Свеж
4 Панели Завеса За Позадина на Секвенца 2 стапки x 8 стапки, Завеса За Позадина За Завеса За Сјај За Забави За Честитки Украси За Забави За Дипломирање, Роденден, Свадб

4 Панели Завеса За Позадина на Секвенца 2 стапки x 8 стапки, Завеса За Позадина За Завеса За Сјај За Забави За Честитки Украси За Забави За

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 575.84

Завеса За Позадина на светки : 4 ПАРЧИЊА ШИРИНА ОД 2 СТАПКИ Со Висина ОД 8 СТАПКИ Во црна и црвена Боја Со џеб од прачка од 4 инчи на врвот за лесно закачување Беспрекорен Материјал За Светки : 3 мм тркалезни материјални светки со висока густина со мрежеста ткаенина; ткаенината за светки што ја избираме е изработена од квалитетен материјал; и во визуелни и во тактилни, сјајните завеси ќе ви дадат прекрасно искуство. Висока Изработка : елегантна завеса со светки во позадина, завеси со треперлива секвенца, додајте многу Луксузен допир на вашата сцена на какви било настани; светките Со Висока густина ја отежнуваат видливата завеса на кралската сина позадина и светкаво под светлината; неговите рабови и полите се преклопени, што го прави да не се деформира лесно. Широко Се Користи : светкавите завеси можат да обезбедат прекрасни визуелни ефекти, да создадат елегантна и романтична атмосфера во вашите омилени настани; тоа е прекрасна декорација за дипломирање забава, свадби, приеми, забави, невестински, бебешки и свадбени тушеви, родендени, бонбони вклучена, арх фази фотографија, фото кабини, церемонија и други прилики, ќе ве остават вас и другите луѓе длабок впечаток.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Марвел Каваи (Спајдермен) 11оз / 315мл Кригла Фантастична Идеја За Подарок Фантастична Идеја За Подарок...

Не'рѓосувачки челик Пуја Тали сет 1 Пуја Тали 8,5 инчи, 1 Дија, 1 Дуп со држач за стапчиња Агарбати / темјан,

Пме воздушна четка боја 25мл теренот црна Воздушната четка ПМЕ ви овозможува Да постигнете Професионалн

Направено од премиум материјал, тој е сигурен и издржлив Со дизајнот на обликот, практичен за употреба...

ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ : оваа торба за шминка може да ја собере вашата дневна козметика и е лесна за носење него�

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

95%Полиестер, 5%СпандексЖенски Обични Врвови На Продажба Произведено во САД Или Увезено Совршена облека �

Земја На Потекло : Кина Дел Број : С70010 Студ блок термопроводен метал легура цевка лавици елиминира недос

1 Канал 5 V 9 V 12 V 24 V Штит на табла за модул со реле со модул Opto Coupler 12 V реле за поддршка на високо и ниско нив�

Странични заптивки од стилот на не'рѓосувачки челик, дихтунзи за рани од рана од рани, се раствор за запе

Вилсон Нфл Палење ФудбалСина, Помлад Големина Графика : официјалното сценарио На Вилсон и логото на НФЛ

Дисплеј : 6,0 инчи, амолед капацитивен екран на допир, 16 милиони бои Чипсет : Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 ПРОЦЕСОРОТ : �

МЕРЕЊЕ : 117 "(H), може да има 0.2 " грешки во нормална големина Добри подароци за мажи, подароци за жени, подар�

Тип на стока : Лијон, Волти : 144 V, Капацитет : 6700m Ah / 96.20 мм, Тежина : 580гр Циркулаторна функција Со Висок кап

①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на т�

ЕУРО 5Г, Глобал 4Г ЛТЕ Меѓународен Модел, нема АМЕРИКАНСКА Гаранција Ќе работи Со Повеќето GSM SIM картички �

Пластика Предвремено затворање Енц Намалување На Бучавата Го Враќа Вистинскиот Глас, Ефикасно Штити 95%

Наместо само собирање, прочистувачот На воздух X5 усвојува субверзивен јонски филтер за воздух под висо�

Убава Рака Изработена Нов Украс мал, но тежок, цврст калај и совршено формиран 70мм Висока, 90мм Широк, Баз�

Модел : 72300 Хемија : Никел Кадмиум (Ницд) Одговара За Следниве Алин Отоскопи 71000А, 71000С, 71050 Хемија : Никел Ка

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за Мама Испратете го на тој специјален некој к

●28 парчиња стапчиња за централни парчиња ананас табела ● има 28 стапчиња за централни парчиња ананас, 14

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] Достапен во две големини11х11х11 инчи (Квадрат);15, 7х10, 6х1, 7 инчи (Правоаголник) дното на ко�

Тој е компатибилен ЗА DSLR камерата со стандардна монтажа на завртки за статив, лесен за инсталирање и упо

1 во продолжение за комунални услуги со висок јаглерод челик со цинк позлатена завршница; PK12,20401 MZX7 1 во п�

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Врвно светло за тајминг на линијата со директно читање однапред скалата се прилагодува од 090 степени Ра�

Комплетот вклучува три матрици со менувач со стандардна големина дизајнирани од Тим Холц и лепливи мре�

Заштитна долна облека за возрасни користете дизајн на прицврстувачи за куки и јамки, попогодни за облек

1Функција : Мерење На Температурата,влажност, календар, будилник и функција за временска прогноза.Лцд го

1Овој држач за четка за шминка е изработен од проѕирен пвц материјал, силен и издржлив.Водоотпорен и отп�

Рамки за слики Решетка За Прикажување : Заштедете Простор И Украсете : штандовите за метални дисплеи се �

Тип на заптивка : масло За тип на движење : Ротари движење За запечатување : шахти Максимална брзина :...

СТП кожа Материјал : PU кожа Мултифункционално : држачот на далечински управувач е дизајн со 5 оддели Орга

【Лесно е да се обеси】 Декоративната градинарска светлина може да седне на која било површина како ламб

? Сеопфатна Маса за Кампување на Отворено – нацетура дизајнирана оваа маса за преклопен камп е задолжит

Scroll