Свеж
Каситика Најдобар Стоматолошки Асистент Некогаш Чаши. 11 мл Стоматолог Хигиеничар Кафе Кригла. Чаша За Стоматолошки студент или Дипломирање На Училиште.

Каситика Најдобар Стоматолошки Асистент Некогаш Чаши. 11 мл Стоматолог Хигиеничар Кафе Кригла. Чаша За Стоматолошки студент или

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

11 мл Бела Керамичка Смешна Кафе Кригла Дизајнот е отпечатен од двете страни; прави идеален подарок за пријатели или соработници. Машина за миење садови ( Врвот Rack ) и Микробранова безбедно под нормална. Мерки за кригла : 4,75 х 3,13 х 3,75 инчи. Чашите прават одлични подароци за секоја пригода, набавете ја оваа за сите ваши пријатели или соработници на стоматолошки асистент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Што Ќе Добиете : 3 парчиња 10" хартиен цвет (злато, каки, бело), 3 парчиња 8" хартиен цвет (злато, каки, бело), 3 п

Користи помалку природни ресурси во своето производство без да се загрози квалитетот Мултифункционалн

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

Боја : Сина, напон : LED напон 12 V, големина : моментално 1 NO1 NC Е паметен уред : не Материјал : Не'рѓосувачки че�

3 Решетка : Ова е ротирачка решетка што ги прави зачините подостапни без да заземаат премногу простор во

Кристални ригистони со алатки : Пакетот вклучува 2000 парчиња ригистони во 6 големини, со квалитетен пинце

Јасно прикажување : Опремено со црвен LED за 6 цифрен дисплеј, модулот за приказ од 0,56 IN обезбедува јасно п�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Завртките на капакот на главата на штекерот се 100% не'рѓосувачки челик 304 (A270) што нуди високо ниво на хеми

Висококвалитетен и високопропустливост акрилен материјал, антикомпресија и докажана експлозија со ви�

Оваа серија налепници вклучува 50 парчињаУникатната персонализирана шема е многу погодна за обожавател

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

90% најлон, 10% спандекс Повлечете го затворањето 【4насочен вештачка ткаенина】 најлонски мешавина Спанде

Силната издржливост на таквиот железнички додаток има можност да ги одржува своите високи перформанси

UPC : 8896612079170 ”Дијагонален дисплеј со широк екран во HD Почнувајќи од 2,76 фунти Оценка на траење на батерија

Комплетот за четки содржи четки со различни модерни дизајни, кои се практични и можат да ги задоволат ва

Стоматолошки Glодонтски Глик 1 изработен со најквалитетен нерѓосувачки челик за максимална цврстина Endо

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Направено со стакло од одделение со јасна видливост и висок пренос на светлина за лесна видливост Длабо

101252 TL572012 Број на дел од АМЕТИРЦ (Р) Taper Lock 2012 грмушка метричка метричка заплет за ролери со ланец ISO 10 B1...

Вентилирана гумена носерка за удобност и дишење Гума вметнете храмски зафати за вклопување...

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : шипката за тренери тибијалис да има силна челична конструкција која е неверој�

€1 до 5 SATA Моќ Сплитер Кабел : овој sata сплитер кабел е дизајниран за поврзување на матични плочи НА 5pcs Сер�

Материјалот од кој е направен е супериорен квалитет на железо, кое е многу отпорно на абење и практично �

Стаклена влакна од алуминиумска фолија е изработена од стаклена влакна крпа и лепило со високи перформ�

Детали за производот : совети за пипети за универзален филтер за гнездо се направени од медицинско ОДДЕ�

Нема повеќе потреба од гломазен паричник или чанта : оставете ги дома, чувајте ги вашите картички секога

Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 36g Содржина на пакет : 2 x моторни пропелер; Г

[Совршено вклопување] Заштитното покритие на i Pad 6 / 5 9,7 инчи е изработено од висококвалитетен мек силико�

ТРАЈНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ДОМА : ние ви помагаме да постигнете тело без влакна, мазна кожа дома како

Принос на страница : 2000* По Рок На траење на кертриџот : 2436 месеци по кертриџ *Просечен принос на страница�

Ние сме посветени на индустријата за осветлување повеќе од 7 години и имаме тим за дизајн за да создадем�

Блинки Забава! Гарантирано Задоволство Контактирајте Со Магијата мет за помош Ние стоиме зад нашите пр�

ПП ; АБС ; Челик Малите ќе имаат топка со нашата маса за интерактивна активност Одликувајќи се со две фаз�

Брза промена на бојата од една боја во друга Не е потребно полирање, печатењето со високи детали резулти

Тој е многу подебел од другите екрани и отпорни на брчки Исто така, овој екран на проекторот се пее, мног�

Function Функција на меморија : Нашиот паметен вентилатор на таванот со светла е со мемориска функција, што �

Име на модел бомбардер Б 17, модел на авиони ја исполнува вашата страст за колекционерски производи за а�

Димензија на пакетот на артикалот : 6 Тежина на пакетот на артикалот 1,0 фунти Количина на пакет на артикл

Дизајниран со 1 / 420 во челична облик како составен дел од секое тркало за подобра рамнотежа и брза промен

Scroll