Свеж
Мунбин Bluetooth Термичка Етикета Печатач 941B, БЕЗЖИЧНИ 300dpi 4x6 Превозот Етикета Печатачи За Мал Бизнис, Поддршка iOS, MAC, iPhone, Android, КОМПЈУТЕР, Компатибилен Со Ebay, Амазон, Shopify

Мунбин Bluetooth Термичка Етикета Печатач 941B, БЕЗЖИЧНИ 300dpi 4x6 Превозот Етикета Печатачи За Мал Бизнис, Поддршка iOS, MAC,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3199.84

[Без напор Bluetooth Печатење] MUNBYN 941 B надградена етикета печатач поддржува безжично печатење преку Bluetooth за i OS и андроид уреди Едноставно преземете ја апликацијата" Munbyn print " од Google Play или Apple Store за да започнете со печатење. Можете исто така да го поврзете печатачот за етикета за испорака со ВАШИОТ КОМПЈУТЕР преку кабел ОД ТИПОТ Ц и неговиот компатибилен со системите Виндоус, Мек и Линукс. [Со голема Брзина е еколошки бидејќи не бара мастило или тонер. Плус, има функција за автоматско враќање што целосно ја користи секоја хартија, заштедувајќи ви време и пари. [Беспрекорна Компатибилност Со Платформи] печатачот НА етикетата МУНБИН 941Б за пакети за испорака ги поддржува скоро сите главни платформи за испорака, вклучувајќи UPS, USPS, Fed Ex, Etsy, e Bay, Shopify и многу повеќе. Можете лесно да го интегрирате со вашиот постоечки работен тек на испорака и да започнете со печатење етикети за кратко време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Материјал : Нерѓосувачки Челик Висококвалитетен бокал, нерѓосувачки челик за храна, извонредна рачно п�

Ротирачкиот механизам за масажа за месење патува нагоре и надолу со оптимална удобност за ублажување н�

Оваа колба од нерѓосувачки Челик е издржлива и стилска, со висококвалитетна надворешност од вештачка к�

Скокни КАДЕ САКАШ, зарем не би сакал да можеш да скокаш јаже на која било површина, каде сакаш? Нашата пре

Ефикасно : овој производ циркулира топол воздух низ просторијата од топлината на шпоретот / горилникот,

Совршен сет на налепници за нокти : Налепниците се совршени модни додатоци Голем број на различни обрас�

АПС Предвремено затворање Детска Камера За Печатење Hd Дигитална Slr Мини Играчка Видео Камера Детска Кам

Универзален LCD / DLP проектор монтирање со 12 "пад Навалување и yaw (ролна) прилагодување Ротација на 360 степе�

100% Легура Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Во Димензиите Поради Различно Рачно Мерење Прстен Постави Ж�

Сет на масло од уметници на Утрехт Бои на пејзаж, сет од 9 бои, 37 мл цевки Поставени бои на пејзаж Сет на м�

Меккормик Гранулираниот Кромид е направен од цел бел кромид Солен чист вкус на кромид за речиси секое ј�

ASmile Indeep Предност : Намера за снабдување Најдобро Служи За Секој Клиент Премуим Квалитет : Изработен Од Ц�

Продадени како 10 / Кутија Прицврстувачите на предните и задните панели и разделувачите создаваат четир�

Temperature Range40 C+80 C Класа за заштита : : IP67 Материјал : Структура на обвивка од стаклена стакло Контролно раст�

Лесно за аплицирање, добијте квалитетен изглед на салонот со минимален напор Нема гел, НЕМА потреба ОД у

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Нај

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Се претвора од внатрешна во надворешна или обратно, кога стожерната завртка се преместува во соседната

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1 / 4 D градежна оценка Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена на

Надворешни Димензии : Ширина 16,9 x Длабочина 16,9 x Висина 70,9 инчи (43 x 43 x 180 [Внатрешни димензии] (горна закача

► Широк спектар на апликации : Овој клип за палто има различни функции и може да се користи за да висат и

Winters, D81 RIR6 CCRSF2 N300#, D81 Сензор за прирабница, 6 ", CS, CS, R, SF, 1 / 2" NPTF, 300# Овој изолационен прстен е идеален за мере

Ултратенок, со значителен степен на флексибилност, може да биде прикачен на површината добро Заштитете

ИЗДРЖЛИВОСТ : Овие битови се изработени од висококвалитетен хром ванадиум челик за силна цврстина што м

Реализирајте вистинско рокконцертно искуство со сите нови места, неверојатни светлосни ефекти, автент�

Големина На пликот : 5 1 / 4 "х 7 1 / 4" Одговара На Големината На Картичката : 5 "х 7" Тежина на хартија од 60 килог�

[РОБУСНА ИЗДРЖЛИВА НАДВОРЕШНОСТ ] Цврсто ткаената Најлонска надворешност отпорна на вода го штити ваши�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

ПРЕНОСЛИВ ПОЛНАЧ J1772 EVпренослив полнач На Lectron За J1772 EVs доаѓа со приклучок NEMA 515, обезбедувајќи до 6 милји

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Материјали со висок квалитет : Мал шрафцигер е изработен од висококвалитетен легура челик и ABS материја�

Најдобар спомен подарок За Универзитетски Наставници, Студенти, Пријатели, Семејства, Организации и На�

[ГОЛЕМИНА] Внатрешен Дијаметар = 6мм, Надворешен Дијаметар = 10мм, Ширина = 8мм [МАТЕРИЈАЛ] Челична Нацртан�

Крајната заштита на огноотпорни записидвојно поголема заштита Еднократна инвестиција во Отпуштање ќе

Топчињата од цврст челик обезбедуваат зголемена отпорност на тешка категорија за вежбање на рацете и п�

[Не Се Вклопува 5 G Netwrok] Tekcoo Компатибилен За Moto G Stylg Паричник Случај, Tekcoo Вграден Во 11 Картичка Solts Флип Кап

€3ВО1 ДИСПЕНЗЕРОТ : диспензерот За Пластична фолија со секач ви овозможува лесно да складирате неуредна

Пештерата може да биде скривалиште за да обезбеди минијатури за шатл и криење на играта Премиум материј

Замена на компонентите на Upstart 341241 Фен тапан појас за Whirlpool Wed4800 BQ1 Dyer Ултра издржлив, висок квалитет на ма

Scroll