Свеж
Систем за Влез без клуч, Универзална Брава На Вратата На Автомобилот И Систем За Отклучување Далечински Управувач Автоматско Возило Централно Заклучување Безбедн

Систем за Влез без клуч, Универзална Брава На Вратата На Автомобилот И Систем За Отклучување Далечински Управувач Автоматско Возило

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

●Влез Без клуч : Универзален комплет за централно заклучување со 4 врати со систем за влез без клуч, паметен и едноставен дизајн, ви овозможува заклучување и отклучување на вратите на автомобилот со копчето за рака/разоружување на далечинскиот управувач и има копче за исклучување звук ●Автоматско Заклучување На Вратата● : со овој комплет за влез без клуч за безбедност на автомобилот, можете да ги трансформирате рачните брави на вратите во автоматски брави на вратите. Покрај тоа, може да го надгради вашиот оригинален систем за заклучување на контролата и да го направи вашиот автомобил посигурен и поудобен. ●Комплет За Централно Заклучување За Автоматско Далечинско Централно Заклучување● : универзалниот систем за централно заклучување на вратата на автомобилот доаѓа со 4 активатори, 2 далечински управувачи, 1 модул за заклучување на вратата, жичен ремен и комплетен сет на додатоци за инсталација. ●Универзална Опрема : Комплетен комплет за централно заклучување на далечина, погоден за повеќето возила, автомобили, комбиња и камиони, за инсталација на 4 врати, компатибилен со излези за заклучување/отклучување на далечинско обезбедување. `+ Услуги На клиентите : Се препорачува Професионална инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ознаките се карактеризираат со 3 / 16 засилен, отпорен на солза Ознаките се натопени со јамка со 12, неотвор

【Компатибилност】 Работи со кое било радио, далечински микрофон, микрофон, ЦД и MP3 плеери (конектор од 3,5

Применлива батерија : Тернарна батерија Номинална : 37 V, номинална батерија Life Po4 : 3 Спецификации на табла

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив...

1 Мултифункционалните реклами може да се користат како торба за алат, банкарска торба, торба за организа

Одговара на пипета со која било големина; не се прикачува на пипети Црвената гумена сијалица се прицврс�

6 125 VAC заштитени излезни места Електричен рејтинг : 15А, 125 VAC, 60 Hz, 1875 вати Индикатор за LED за заштита на прен

Карактеристики : 1 Точен, сигурен и лесен за употреба тестер за изолација2 Голем LCD дисплеј, лесен за чита�

【Специјален дизајн со 3 нивоа】 Оваа 3степени кула за еднократна употреба на кекс е приближно 34,5 x 35 cm / 13,

Дизајни : Цвет, 3Д Rhinestone, градиент, линии Функција : Водоотпорен, долготраен Употреба : Прво, исчистете ја �

Флексибилна, издржлива пластика со отпорност на висока температура, антикорозија, силно запечатување и

Гармин Сад Овластен МоделВклучува Целосна Гаранција НА САД Гармин феникс 6 Про Соларен МУЛТИСПОРТ гпс п

[2во1 решение за складирање] : Тешко заклучување на носење со торба за ракав со врата од пена од неопрена в

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

Средно за брзо поставување цемент За PVC, ABS и CPVC цевки и фитинзи до 6 "Распоред 40 и до 4" Распоред 80 ги исполн

Направено со сертифициран 90% пост потрошувачки рециклиран челик Наградуваната климатска брава вакуум�

6 x 19, EIP, IWRC за добра отпорност на абразија и вредност Механички заматено, фламанско раздвојување на очит�

Четири аголни натписи Полици со клипови за полици што се применуваат за нарачаната единица HiTech Steel Solyling

3000 W чист синусен бран инвертер со LED дисплеј DC 24 V до AC 220 V инвертер за напојување за домашна употреба или

Во споредба со традиционалните сунѓери за чистење, наносунѓерите се потпираат на нанопоре структурата

Материјал : Гума, Челик Големина : М : Одговара на 5 инчи7 инчи стапало, Л : Одговара на 7 инчи11 инчи стапало..

Дијаметар 4 in Депресивен центар Метал од алуминиум оксид Дијаметар 4 in Депресивен центар Метал од алуми

Метална биро за ламба со сина метална сенка Димензии на артикалот : 12инчен долг, 6инчен широк, 16инчен вис�

Официјално лиценциран Од Xbox Компатибилен Со HDTVs и Сите Оригинални Xbox модели Поддржува до 1080i (во зависно�

Во кутијата : 7метарски кабел за лепенка CAT7 Ethernet Погодно : ги поврзува компјутерите со мрежните компонен�

Одличен квалитет3 и супер бело стакло на располагање Дебелина од 0,130,16 Мм Достапни се три големини (24х40, 24

Два лесни за употреба далечински управувачи : нашиот автомобил доаѓа и со рачен далечински управувач, к�

Број на модел на производителот : B3 M14S Вкупна должина : 2,0 инчи (50 мм) Погон : 9,5 квадратни (3 / 8)...

Релеи Релејсспецификација : SSR40 Dainput Напон : 332 VDCOUTPUT Напон : 24380 VDC Излез Тековна : 10 A100 AAmateal : Пластика + Metal Co

Големина : 12инчи од 12инчи, овој албум за белешки е направен со поголема големина од обичните, така што ќе

НЕГУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ВРСКА ОД РаѓањеПротокот помага да се изгради на вашата природна врска, без раце и до

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер...

€YACSEJAO USB C splitter q 2 ПАКЕТ USB Тип C 1 до 2 Сплитер Дели USB C порта во две порти кои можат да се користат истоврем�

Големина : 4ft широк x 7ft висок Материјали : Sequins / Glitz + Mesh ткаенина Големина на Секин : 3мм Повод : Погоден за с

€®Удобен За Употреба Q косата на четката за бричење е мека и многу апсорбирачка, создавајќи богата и фин

● Содржина на пакетот € 2 парчиња 5 / 8" д Прстен Оков, Со Индустриски Стандард 3 / 4" Завртка Игла ● Д Големи

PACKHOME обезбедува различни бои со различна количина на пакување за она што ви треба, имаме различни бои на

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

За Z366250HC Замав Надвор Роторот 12х10мл Капацитет Произведени од Репер За апликации кои бараат зголемен кап

88% Полиестер, 7% Спандекс, 5% Најлон Машинско Перење Меки, удобни и издржливи, овие машки чорапи за трчање и

Добар асистент : Повеќето сообраќајни несреќи се предизвикани од возење со замор Lifeивотот е само еднаш �

ADTRAN NETVANTA 5305 Рутер за пристап до мултислот2 x 10 / 100 BaseTX DMZ ADTRAN NETVANTA 5305 Рутер за пристап до мултислот2 x 10 / 100 Bas

Датум на издавање 1 декември 2022 година Официјално дистрибуирана Сосема Нова И Оригинална ставка од Про�

Материјал : Мешавина од памук, ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 121

Поддршка за приказ на задното осветлување, погодна за користење и појасно читање Се одликува со точно м�

Scroll