ѕидови за рамномерна распределба на абење. Моќна лента за врзување за странична јачина и останување на вистинскиот пат. V80 соодветна програма за прецизно усогласени големини во различни типови појаси. Овој Појас Со Висока Моќност НА Гејтс Е V-појас За Пренос на енергија за единечни или повеќе Погони Со V-појас. Изработена е ОД ГУМА ЕПДМ (етилен пропилен диен мономер) за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи. Неговите жици се врзани за телото се силно врзани за телото на ременот за еднаква распределба на оптоварувањето и намалување на стресот на свиткување без влошување на кабелот. Неговите конкавни странични ѕидови обезбедуваат поддршка на кабелот и целосен контакт со жлебот на снопот за еднакво оптоварување и еднообразно абење. Лентата за врзување со висока јачина трајно спојува два или повеќе ремени за да обезбеди странична цврстина, водејќи го ременот во права линија и спречувајќи го да излезе од погонот. Оваа конструкција на Моќност овозможува повеќе ремени да функционираат како една единица, со рамномерна распределба на оптоварувањето и секое влакно безбедно се вклопува во жлебот на снопот. Појасите Со Висока Моќност II се дел од Системот За совпаѓање V80 На Gates, кој гарантира дека сите ремени од ист тип и големина ќе бидат попрецизно усогласени отколку што бараат стандардите На Здружението На Производители На Гума (RMA) и Меѓународната Организација За Стандарди (ISO). Резултатот е дури и дистрибуција на оптоварување на погони со повеќе ремени и подобро абење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Уметник : портфолио на диви јаболка Предмет : животни Стил : Современ и современ Опис : Силуета на starвезда

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Receiveе добиете осум различни бои на обоена лента за маскирање, секоја ролна ширина 0,6 инчи и долга 11 јарди,

On Srud 62790 Рутирање на крајната мелница број 62790 Крајниот квадратен стил на квадрат тип на сечење центар Ди

Универзален влез AC 90 ~ 305 VAC Дизајн без вентилатор, ладење со конвекција на слободен воздух 55 ~+70¡ã широк о�

✅ Ставка : Етикета за број ✅ Тип на знак : броеви ✅ Боја во позадина : жолта ✅ Материјал : винил...

Широко апликации овие сет на рутер за јазици и жлебови се навистина разноврсни за вашата дополнителна �

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

[29,5 х 14,5 х 8,5 см] Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат о

Зипо Овој висок полски запалка на хром е дизајниран со употреба на слика во боја и автоматски методи за �

2 компјутери Број на иглички по ред : 5 број на редови : 1 1111mm права пинастранична ограда од типот на ограда

【Висококвалитетно влакно】 Валентната покривка на масата за масажа е изработено од меко влакно, така ш�

❀ 【Материјал】 Оваа симпатична пилула е изработена од висококвалитетна метална конструкција со пласт�

Име на производот : ПВЦ обложена жица за железо вратоврска; Материјал : ПВЦ, метал Боја : црна; основна жел

【Цврст биро со засилена конструкција】 Изградбата на обликот „H“ го зголемува времетраењето Овој мони

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Прво, тежината на вашиот ТВ приказ треба да биде помала од 125 bs Второ, вашиот ТВ дисплеј треба да има дупк�

Опсег : Медицински, дома, забава, фризер, убавина, производство, ветеринарна, канцеларија, масажа, фризер,

Компатибилни адаптери на TIA / EIA604 FOCIS10 Надминете ги барањата TIA / EIA568B Дизајнот на дуплекс на адаптерот со �

Услуга : 24 / 7 за вашите проблеми по продажбата Лесна инсталација : Совршен натпревар за оригиналната маш�

1893 Индискиот Главата Цент Пени Добар Г6 1893 Индискиот Главата цент Денар Во Добра плус г6 состојба монета

【Високо квалитетен материјал】 Направен од метален материјал, тој е долготраен Со стабилен и дизајн на

Висок 3,1 инчи широк x 5,5 инчи широк Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД Рачно изработено

Реликвија Картичка 3 Класа Јержи Попиелуско задната страна е празна Продавајќи ја само картичката, рели

Евтин подарок : Одличен и ефтин подарок за Денот на вinesубените, роденденот, денот на мајките и Божиќ, ист�

Инстантна површина на таблата : Создадете своја сопствена целосно функционална табла за суво бришење н�

Име на производот : кука SLI_P; Материјал : Метал Тежина на мечка : 2 тон / 4409 lb; отворена ширина : 35мм / 1,4 "...

Тип на ставка : Шише За Полнење Шише За Патување : контејнер материјал : пластично пакување : 1 пикнд Совет

Функција : Мал и голем шрафцигер, голем и мал шрафцигер на Филипс, LED осветлување (бела светлина), два вида

Име на производот : хексадецимален орев; боја : златен тон Матеирал : месинг; женска нишка Дија...

【Ергономски дизајн и безбедност】 Monitor Riser има ажуриран дизајн кој го крева мониторот до удобна висина н

€®Идеална Замена Q 00108 Тешкиот Систем За Прилагодување На Калта Може да се прилагоди од 66,75 инчи на 97 инч�

Повеќе од 20 години растат премија црвени риболов црви, а до сега се продадоа само на локалните продавниц

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 / 4 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 7мм Должина На Спојување : 35...

Scroll