Свеж
АКСОНС Lit Литиумски батерии20а 18650 25Р 2500мах Ли-Јонски Батерии На Полнење Ли-Јонски Батерии Со Голема Потрошувачка на Енергија за 4 парчиња

АКСОНС Lit Литиумски батерии20а 18650 25Р 2500мах Ли-Јонски Батерии На Полнење Ли-Јонски Батерии Со Голема Потрошувачка на Енергија за 4 парчиња

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Ниска повторувачка операција заштита на струја, краток спој и заштита од прекумерна струја Литиумска батерија со високи перформанси со стабилна стапка на празнење и без "мемориски ефект". Работа со циста со ниско повторување, заштита од краток спој и струја, безбедни и еколошки кола, екстремно долги кола за полнење, идеални за долгорочна секојдневна употреба. Безбеден и еколошки, тестиран според строги стандарди за контрола на квалитетот. Висока енергетска густина, долго траење на батеријата, голем капацитет, долг циклус на полнење, погоден за долгорочна секојдневна употреба. Боја : 4piecessepeciationsmodel : 18650-25 R (1865025r)Капацитет : 2500mahchargent напон : 4.2 VRated напон : 3.7 VChemistry : Li-yonbattery Врвот : Flat Color : Greennet Тежина : околу 40g / 1.41 oz Size (H * D) : околу 65, 5x18, 3mm / 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дрво на живот ѓердан : Дрвото на животот може да донесе loveубов, моќ, мир, среќа и богатство Симболизира пр

Цена За : Секој Тип На Излез На Напојување : Прилагодлив Бр На Излези : 1 Излезен Напон Мин : 0 V Излезен Напо

Оксфорд ткаенина Висококвалитетна ткаенина со надградена изолациона постава, силна и издржлива Отпоре

Компатибилен Со Повеќето Полирачи И Влошки Брзо Ги Чисти Влошките Ги Отстранува Загадувачите Не Остава

ВО СОГЛАСНОСТ со ВАШИОТ ЖИВОТ : СО ТОА Е 4д Прилагодлив Потпирач ЗА Раце и Лумбален Систем, Еластомеш, Нав

Чистете без никакви хемикалии или исклучително нежно Микрофибер капак отстранлив (велкро прицврстувањ

Содржи : сива Единица За Соништа, модем, контролер, кабел за напојување и стерео а / в кабел Системот За Со

Подобар Дизајн : Користење на железно тело, пвц рачка и абс пластична тркалца, а ergономскиот дизајн обезб

Рачката за носење ја прави погодна кога се движите од корпа за перење Одлична заштеда на простор,тој е к�

Направено од висок квалитет на метал, посилен и потрајни, изгледот Погодно е за : 144001 1 / 14 124018 124019 1 / 12 RC ав�

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив 3 те сте

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 2,794 см (Л) х 31,75 см (

Прилагодлива температура на бојата : RGB видео светло со прилагодлива температура на бојата која се движ�

Оксфорд Ткаенина Одговара За Повеќето Големини На Подлоги : Целосните патентјога кеси се изработени сп�

1 8 K KVM HDMI прекинувач : 2 компјутери / лаптопи кои споделуваат еден сет на тастатура и глушец, 1 монитор, ауд�

Направено во Браунсбург, Индијана Направено од високо квалитетно, бесплатно дрво што е златен стандард

Уникатен Дизајн : Забавен И Креативен, Елегантна Декорација На Фигурини, Уметничка Атмосфера Во Вашиот �

Прекинувач за ограничување на безбедноста со кабелска жлезда 1 / 2 НПТ и пластично куќиште Димензии на па

Земја Како Што Е Означено Изработен од силиконски материјал, безопасен за човечкото тело, отпорен на аб�

15 унца застрелан стакло Материјал : Керамика.0 "(х х ш д) / 6 Боја : Бела надвор со црна внатре...

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 5 „в�

Лесен За Употреба : можете да ставите цело пакување од 91 мм / 3,64 инчи цигари во пластична проѕирна кутија

15° до 210°F температурен опсег Невкусни и без мирис, нетоксични БензинГелот е веројатно санитарниот лубр�

Помачкање на нафта Френсинсејс Мирх велејќи : „Исто така, земете за себе квалитетни зачини и ќе направи

100% полиестер Бејзбол капа е 100% полиестер изработен, гроздобер стил на измиен, еколошки боење без иритац�

* Повеќекратна употреба : За висечки крпи, капи, чанта, облека, пакувања за грб *, Компактен и издржлив јав�

КОМПАТИБИЛНИ ВОЗИЛАПогодни за 20092018 Доџ Рам 1500 ; 20102018 Доџ Рам 2500 3500 Не За Четири Модели ; ќе одговара на мо�

96 па ПЦР плочи ЗА аби брзи термоциклери Со печатена референтна мрежа Атп, Рназа / Дназа И Freeотоксин Слобо

2 во 1 роботска правосмукалка : роботски вакуум и комбо комбо со 400 мл електронски контролиран резервоар

HQRP® 2Пакет Пост Мотор Филтер; Компатибилен Со Bissell Clean View II 3574 3576 20 Q9, Clean View Helix 21 K3 82 H1 95 P1 71 V9 Вакуум / Стил 7

Широка храмови рамка за удобност и стил Леќите со поликарбонатна пена се специјално обложени за супери�

✿премиум Материјал : Пречката За Перење Е Изработена од Висококвалитетна Оксфордска Ткаенина и Обло�

Наводнувајте го секој агол на градината Без оглед на времето на отворено, проверете дали имате свежи зе�

18 х 18 инчи Машина За Перење САЛФЕТКА ОБОЕНА СО ЗЕЛЕНЧУК ~ Автентична салфетка обоена со зеленчук и рачно

ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕЧувајте ги ролетните чисти и без прашина со овој лесен за употреба прашина! Овие 2 пакува

☀?€10awg 20 ' Соларни Продолжни Кабли€UL 4703 соларен панел кабел е дизајниран за надворешна употреба и е отп�

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

651 оракален винил Направено во САД Загарантирано за 5 години Нанесете на која било непорозна површина Вк

Светичката ламба е ладна и едноставна wallидна ламба изработена од метална жица Металната жица може да се

Слика 50125мм Т2 8 Супер35 Парфокален Зум Цине Објектив (ПЛМонтирање / Црно) Капаче За Предни ЛеќиКапа За Зад

● Совршен за влез, ходници во вашата куќа или веднаш пред вашиот стан ● Поделената лента е дизајнирана �

Scroll