Свеж
Фит Модерен И Модерен Дизајн На Изглед Вентилационен Херметички Резервоар Со Резервоар За Складирање Кафе Грав Херметички Резервоар За Секојдневна Употреба Дома

Фит Модерен И Модерен Дизајн На Изглед Вентилационен Херметички Резервоар Со Резервоар За Складирање Кафе Грав Херметички Резервоар

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

●ЕФЕКТ}капакот го прикажува датумот и времето за зачувување на кафето е прилагодено за да ве потсети колку долго ќе се чува ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ●Користејќи висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, безбеден е и не е лесно да се биде влажен. ®ПРЕДНОСТ е опремен Со еднонасочен издувен вентил, кој може да го исцрпи воздухот, да обезбеди долгорочно складирање и свежина на зрната кафе. ●МОДЕН ДИЗАЈН●модерен и модерен дизајн на изглед може да го надополни секој стил на декорација на кујната. Да се примени на добар херметички, со лажица, лесен за вадење на зрната кафе, погоден за секојдневна употреба дома. Опремен со еднонасочен издувен вентил, кој може да го исцрпи воздухот, да обезбеди долгорочно складирање и свежина на зрната кафе. Користејќи висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, безбеден е и не е лесно да се биде влажен. Капакот го прикажува датумот и времето за зачувување на кафето е прилагодено за да ве потсети колку долго ќе се чува. Модерен и модерен дизајн на изглед може да го надополни секој стил на декорација на кујната. Добра херметичка, со лажица, лесна за вадење зрна кафе, погодна за секојдневна употреба дома.

Основни својства

Item Type:
Coffee Beans Container
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
Approx. 565-569g / 19.9-20.1oz
Capacity:
1.8L
Product Size:
Approx. 128x188mm / 5.0x7.4in
Package List:
1 x Coffee Beans Container :
1 x Spoon :
Note:
1. Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Тие исто така купуваат со овој производ.

Памук Меваи 2 Парчиња Кадифен Комплет За Перници вклучува 1 Парче Кадифена Перница Од 25" Виножито Мачка И

DP30242 Контакторите на делот за контакт Supco DP30242 SUPCO Контакторите се дизајнирани за употреба во системите HV

【Одличен материјал】 покриен со висококвалитетна кожа и мека кадифена обвивка; Спречете го вашиот наки

Сас Ф Нок одговара микро шахти СО ПРОЕКТ на 166" (попознат како 4мм Или Г Нок) шахти и Г УНИ системи...

1Издржлив Материјал : со шармантен стил, вратата за добредојде е изработена од издржливо леано железо.Ел

5 Парчиња мали 55696 WA жицадоодбор / жицадожица конектор P =3mm 5569 конектор машки игла 000 мм месинг HX300026 WA...

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

??Овие банери се изработени од висококвалитетна картонска хартија, квалитетен и издржлив материјал што

Вкупна Висина : 14мм / 0,55"; Дијаметар На Главата : 6мм / 0,24" Боја : Бронзен Тон; Тежина : 85гр...

●Капацитет : 2000МЛ Faterial : HDPE®Боја : бела Совршено за држење на сите зачини : сос ЗА СКАРА, маслиново масло, �

20052014 Армада 20042014 Титан 20042013 За INFINITI QX56 19982004 граница 19872004 Патфајндер 20002004 Xterra 19972003 За INFINITI QX4...

€Специјално Дизајн€ : Специјално дизајн ЗА dji Mini 3 Pro / Mavic Air 2 далечински управувач, исто така погоден ЗА d

Пакетот Вклучува : 16 парчиња Војна На Ѕвездите Партија Корист Кутии во 2 различни модел, секој модел за 8,

Дигитална Станица ЗА Лемење Есп Безбедна верзија со 7 дополнителни советит18Б / БЛ / и / Д24 / Д32 / Ц05 / С7 / 599029

68,7% Најлон, 25,1% Полиестер, 5% Гума, 1,2% Спандекс Ве молиме измијте ги пред носење Повлечете го затворањето...

【Идеално минималистичка вертикална лента блиску до вашето срце】 нашиот ѓердан од урн за пепел е диза�

● Богата лажна поддршка за базата на податоци за отпечатоци, точно отстранување на лажни отпечатоци од

Функцијата е практична и удобна Може да се користи како чаша за млеко или чаша за сос Дизајнот на рачкат�

Материјал : 100% Памук Дебелина : околу 7 мм супер мек,розови цвеќиња во облик на дизајн,уникатен ватиран, б�

Погоден Компатибилен со : кујна, конференциска сала, ресторан, црква, свадба, кафуле, дневна соба, рестор�

❤️‍?ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од премиум акрилно тело И Рачка Од Алуминиумска Легура, големина На �

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИНашите разделувачи се широко користени во компјутери, компјутерски куќишта, склопување

Висококвалитетен Материјал : безбедносниот аларм за Мотоцикли е изработен од висококвалитетен абс мат�

●Значајна Меморија За Складирање Можете да ја отворите на дното и да ја држите пепелта на вашето домашн

Име на производот : цевка за намалување на топлината; Материјал : Полиолефин; Оценет напон : 600 V Оценка на

ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : производите Од Алуминиум Со Сигнализација се направени од комерцијален алумин�

?Големина на конекторот големина на дијаметар : 1,42 инчи (36мм); Внатрешна Ширина : 0,16 Инчи( 4мм), дијаметарот

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални Електронски Компоненти и производител на модул�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Носи голема погодност за вашиот кампување, пешачење, , отворено и затворен семеен живот Доволно е долго �

Подлога што не се лизга за да се одржи лаптопот безбедно на место Навивачите за ладење за да помогнат да

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе

Увоз Најдете клучеви од 45 стапки подалеку Вклучува две батерии за замена на копчињата Вклучува маса лул

Легура На Цинк Затворање на куката Миење Раце Само Пакет што го добивате : доаѓа со 12 парчиња синџир за к�

Продавници и сече меур, пена, хартија и пластични ролни Поддржува до 300 килограми и ротационите чиста се�

Идеален за сите суви работни области Достапни се должини на сечење Зелен рејтинг 50 проценти пост индуст

Приватност И Доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

Внесување : 110 V САМО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, А не НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ВО DC Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нова �

Ова Е Сосема Нов Оем Кондензатор Вентилатор Мотор Врвен Квалитет Оем Замена Дел! 1075 ВРТЕЖИ во МИНУТА...

Компатибилен Со Аква Јасно 110 / 500 Аква Јасно Добро за слатководни и морски средини Обезбедува ефикасен

Материјал : Нашите Машки Кошули за Голф се направени од 95% Полиестер 5% Спандекс, Мала Тежина, Брзо Сушење,

Ова НЕ е евтин банер за ткаенини Печатењето На Тампа користи висококвалитетен, тежок, премиум 13 мл внатр

Scroll