Свеж
Верувајте Во Вашиот Сон Инспиративна Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

Верувајте Во Вашиот Сон Инспиративна Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 233.60

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија, Цитат, очила крпа, Инспиративни, Микрофибра, Зборови, Крпа За Чистење,Изреки,Очила За Чистење,Алатки За Бришење ,Алатки За Чистење,Додатоци За Чистење,Пешкир,Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пакетот вклучува : 10 PCS / SET X PH2 SCRICKDRIVER BIT прозорецADMINACCOUNTID = 230763294 Цврстината на производот достигна HRC5862 ст�

НЕПОГРЕШЛИВО СПОДЕ : Додадете пресврт на вашето утринско кафе во движење со нашите неверојатно интрига�

15 балони Сини, светло сини, зелени, црвени и виолетови балони со ѕвезди и точки со печатење "40"...

Организатор со внатрешни жици за паметен телефон,таблет, камери, i Pods и додатоци Оди над индустриските с�

Широко меко гумено сечило и Најлонски сунѓер за бубачки долга рачка прозорец гумен, Може Да Се Прошири о

Севкупна големина : 330 x 60 x 25mm / 13 "x 2,4" x 1 "(l*w*t) (затворен); Содржина на пакет : 1 x внатрешно свиткано циркула�

2004 204 20x4 Character LCD Display Module HD44780 Контролер жолто црно светло за Arduino Модулот е LCD модул со ниска моќност на зн�

Замена на храмот на рамка за очила : Погодна и прекрасна за повеќето очила, како што се очила за сонце, оч�

ДРВО ОБЛЕКА ЗАНАЕТИМултифункционални дрвени фото клипови, одличен помошник за вашиот живот Широка при�

Можете да исушите повеќекратна облека во исто време, облеката нема да се собере или лизга во центарот Кв

? [КОМПАКТЕН] Полнач За Боксови Компатибилен со Gopro Hero 11 CHDHX111CN (1 Користејќи ја Револуционерната Ган Техно

? [Антисјај] Заштитник на екранот во Boxwave компатибилен со LG 24 монитор (24 LQ510 S) Два (2) наградувани заштитниц�

ЕМонтирање Објектив / Формат На Целосна Рамка Опсег на отворот : f / 4.5 до f / 22, Преден Елемент Со Ниска Дисп

Кристал Погледнете ја целата колекција на валентино Димензии на предметот : Висина 8,3 "х Ширина 3,1"; Тежин

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефо

23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Здравосјај песок заврши елементи к�

50 компјутери со висок квалитет на ладни налепници за адут Овие модни налепници се 100% винилни налепници �

● Материјал : Смола,Големина : како што е прикажаноако ви требаат детални информации, испратете епошта...

Што ќе добиете : getе добиете 200 пакувања со тетратки Крафт, тие можат да се применат како тетратки за пату�

Име на производот : Антистатичка Четка; Големина На Четка : 22 х 5 х 0,5 см / 8,6 "х 2 " х 0,2"(Л * В *Т) Вкупна Големи�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Боја : B LED симбол рамен, напон : 38 V, големина : моментално Е паметен уред : не Материјал : Не'рѓосувачки чели

Ултра низок профил гумени случај Формафитинг случај дизајниран за совршено да одговара На Вашиот Галак

Овие прекрасни обвивки може да се применат над кој било лак во боја или на вашите природни или лажни нок�

изработен од врвен материјал, кој има добра издржливост Совршено за чистење на домашна церемонија за ча

Лесно за чистење : Овие ножеви што одговараат на бојата од не'рѓосувачки челик со сјајни се лесни за чист

Плишани Животни од кучиња : исклучителната играчка може да биде декорација за троседот во дневната соба

Прилагодливи ремени со рамо за удобност при носење Изработени од издржлива и практична висококвалитет�

Издржлива конструкција на цврст месинг Двојни рачки за контрола на ладна и топла вода Поставена палуба

Scroll