Свеж
Нтн Лежиште 6320 Едноред Радијален Топчест Лежиште Со Длабок Жлеб, Нормален Клиренс, Челичен Кафез, ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Отворот од 100 мм, 215 мм ОД, ширина од 47 мм, Отворен

Нтн Лежиште 6320 Едноред Радијален Топчест Лежиште Со Длабок Жлеб, Нормален Клиренс, Челичен Кафез, ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Отворот од 100

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Длабока жлеб геометрија за големи брзини Еден ред за поддршка на радијални оптоварувања. Челичниот кафез рамномерно простира топчиња за намалено триење, вибрации и бучава. Отворено лежиште за подмачкување што се применува на место. Цн (нормално) радијален внатрешен клиренс за апликации кои не вклучуваат термичка експанзија или нетипична прецизност. Радијалните топчести лежишта со еден ред се најшироко користени лежишта и користат непрекината патека, што ги прави овие лежишта погодни за радијални оптоварувања или комбинација на потисок и радијални оптоварувања. Овој дизајн дозволува прецизни толеранции дури и при работа со голема брзина. Заштитените лежишта се заштитени од едната, или од двете страни (наставки З и ЗЗ, соодветно) со метални штитови прицврстени на надворешниот прстен. Оваа заптивка од лавиринт со близок клиренс го задржува лубрикантот и го спречува влезот на туѓа материја. Запечатените лежишта вклучуваат гумени заптивки засилени со челик безбедно прицврстени на жлебот на надворешниот прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Силен ветер, ладење за неколку секунди Мал и компактен, може да се носи наоколу Турбо вентилатор со голе�

SBL Nuphar Lutea Мајка Тинктура П Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатијат�

Брзина на читање : 20МБ26МБ / второ Брзина на пишување : 3МБ6МБ / секунда.0 интерфејс со поголема брзина и пог�

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Иновативно завиткување на мразот за стапало Експерт за олеснување Експерт за еднократно ледено пакува

Вентилаторот на отворено таванот има реверзибилна функција на проток на воздух што ви овозможува да ја

Капаците за заклучување се спуштаат и притискаатповлечете ги капаците останете и отстранете ги со лесн

18 / 8 четкан нерѓосувачки челик Вклучува црна вметнете фиока Дизајниран од И направен за Бломус Германиј

Тип : Д1; главен материјал : дијамант, смола; Концентрација : 75% Надворешен дијаметар : 5 "(125мм); Дупка за мон�

ШИРОКО КОРИСТЕНИДомашни Времиња Надградена Замена МултиПовршински Миленичиња И Површина Килим Четка �

Пат до одредена улична адреса или пребарување милиони интересни точки Преоптоварено со City Navigator (R) NT Maps &

ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ШОЛЈИ : Нашата шолја за ракави за кафе одговара на 32 мл чаши, со флексибилна еластич

Го зголемува растот на брадата и густината за подебела и поцелосна брада Ги зајакнува влакната на брада

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен 1989 Програма „Hall of Fame Bowl Program Syracu

Насликајте ја туниката Руфлена фудбалска фудбалска кошула, медицинска сестра, врвови за изведба на маи�

Дополнителна фино трага хартија Јасна транспарентност Одлични квалитети за бришење За употреба со сит�

Уникатен дизајн : Минијатурно разнесено стакло фигурини на животни создадени од „Сансукијај“ занаетч�

Самолепливата Алуминиумска Налепница дава единствена можност да се примени прилагодена графика на под

3 / 8 " Диск 26pc Магнетни SAE Приклучок Држач 13 Длабоко 13 Плитки 13 Длабок Приклучок 13 Плитки Приклучок...

●ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ q Димензии : 31,5"(L)x10,6"(W)x30, 7"(H), Висината помеѓу полиците е : 5,9" Секое ниво може да ск�

Tshirtsените на памук / постелнина / полиестер Направени во САД и увезени ☎☎ Ве молиме изберете ја големи

Стилската и совршена изработка ви нуди најдобар дневен апарат Идеален за отсекување на кутикулите и но�

Лесниот дизајн не работи, давајќи ви подобро работно искуство Стилски и стилски Материјал за шлем : пп...

Bissell Feather Weight 3105 Филтри 32019 Од Правосмукалка Продавница Онлајн Најдобра Бисел Пердув Тежина 3105 Филтри 32019

Гордо направена во САД Направено да трае 7 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се �

5 парчиња Степер мотор и драјверска табла компатибилни со arуиноид 2560 1280 ДСП АРМ СЛИКА АВР СТМ32 Малина Пи

Хедер Повлечете го затворањето Машината за миење на машината Лојола Универзитет Чикаго, официјална маи

ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : овие тешки куки Со безбедносна тока се едноставно и брилијантно решени

Големина : 30х8х8см Материјал : АБС + метал Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн...

Еспод има поставување од три секунди и неговите нозе се прилагодуваат на аглите од 25 степени Карактерис

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

●2 ПАРЧИЊА ПОСТАВЕНИ исто така одлични за торби за камера, ранци, торби за дуфели, торба за голф, чанти, б�

Scroll