Свеж
GBA SP Линк Кабел, 2 Плеер Игра Линк Кабел Компатибилен Со Nintendo Gameboy Однапред СП/Gameboy Однапред, 3.9 Стапки Црна

GBA SP Линк Кабел, 2 Плеер Игра Линк Кабел Компатибилен Со Nintendo Gameboy Однапред СП/Gameboy Однапред, 3.9 Стапки Црна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 700.80

Одете глава до глава со вашите пријатели или семејство со кабелот за поврзување на играта, поврзете две GBA ИЛИ GBA SP конзоли заедно за забава за игри со двајца играчи Quotibility на производот : само компатибилен СО Nintendo Gameboy Однапред и Gameboy Однапред SP конзоли. Не е компатибилен Со Нинтендо Гејмбој Боја и Гејмбој конзоли. Queft Design Que : Потребен Е Само еден Кертриџ За Игри За Режим На Повеќе Играчи, вметнете Кертриџ За Игри во Главната Конзола. (Ве молиме проверете ги упатствата за играта за компатибилност на врската. Е-пошта : Изработени од врвни материјали за изведба и вклучуваат 6 пина(3 на врвот и на дното 3), издржливост и безбедност. Можете да го подарите како подарок на вашето семејство, пријатели и секој. Е-Маил : Доколку има некакви проблеми, слободно контактирајте не и ние ќе ви ги решиме сите проблеми. Карактеристики на производот : Овозможува 2 GBAs да бидат поврзани заедно за 2 играч игри. Во играта, изберете 2 играчи и двете конзоли висат. *Кабелот за поврзување на играта За Момче Однапред Може Да се користи само кога играте игри компатибилни СО мулти-плеер, ве молиме проверете ги упатствата за играта за компатибилност на врската со играта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Производ Компатибилен Со Ауди А4 (111998) Одговара Ауди А4 1994 1995 1996 1997 1998 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот

За еднократна употреба, така што не треба да ги миете и чистите, едноставно фрлете ги во корпата за отпад

П паметен НАЧИН на ЖИВОТ : Совршен За играње игра, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, сн

Нерѓосувачки Челик Изолирани со вакуум : нашите класични водени тамблери се двојни ѕидови и вакуумски и

Прецизно деталната Карта на Месечината 260 е задолжителна за секој астроном во дворот Мапата идентифику�

Жица Алатка За Вежба Изработени од материјал за трајна употреба Може да се користи за поврзување на жиц�

️ ● Мек Удобен Материјалвнатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површин

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

1 46 Дупки : 46те дупки се добро дизајнирани, а дупките со различни големини можат да соберат предмети со ра

Компатибилен за i Phone 1461", 14 Pro Max6.7"; ве Молиме изберете го точниот модел / големина на вашиот телефон пред д

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

2 : Совршен За Чување Јоргани,, Ќебе, Облека, Итн Контејнер За Постелнина Навивам Вреќи За Складирање Ќебе

Рачно изработена вистинска кожна футрола штити со стил Заштитува од гребнатини, нечистотија и секојдне

Оценето за задржување до 10 килограми Речиси невидлив на прозорецот Држи венец на која било врата / прозо

2 табли за поделба и 14 позиции за вметнување за да направите сами одделена кутија за складирање со соодв�

Популарни елементи : цврста боја материјал : метал Применливи сценарија : дневен подарок Стил на чаша : с�

Мултифункционална торба за алати, голем капацитет, брз и лесен пристап до алатки и мали додатоци Корист�

Те сакам Мамоподароци за мама роденденски подароци за жени Кафена Лажица Мама ПодарокВрежана Лажица �

Шуплив дизајн на дренажа, чувајте чист и сув Мултифункционално складирање, може да се закачи на ѕидот, н�

Платно Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од платно, многу издржлив Дизајн : дизајнот �

[СОВРШЕН МОДЕЛ за ВКЛОПУВАЊЕ ] Компатибилен СО Просценски 830t 820 S 820 T 800 T Роботска Правосмукалка ЗА ПРАВОС

Безжично поврзете се со податоците за животната средина преку бесплатната Апликација За Врска Со Кестр

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта Одлич�

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поста�

Лесно се извршува и не зазема премногу простор за складирање Изработени од висококвалитетни материјал�

Да се Фокусираме На Секој Детал кантите За складирање што се преклопуваат се изработени од тежок премиу

Ладилникот За Конзерви 4во1 работи со сите лименки и шишиња од 12 мл Не само за тенки лименки 12oz, високи ли�

●Висок Квалитет Е Направен Од стабилен стврднат пластичен материјал, не е лесен за кршење Нема чуден ми

Режим на поддршка : TTL, Прирачник, Muilt, HSS(higtspeed sync) и LSS (синхронизација со мала брзина), синхронизација На п�

Име на производ : Терминална Лента;Модел : ТБ2508;Номинална Вредност : 400В, 10А Позиции : 8; Дизајн : Тип На Вилу

●Висококвалитетен Материјал●кабелот За теретана Беруфексп е екстра издржлив и флексибилен поради на�

NDrive 100 е основен модел флопи емулатор Ги има сите карактеристики што ви се потребни за да го замените ваш

Scroll