Свеж
Yinpecly 1.38 Пластични Кабел Дупка Капак Кабел Биро Grommet За Домашна Канцеларија Кабел Кабел Организатор Пластични Капак Хардвер Жица Организатор Бел Тон 10 парчиња

Yinpecly 1.38 Пластични Кабел Дупка Капак Кабел Биро Grommet За Домашна Канцеларија Кабел Кабел Организатор Пластични Капак Хардвер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 127.04

●ВКУПНА ГОЛЕМИНА● - Вкупен Дијаметар : 45мм / 1,77"; Дијаметар На Дупка За Вклопување : 35мм / 1,38" ●МАТЕРИЈАЛ● - Изработен од пластични материјали, непроводлива мала тежина и прекрасен изглед, издржлив за употреба, работи добро. €ПРЕДНОСТ q-Ви Овозможуваат уредно да поминувате жици низ горниот дел од клупите, создавајќи организиран изглед и одржувајќи ги жиците поуредени во работните површини и работните области. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Едноставно дупчете или исечете дупка низ површината и вметнете ја шипката во дупката, лесна за инсталирање и заштедува вреден простор и време. `+АПЛИКАЦИЈА-Организирајте ги жиците од компјутерски клупи, канцелариска опрема, компјутерски компоненти, системи за забава во домот, канцеларијата и училиштето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

→ Суштински асортиман на шрафцигери со тешки работи дизајнирани за професионална механика → Вклучува

Сечила на карбид од волфрам, висококвалитетни тела од легура висока цврстина, мазно сечење Битови на ру�

Отпорен на абразија : Работните нараквици на жените се дизајнирани со цврста палма обложена со латекс, к

Овој вибратор има заоблен дизајн за лесно стимулирање на женската Гточка Има мала пониска крива што им �

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Bankstick Steel 90u Должина : 5090см Миварди е најголемиот б�

Од__секојдневнитерај2015 добредојдовте побарајте помош ако имате комерцијални проблеми, кажете ми со ова

✅ Сет за вежбање работни места, 3 / 8 Шанк, 15 компјутер, HSS Group Групацијата на бит за вежба : Поставете бит ✅

1 [Добра карактеристика] : Малата тркалезна капа е добра замена за старото капаче за четка за јаглерод, им

[Квалитетен материјал] Тешкиот и издржлив ABS+метален материјал, отпорен на MIC клип, може да се користи дол

СКАЈСПЕР е бренд за пешачење и кампување за мажи и жени од сите возрасти Нашиот авантуристички тим стра�

SSS 24 SH го прошири PTFE обезбеден од температурата на заптивката на Стерлинг (минимум 450 F, максимална услуга

Ова е прекрасно стакло за коктел за дома, канцеларија, ресторан, хотел и многу повеќе Чашата доаѓа со ком

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

Затворање на патент Карактеристики на производот : торбичка во форма на L што може да се користи хонорар�

Спецификации : Оценета струја : 6а, 10а, 16а, 20а, 25а, 32а, 40а; Номиналниот напон е 90500 V; Капацитет на кршење е 6 Ka;

* Неспоредлива Оптика : секоја од оптиката Од Серијата Freewell 4 K е рачно изработена прецизно компатибилна �

Памучна мрежа назад за вентилација и прилагодливо затворање на зглобот Поместената дланка, зајакнатио�

Сликата со дијаманти со 5та дијаманти е повеќе сјајно од обичното сликарство со дијаманти Супер лепак м�

ЕднократноПополнете повторно и повторно со вашите омилени производи РазновиденОдличен За масла, оцети

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 125 во, Плочи 21 см / 8.44 во и 27 см / 10 ● Материјал За Држач За торта :

●Одговара само За Галакси S22 / S22 Плус Quantiy : 2 Пакет Боја : Зелена Компатибилен со футроли за телефони што

4к ултра хд акција камера Професионално 4k 30 Fps & 2.7 K 30fps видео со 20mp фотографии до 30 фрејмови во секунда за �

Високи шорцеви Фармерки шорцеви за мажи маски за маскирни шорцеви мажи лесни шорцеви розови џин шорцев�

A90 J Bravia XR OLED 4 K Ultra HD TV : Воведување на најдобрата OLED телевизор на Sony, со зачудувачки контраст и нашата најс

1Хидрауличниот повеќенасочен вентил ја прифаќа структурата на слајд вентилот и целокупниот дизајн...

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управувач е и

Микрофон за откажување на бучава : Вградениот во HD микрофон обезбедува јасен дијалог дури и во бучни око

1 / 4 " машки национален цевка нишка 1 / 4 " црево внатре дијаметар Идеално вклопување за употреба за апликац

Сет за четки за шминка : Овој сет вклучува 8 четки за шминка и торба за складирање 8 компјутери без четки з

【Професионални шилести клинови】 клин за сечење е скоро исто толку суштински за сечање на дрвјата и зак

Производ 1 : ФАЛСИФИКУВАНИ ВО ЕДНО ПАРЧЕ најтрајните, најдолготрајните достапни впечатливи алатки се и�

Продолжена должина : 33,12 "(Центар до центарот на краевите на топката) Компресирана должина : 20" Сила : 58 фун

Scroll