Свеж
КОМПЛЕТ ЗА Чистење Оџаци ЛИЈУН Комплет За Чистење Оџаци Комплет За Четки За Чистење, Прачка За Чистење Оџаци За Чистење На Камин, Флексибилни Прачки 410мм/610мм, 610мм, 15

КОМПЛЕТ ЗА Чистење Оџаци ЛИЈУН Комплет За Чистење Оџаци Комплет За Четки За Чистење, Прачка За Чистење Оџаци За Чистење На Камин, Флексибилни

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Издржлив Материјал : жицата за четка е изработена од најлон, кој е отпорен на висока температура и стареењеШипката за четка прифаќа мека шипка за поврзување, која е флексибилна и удобна за чистење и има долг работен век. [Моќен и ефикасен]Моќен И ефикасен : влакната со моќна моќ за чистење можат да ви помогнат да ги елиминирате најбунтовните наслаги во грипот или каминот. Тоа помага да се спречи затнувањето и запалувањето на оџакот. Четката за влакненца за вентилација за сушење може да спречи пожарна катастрофа од фен за облека, чистејќи ја машината за сушење со нашата четка за влакненца за чистење избегнувајте прегревање на машината за сушење и претставувајќи опасност од пожар, може да го заштити вашето семејство. [Пакет вклучувајќи]Вклучувајќи 6/9/12/15 Флексибилни Прачки + 1 Глава На Четка + 1 М8 Конец, корисен и е совршен комплет за чистење. [Широко користени]Четки може да се користат за чистење на цевки, оџаци, вентилација за сушење и други места, а опсегот на примена е многу широк. Комплет За Четка за Чистење оџаци, Прачка За Чистење Оџаци За Чистење На Камин, Флексибилни Прачки 410мм/610мм,610мм,15мпродукт опис дали сеуште се прашувате како да ги исчистите оџаците и цевките за оџаци? Потоа пробајте го нашиот оџак. Овој комплет за четки се состои од вкупно 6/9/12/15 прачки и 1 глава на четка и лесно се расклопува и склопува. Во споредба со конвенционалното чистење, моќното чистење може да отстрани повеќе нечистотија и ракувањето со сите шкафови за чад и облоги од нерѓосувачки челик е многу понежно. Четките за оџаци може да се користат заедно со електрични вежби (не се вклучени). Со помош на поголема ротациона сила, влакната на четката можат да ги отстранат дури и најтврдокорните наслаги во излезот за чад или оџакот.Карактеристики : 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овој ротирачки шлем од 360 степени заоблен површински држач за Херојски камери ви дава слобода и флексиб�

Уникатната технологија На Термоспот му дава до знаење на потрошувачот кога тавата ќе ја достигне оптим�

10 ПАРЧЕ ЕКСТРА ДОЛГ СЕТ ЗА ПРИКЛУЧОК ЗА ТОРКСНашиот Долг Сет За Приклучок За Торкс Вклучува Т10, Т15, Т20, Т25

●Прекрасен Дизајн● : уникатната форма на саќе е нова и стабилна и може да се користи како декорација на

Премиум полупроводнички систем за ладење со супер моќ и долга издржливост Блокот за ладење со голема по

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

КАРАКТЕРИСТИКИ : торба за подароци со поздрав од розова златна фолија, букви на црна позадина, доаѓа со у

Големина : секоја големина на хартија за ткиво од црвена лубеница е 20 "х 14", имајте предвид дека овие харт�

Ткаенината се продава во дебелиот кварт (18 "Х 22") Дебелиот квартал е популарен занает и големина на ватир

ПРОШИРЕТЕ ГИ МОЖНОСТИТЕ : Направете ги вашите тегови Во мрена со лента за поврзување На Нортдер! ДЕТАЛИ :

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Винова лоза Вештачки Лисја : можете да ја завиткате фабриката околу гранките на змија или геко контејне�

Материјал од смола : Направен од материјал од смола со исклучителна изработка, фино текстура и детали Це

UPG # 40800 UB1270 12 V 7 AH Димензии : 5,94 инчи x 2,56 инчи x 3,86 инчи Тежина : 4,80 фунти БЕСПЛАТНО ОДРУВАЕ НА SLA / AGM, батериј�

Компактна евтина електронска каса за сите мали бизниси Sam4s Er180 U располага со брз, тивок термички печатач

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Е паметен уред : НЕМатеријал : железо Карактеристики : нога прекинувач Број на модел : YDT118 Спецификација �

Специјално Дизајниран Паричник Случај за i Phone 14 Pro 61 Инчен, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме п

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 10 правоаголни пластични чинии5 мл ОБИЧНАТА БОЈА Има едноставна, но елегантна поставка

80мл Капацитет : резервоарот за вода е скриен и интегриран со машината за пеглање Пред употреба, само отв�

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

●КОМПАТИБИЛЕН УРЕД●Прецизен компатибилен со 6инчен Поттикне Хартија бела 10Та Генерација, 2018 Ослободу�

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

Број на модел : НЛС005 Оптоварување : како слика Капацитет : како слика Решетка количина : 1 Стил : Класичен..

Sigma AF 35mm f / 14 DG DN Art Lens за Sony E mount аспиратор за леќи од типот на ливчиња со заклучување случај Сигма 4 годин

85% Полиестер, 15% Волна ✱Материјал : кожа, мека, ветроупорна и удобна за носење· ✱Прилики : долг дизајн наat

Божиќна тема дизајн, во согласност со празничната атмосфера На Божиќ Може да се користи Како Божиќна то�

Падот Рамки И Тагови Ова рамки и ознаки ефемера пакет вклучува 33 печатени умре намалување форми Формите

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогодишна гаранција за услуга 100% Сосема Нов, Висококвалитетен

Шефилд 160 Преносливата Маса За Хиропрактика Со Кралска Масажа е совршен дизајн за преносливост и функци

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ЛЕВАТА РАЧНА НИШКАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ

Оригинален производ направен од Ле Блан за безбедно перење постелнина за капење изработена од памук, св

2pcs / setproduct изработен од премиум ABS пластика Создадете сурови податоци за дизајн и производство Направет�

Стакло над глава мешалка за миксер со миксер 6мм ново Дијаметар на вратило : 6 mm сечило / лопатка OD 20мм цел�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Изработени од смола, нема да исчезнат, издржливи, отпорни на паѓање, лесни за чистење, обезбедуваат удоб�

Цврст и Стабилен : Изработен од природен бамбус и високоеластични пружини, тој е поцврст, поиздржлив и п�

Ве молиме запомнете : Сликата исто како референцавистинската испорачана стока ќе преовладува...

Богат Пакет : украсите на пеперутките вклучуваат 48 прекрасни исечоци на пеперутки и 48 висечки вител од ф

Scroll