Свеж
Ниво еден HVE-9111R HDMI над мачка.5 приемник, 300м, 4K2K

Ниво еден HVE-9111R HDMI над мачка.5 приемник, 300м, 4K2K

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1136.00

Серијалот Extender HVE-91 HDMI HDMI нуди решение за приземје за распоредување на долг дострел HDMI, што го проширува опсегот на сигналот Ultra/Full HD (4 K/1080 P) емитува до 300 метри од изворот Сигналите HDMI се дистрибуираат преку каблите на Етернет помеѓу предавателите и приемниците, обезбедувајќи кристално чист, сигнал со висока дефиниција без трошоци за употреба на оптичко влакно. Серијалот HVE-9111 R има вграден 4 K Ultra HD видео скалер, револуционерна технологија која му овозможува на корисникот да го најде оптималниот сигнал, без оглед на спецификациите за влез. Нивото HVE-9111 R е HDMI приемник, поддржува HDMI излезна резолуција до 4 K.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

✅ Камењата се долги приближно 1540 мм Receiveе добиете 1 / 4 lb Shungite Tumbled Stones ✅ Ве молиме, оставете мали варијаци�

Одлично за проекти за роботика, автомобили со соларни / батерии, роботи со четки, вентилатори / ветерници

Повеќе сценарија : Совршено За вашата забава, банери за маса за торти, таписерии, декор на соба, украси за

3 Табли Во КомплетПарче И коцки до содржината на вашето срце со збир на квалитетни даски за сечење за куј

Запомнете да ве молам затворете го проекторот и почекајте да се олади пред да ја инсталирате ламбата Ос�

Индустриски Прекинувачи / Гранични Прекинувачи Прифатете термореактивна пластика или термопластика..

ABS (акрилонитрил бутадиен стирен) 3Д печатач филаменс вакуум запечатен со десикант Температура на млазн�

Површини : Маркерот за боја на креда на занаетчиско дрво палета уметничко платно или ги отпечати вашите

1 Висок квалитет, висока резолуција, јасни слики Набавка на излезни порти AV / USB / VGA Вклучувајќи леќи за зу

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена маска за очи мери 8.1 инчи и е удобно и пр

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Одделение 56 Фигура : Од колекцијата на Ноќта на вештерките на селскиот крст Дизајн : Се одликува со вселе

Големина : 1" Должина( Инчи) : 27" Пополнете Материјал : Месинг Совет Стил : Намалување На Крајот Крај Тип : Жи

Енергетски ефикасен 10Ти Генерал Intel Core i510400 (29 ghz база фреквенција, до 4.3 GHz Со Интел Турбо Поттик Технолог�

Interest 50, 5% каматна Обврзница "Тенис" Ретка Тема! Обврзницата е документ за сопственост за заем Обврзницит�

[НАПРАВЕТЕ 2 КРИСТАЛНО ЧИСТИ ЛЕДЕНИ ТОПЧИЊА] : Ледените топчиња направени од производителот на мраз од т�

Добра отпорност на вода и отпорност на масло, не е лесно да се витка Погоден за влажно или суво пескарење

0,1% точност на мерењето Антилизгање и антисеизмичка мека гумена обвивка Максимална фреквенција на сигн�

1 / 100 скала пластичен модел боја калапи пластични модел комплет / поли капа користете целото тело се дви

Загрејте редовно влечење руно манжетни единечни јога култури од страна на џебни женски панталони за же�

100% Сосема Ново Светло За Магла Со Јасен Браник одговара за 0208 Ram Меморија 1500 / 0204 Durango / 0309 Ram Меморија 2500 350

Клип за пари и мулти алатка сите во една Алатките вклучуваат : мини клуч, клуч, владетел, шрафцигер со фла

Потекло : Кина Марка : Кангшенг Број на производ : кслид Категорија на производи : производи на Отворено...

Увезени Ако сакате лабава вклопување или вие голем и висок човек, можете да изберете 12 големини од вашат

Синтетичка кожа Hiviz материјал со рефлексивни акценти што ве чуваат безбедни Боја со голема видливост...

Адаптер Фитинг Огнениот камен произведува и обезбедува воздушни пружини за сите возила Почнавме да раз

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

100 % полиестер Не се потребни алатки за алатки има 13 "x 18" градинарско знаме и 17 "(W) x 40" (H) Собрани со големин�

Скала : 1 / 100 Рачно изработени од серија мајстори занаетчии користејќи само материјали со највисока оцен

Спецификации : Се одликува со цврста конструкција на алуминиум и тежи 14 унци, адаптерот се прицврстува н

Оригинален : Автентично лиценциран од Фолксваген Колекционерско одделение : Висок сјај, уникатно пакув�

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Компатибилност : Погодно е само за Insta360 x3 (ве молиме потврдете го моделот на камера пред да го купите) Хид

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Дигитално машина исечено од премиум винил нема позадина ова не е старата налепница за браник на вашиот

Геометрискиот дизајн, за да се задоволат повеќе потреби за складирање, може да се постави во повеќе функ

Скала 10438 слика Точна скала 10438 Хо скала 1 : 87 Не е играчка; наменета за колекционери постари од 14 години...

[100% Нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен ТПЕ материјал Тоа е поскапо за производство, н

Моите наредби поставени Повлечете го затворањето Добредојдовте во LCEPCY Store (◕ᴗ◕✿) Ви посакувам прија

Компатибилност на возилотоЛегално на пат, одобрено Е ДОТ / САЕ Трето собрание на светлината на сопирачк�

ЖелезоНа Ткаенина Декоративен Лепенка Брз и лесен за употреба : испеглајте ги за 10 20 секунди на вашата о

Scroll